Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

ФАТ32 или НТФС

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    74
    #16

    ФАТ32 или НТФС

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    А FAT32 да не би да се вижда под ДОС. []



    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не едно магаре се казва Марко.

    Зависи какво разбираш под "ДОС".

    FreeDOS поддърза FAT32, start up disk 98/ME също.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #17

    ФАТ32 или НТФС

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">5.NTFS файловата таблица се кешира в паметта на компа, заради което при по-малко RAM, FAT 32 е по-производителна. Но при наличие на повече RAM, NTFS-а по бърз. Сигурноста на файловете доста по-голяма. Също така при NTFS загубата на пространство по-малка

    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*29/02/2004*:* 1233</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Напиши "dir/a $mft" в командния ред и пак си помисли преди да пишеш генерални обобщения; някой може да ги чете.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #18

    ФАТ32 или НТФС

    Да ама аз нещо не мога да намеря връзката.Ако според теб бъркам кажи ми къде и как?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #19

    ФАТ32 или НТФС

    1. MFT е метафайл с размер около 50МВ (зависи от дяла и броя на файловете), не се кешира целия; кешира се само част от него, както е с всички други I/O операции.

    2. FAT се кешира също, напълно аналогично.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #20

    ФАТ32 или НТФС

    интересното е че ми каза file not found

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #21

    ФАТ32 или НТФС

    Ми няма да е found, за скритите файлове се добавя :h; dir/a:h $mft

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #22

    ФАТ32 или НТФС

    file not found !AGAIN



    /off малко се разводни темата за което се извинявам

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #23

    ФАТ32 или НТФС

    Ми хубаво, начи лъжат хората;



    http://msdn.microsoft.com/library/de...file_table.asp



    Докато се научим да работим с командния ред може видиш същата информация в defragment->analyze->view report



    Edit: От Win2000+ $mtf не вижда през командния ред по съображения за сигурност

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 28-11-07, 18:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе