Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

O/C на CELERON на 600. Как се вдига волтажа?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #16

    O/C на CELERON на 600. Как се вдига волтажа?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз като го настроя на 83 пече здраво и не зарежда XP



    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*08/07/2004*:* 21:49:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не ти го зарежда заради PCI шината. Пробвай с някой хард от старите. При мен не искаше да зареди ХР с бързите хардове (>20ГБ)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    O/C на CELERON на 600. Как се вдига волтажа?

    Относно това че волтажа не е клокерски

    процесорите които се @ без грижи на 200 ФСБ са с 1,7 - 1,75 Волтаж

    тези а 1,5 не искаха да запалят на 100 - причина малко ток - ако успееш обаче да му пуснеш 1,7 - 1,75 волта - вероятноста да тръгне е много по-голяма

    Един участник преди време "lamer" имаше такъв проблем , който се реши като от 1,5 - пусна 1,75 волта и всичко заспа

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    10
    #18

    O/C на CELERON на 600. Как се вдига волтажа?

    Добре де преди ми разправяше, че няма да стане, а сега ми казваш че няк'ъв твой познат е 'дигнал волтажа и е тръгнал !?!



    А и откаде да я видя тази таблица с модовете ?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #19

    O/C на CELERON на 600. Как се вдига волтажа?

    Ами погледни изказването:

    "тези а 1,5 не искаха да запалят на 100 - причина малко ток"



    Малко ток... Тока е следствие от напрежението, а не обратното (или едно и също). Мисля, че това е изказване на човек, който не разбира правилно понятията напрежение и ток.

    Напрежението е важно да е по-високо. По-голям ток е следтвието от по-високото напрежение (за съжаление), НО Е НЕЖЕЛАНО следствие, а не ПРИЧИНА!



    Мене много ме съмняват тези 1.5V. Ще е нещо като Celeron 600 ULV за лаптопи. Не съм гледал в сайта на интел, но както и да е - ако е така, значи този celeron ще е даже по-добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Конвектор Елдом (2000W) не вдига повече от 20/22 градуса...
    От Belial във форум Електрическо отопление
    Отговори: 88
    Последно: 06-03-14, 01:01
  2. Отговори: 2
    Последно: 18-11-12, 23:04
  3. ВМРО вдига гето в центъра на Варна :)
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-11, 12:44
  4. Daikin S22ETDS-W(C) - не вдига обороти
    От varonos във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-08, 16:04
  5. Не мога да променя волтажа на CPU-to
    От medunski във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 30-11-02, 19:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе