Резултати от 1 до 7 от общо 7

floppy drive problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    2
    #1

    floppy drive problem

    zdraveyte!

    dosega nikoga ne bqh 4uval za podobno ne6to, no mi se slu4i:ne raboti flopito -dava gre6ka I/O error! probvah flopito na drugo PC-raboti, probvah da sloja drugo flopi i smenqh kabelite, no ne stana ni6to. ina4e si go poznava i BIOS-a i OS. ako estestvoto na rabotata mi ne be6e takova, 4e da ne mi trqbva flopi vaov6te nqma6e da se zanimavam, no...

    ako nqkoy moje da dade suvet kak da re6a problema, 6te buda mnogo blagodaren.


  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    floppy drive problem

    И на мен ми се е случвало. Тогава го реших с ново дъно. Сега пак имам същия проблем на друг компютър. Ако някой има идеи - нека да каже какви.



    P.S. Ще перефразирам горния пост:

    Флопито отказва да чете. В биоса, а и самата ОС го има. При опит за четене, запис и др. дава входно-изходна грешка. Флопито работи. Кабела също.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #3

    floppy drive problem

    И аз съм имал същия проблем, обаче за разлика от вас аз го напрайх на части, напрао го разбих, блъсках го, ритах го, мач играх с него в стаята, орехи чупих за тортата, и кво ли не още. И накрая питах едно момче шо така ми става и той ми каза че е имал същия проблем само тряяло да се размърда буксата за тока на флопито.

    И аз така и направих и са опрай. Ма трансфера му е паднал до минимум, то толкова шутове пое че как ше работи нормал.



    Дано и при вас да е тъй. Само от кабела, ли от буксата ли.

    и на мен ми даваше тоя ерор I/O error

    uspeh...

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #4

    floppy drive problem

    Разместването на захр. кабелите не помага. Опитвал съм и с други захранвания на едно и също дъне - НЕ. Ти си имал късмет Shakedown.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    2
    #5

    floppy drive problem

    ako zna 4e 6te se opravi s ritane i bluskane bih probval,no se sumnqvam. may 6te se smenq dunoto ama vsi4ko drugo si mu e nared i sq za edno flopi da pravq takiva gimnastiki po dobre da si vzema USB memory stick ( pone 6te vurshi qko rabota) .mislq 4e tova e ideq

    vse pak ako nqkoy ne6to se seti... thanks

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    5
    #6

    floppy drive problem

    Мдаа и на мен ми е така ама неми и требе тва тапо Floppy зариазал сам го отдавна начи при мен гафа стана като си го закарах при един авер.Щото неговото са беше преебало по сащиа начин.Закарах му го гледа и то неварви вращам го у нас пак нетрагва.След тва го закарах при един там дето зема стари части прова го там Floppy-то си беше наред.Авера и тои го закара и неговото беше добре.Само от даното е тоя спек.Както и да е зехме ниаколко $ там.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #7

    floppy drive problem

    Нищо ново под слънцето като вземем предвид , че флопито е най-бъгавата част от конфигурацията и аз се присъединявам към групата с този проблем чудеики се защо[?]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem sys NTFS Permissions: "Can't access e:/ drive"
    От dimchopicha във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 25-05-06, 19:18
  2. Problem with USB 2.0 Flash Memory Drive and Win 98
    От ico_m във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 10-07-05, 09:04
  3. Кръгли кабели [Floppy]
    От Malone във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-08-03, 15:33
  4. Stranen Problem s FLOPPY sled overclock
    От XtremE във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 30-07-03, 02:14
  5. Fake drive letter problem
    От dvkostov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 07-02-03, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе