Резултати от 1 до 7 от общо 7

Температура на P4 - нормално ли е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #1

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Искам да ви попитам каква е нормалната(желателната) температура на П4 при оверклок?

    Системата е с П4(800) 2.4@3.4(без волтаж) с вентилатор Volkano 7+

    На затворена кутия и вентилатора работи на мин.обороти има само 2слаби перки отзад на макс.натоварване дига до 50 С и така си държи,не ми се пуска вентилатора на медиум или хай че шуми

    Нормално ли е да работи така?

    Благодаря предварително.



    Между другото използвах някаква БГ паста (бяла в малка кутийка),а не тази която беше с вентилатора,ако и това дава отражение.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Еми за 3.4GHz/1.525V и перката на Low - 50С даже са ти малко.... []



    Няма от какво да се притесняваш....

  4. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #3

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Температурата е ниска, датчиците не ти показват вярно според мен, или просто не го товариш достатъчно. Другият вариант е да работиш на 18С в стаята :-))

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #4

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Еми товаря го с каквото имам подръка(SuperPI,Burn-in Test,Burn-a на Sandra-та).Нямам свястно видео още да го оставя да пренощува с Марк-овете,ама ще взема нещо и ще пробвам пак.

    На старото дъно(A7v8x Tb@2700+) лъжеха с 16-18С датчиците самo с CPU Cool можех да си видя реалната температура ама няма поддръжка за това дъно и си дава същите градуси като в Probe-то.

    А в стаята е хладно да но не толкова.

    10х

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #5

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Споко аз съм дигал и 67C ама сигурно в стаята беше малко по малко.Не че съм искал ама кво да се прави.И то при нормална честота.(Не знам но при мен и при 3.2 и при 2.4 температурата е доло горе една и съща)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #6

    Температура на P4 - нормално ли е?

    Mi moje da smeni6 thermo pastata s nqkva po-specializirana pa i s Cooler-a trqbva da sa ti dali.

    Taq e za tranzistori BG proizvodstvo i edva li nqkoga e bila pridvijdana za tvoito CPU.Tva 6e ti

    Temperaturat s mejdu 5-10 gradusa no zavisi dali si po4istil pravilno CPU-to.Iz6lajfai si radiatora i ako ne si machnal lepenkata q machni 6toto trqbva da izbira6 ili samo lepenkata ili samo thermo pastata ako izpolzva6 i dvete efecta e otricatelen?!?Kaji kvo e dynoto da proverq kva e razlikata pri dat4icite v bazata danni.Temperaturata ti ne e mn dobre ma moje i po zle!?!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #7

    Температура на P4 - нормално ли е?

    OGIDOGI da ti kaja tva za pastata i az si go misleh 4e daje i go napravih.To ako 10 gradusa se smukvaha taka lesno.A i vsu6tnost ne znam za6to izob6to govorite za smukvane na temperatura pri tezi 4estoti koito e postignal NIKITO.Ako si pogledne temperaturata kogato ne e clocknat edva li razlikata 6te e pove4e ot 5-6 gradusa(pone pri men e taka)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. нормално ли е?
    От валентин68 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 10
    Последно: 19-06-12, 16:21
  2. Нормално ли е? 12 LGC
    От p.petkov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 12-02-12, 18:47
  3. нормално ли е?
    От lorams във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-09, 12:41
  4. Нормално ли е ?
    От ivanov_km във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-06, 17:45
  5. Тва нормално лие?
    От murphy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 11-08-04, 11:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе