Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 54

Car MP3 Player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #16

    Car MP3 Player

    Незнам ама ако някой направи нещо такова и почне да го продава ще изкара маса пари [Wow!]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #17

    Car MP3 Player

    Така е, това имах предвид, ако не е нещо безумно трудно.

    Аз лично бих си купил, ако е на поносима цена.


  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #18

    Car MP3 Player

    е тук http://www.dobrikit.dir.bg/ има всякакви НЧ китове....сглобени...на приемвливи цени....кво се гърчите с тая тема...повечето усилватели са за от 4 до 18 волта.

    ...поръчваш, монтираш, пускаш - харесва ти, ок, не ти харесва - recycle bin

    тук http://www.dobrikit.dir.bg/page301.htm дистрибуторите за страната.




  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Car MP3 Player

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    ...поръчваш, монтираш, пускаш

    <div align="right">Originally posted by skynet - 23/05/2005 : 15:32:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мислех, че е станало ясно.

    Поръчването и пускането ми се отдава, трудностите ми са с "монтираш".

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #20

    Car MP3 Player

    @Malone - както намекнах по-горе, китовете са сглобени и единственото което трябва да направиш е да им подадеш напрежение и сигнал на входа...



    взимайки си



    http://www.dobrikit.dir.bg/page6a.htm#nch2x20 за 9.20лв. 2х20Вата усилвател и

    http://www.dobrikit.dir.bg/page9b.htm#stereoind за 12.00 лв. стерео 5 канален тонкоректор,



    дефакто няма какво да монтираш...подаваш 12в на усилвателя и тонкоректора по схемата която върви с тях, от мп3 плейъра чрез жак и кабелче, вадиш ляв,десен и маса...подаваш ги към през стерео потенциометър да кажем 10к към входовете на тонкоректора за да регулираш силата на звука....входовете на тонкоректора ще издържат на сигнал от 100мв до 2-3в, но за по сигурно ги пусни през резистор 4.7к както е указано в описанието..ако мп3 плейъра се захранва от 1.5волта няма какво да се безпокоиш че ще изтряска входовете на коректора, защото максималната амплитуда на сигнала към слушалките в случая не може да бъде по-голяма от 1.5в...изходите на тонкоректора се връзват директно за входовете на усилвателя...говорители и си онлайн- това е за проби на маса...когато монтираш в колата подготви една метална кутийка за платките и екранирани двужилни кабелчета за сигналните връзки усливател/коректор/мп3 плейър за да избегнеш всякакви смущения като замасиш всичко. Ако се навиеш да го експериментираш - свирни...съвети онлайн ще ти дадем в излишък



    тонкоректора е абсолютно необходим за да се коригира сигнала от мп3 плейъра, който е оптимизиран за слушалки и определено ще трябва да се режат басите и повишат високите за да докара приличен звук. Като гледам снимката на мп3 плейъра който имаш, USB конектор не ти трябва, щото зарядната група за батерийката не е в USB частта а в другата, в която го вкарваш. но ето ти спецификацията на USB-то http://www.hardwarebook.net/connector/bus/usb.html както виждаш там има само +5в, маса, Дата+, Дата- така че нищо от тези не ти трябва.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #21

    Car MP3 Player

    Аз лично в БГ съм виждал само това: http://www.vali.bg/?article=2943&con...le_content.php



    иначе ползвам нещо подобно: http://www.griffintechnology.com/products/itrip_mini/ и съм доволен - предава сигнала от МР3 плеъра към радиото

  8.  
     
  9. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #22

    Car MP3 Player

    Малоне, днес се оглеждах за mp3 Player за буто ми, но под 200лв /с монтажа/, неможах да видя нищо. Ако в това:

    "Ясно е, че може да се купи MP3 CD плейър за кола до 100 лева"

    имаш предвид нещо конкретно свирни, ще почерпя!!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    84
    #23

    Car MP3 Player

    Malone,



    Този CD плеър дето го имаш няма ли вход за CD-changer?

    Ако има не ти трябва нищо друго освен букса<кабел>стерео жак, като в буксата можеш да сложиш делител, който опитно можеш да получиш с един тример-потенциометър.



    Ако имаш още въпроси, на разположение съм[:D]

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #24

    Car MP3 Player

    <font color="orange">@666</font id="orange">

    Petre имам един приятел, състуденти бяхме, малко сириец, че при него има разни Elite, Sonashi, Panasoanic, тях имах предвид, но честно казано свирят като тенджера. Или пък аз нещо се вдетинявам на тема качествен звук.



    Та ще го попитам, аз специално мога да взема нещо такова на цена на доставчик, колкото го купува той.

    Драсни ми един ПМ с телефона ти, ще му звънна и ще ти кажа какво има и колко струва. Дори варианта ще бъде, ако има нещо прилично и на добра цена, направо той ще звънне в София, на неговите доставчици и направо ще отидеш да го вземеш от негово име, няма проблем в това.



    А и мога и да ти го изпратя от тук, също не ме затруднява.

    Прати ми ПМ, ако искаш да му звънна.



    <font color="orange">@kiko_di</font id="orange">

    Няма такъв вход братле, много се дразня. Свири страшно, много е добро устройството, като звук, но пък Clarion са големи традиционалисти, поне това, което аз съм виждал. Никакви шарении, диско светлини и подобни цигании. И такъв вход няма. То си е CD устройство все пак, мхода за чейнджър няма да се връзва много.

    Единствения му кусур, че много се глези на дисковете. Ходих, чистих го, какво ли не правих, и не, та не ... Сложа ли му нещо по посредствено въобще не чете.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    84
    #25

    Car MP3 Player

    Malone



    Sorry, както се казва, ще трябва да стане по по-сложния начин - с поялника и всичките по-горе описани операции с него.[]

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    7
    #26

    Car MP3 Player

    Продавам MP3 плейър за кола.

    Представлява следното - включва се в запалката (12V), има USB порт в който слагате стандартна USB flash памет (not included), и копчета за контрол - play, forward, back, volume.

    Има resume - продължава да свири от където си стигнал преди да спреш тока към запалката.

    Има 8 честоти от които си избираш, и настройваш радиото на съответната честота, и слушаш MP3-ки на старото си радио.

    Качеството е като на обикновено радио което се хваща перфектно.

    Устройството е с "pivot" функция

    Ето как изглежда:



    Страницата му е :

    http://zigausa.com/product_FMP3.htm

    Цената е 80лв., без коментар - толкова излиза, ако не и повече при сегашния курс да се купи и достави от USA (52$)

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    Car MP3 Player

    Да, това е устройство е добро поради отпадане на нуждата от захранване на MP3 плейъра, но при тази цена е по неизгодно, имайки предвид предложението на Вали.

    А и предполагам, че устройството не е ново.



    А и попрочетох тук там и потребителите изтъкват като основен недостатък НЕуниверсалността на гнездото за флаша. Би трябвало да се съобразя с неговия размер за да може да се вмъкне в леглото, да се прибере и да изглежда компактно.

    В противен случай, ако все пак успеем да вмъкнем флаша в определеното за него място използвайки pivot възможността и на USB порта, устройството изглежда като "елха". Използвам точния израз, който е употребен.



    Благодаря все пак!

    Може би ще се възползвам от предложението на Вали.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    7
    #28

    Car MP3 Player

    Ами устройството е ново, само пробвано, седи си в нас. И опаковката не съм му хвърлил даже

    МП3 плеъйр е самото то ако не е станало ясно, по повод на това че отпадала нуждата да се захранва МП3 плейъра.

    Повечето памети се събират, сега разните гумирани и тн не, но на елха не прилича, който каквото ще да пише

    Това на римакс от вали е пълна тъпня защото трябва да вкараш устройство на входа. Такива само че без дисплей и тн са по 4-5$ максимум.

    Зига-та свири директно от паметта, абе нямат нищо общо в крайна сметка, освен МП3 в името. Ама едното е плейър и модулатор, другото само модулатор.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #29

    Car MP3 Player

    А някой да вкара идеята как се връзва устройство от 3.5mm стерео към вход за CD Changer ? [] Видях, че по-горе имаше хора, които знаят ?

    Чичо, не се сърди, че ти 'цапам' темата, ама то си е в реда на нещата [:D]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    48
    #30

    Car MP3 Player

    вижте сега....



    и аз имам мп3 плеър и касетофон в колата... Не ви трябва нищо освен 7лв и малко желание да пообиколите магазините за електроника...



    Продават едни касетки, които се пъхат в касетофона на колата... а накрая им излиза едно кабелче, което се пъха в изхода за слушалки на мп3 ппеъра... от там нататък музиката звучи през колоните на колата...



    Успех в търсенето!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray player или Media Player?
    От diss във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-11, 16:49
  2. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  3. VHS player?
    От enermax във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-07, 02:25
  4. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  5. Player For AVI
    От DHCP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-10-02, 09:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе