На скоро купих на жената една колица да бръмка с нея, в нея заварих много готино неизвестна марка CD.
И първото нещо което установих е че не работи, отворих го и гледам стъпалото изгоряло кат факел, с 300 зора разчетох чипа и купих нов такъв смених го и воаля заработи, свири та дрънка. разказах Ви всичко това за да имам оправдание що още продължавам да се мъча с него След някои ден установих че сам се включва в колата и разбрах че бутончето е сдало багажа и го смених (SMD монтаж малко черничко), след това смених и още 3-4 копчета които ми се струваха не в ред. И уж положението се закрепи, ама вчера пак се включи сам, усилва се сам, сменя станнци квото се сетите, демек проблема не е в някое друго копче. Аз твърдо съм решил да ги сменя всичките щот са по 15 стинки а дадох 15 лева само за стъпалото как да го зарежя сега баш Та мисълта ми е тоя пробелм с тея своеволия дет си прави от какво може да е и струва ли си да се ремонтира ако не е някое от копчетата които още не съм сменил макар че се съмнявам. Всичко съм почистил хубаво вътре да не би да окъсява някъде нещо ама не.