Резултати от 1 до 2 от общо 2

Близост на климатик до TFT телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    15
    #1

    Близост на климатик до TFT телевизор

    Предстои ни смяна на климатик и телевизор. Разполагаме само с 2.20 метра стена и за двете. Избрала съм подовия 35-ца на Митсубиши Хеви (близо 90 см тяло) http://serviz-klima.com/components/c...173ca704b3.jpg, а мъжа ми сответно телевизор 37 инча, така че се получава известен конфликт Предполагам, че няма да е възможно да се изключи напълно горната клапа при отопление за да не се загрява телевизора . Мисля си дали ще е проблем за телевизора?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:Близост на климатик до TFT телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от vivi.vivi
    Предстои ни смяна на климатик и телевизор. Разполагаме само с 2.20 метра стена и за двете. Избрала съм подовия 35-ца на Митсубиши Хеви (близо 90 см тяло) http://serviz-klima.com/components/c...173ca704b3.jpg, а мъжа ми сответно телевизор 37 инча, така че се получава известен конфликт Предполагам, че няма да е възможно да се изключи напълно горната клапа при отопление за да не се загрява телевизора . Мисля си дали ще е проблем за телевизора?
    Такъв проблем не съществува, Не бой се.Горната клапа дори и да искате няма да може да духа в ТВ-то.По-добре телевизора да е над климатика отколкото обратното.Взимайте и двете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Смяна на климатик (нов климатик-стари тръби)
    От ADAX във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-19, 19:58
  2. Телевизор под климатик
    От deth във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 16-08-13, 11:23
  3. Слънчев климатик като комбинация от слънчев панел и климатик - възможни ефекти
    От onitbg във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 39
    Последно: 15-06-11, 11:34
  4. Климатик с плазмен филтър или климатик и въздухоочистител
    От ivosladur във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 20
    Последно: 04-12-10, 19:26
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе