Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

Търси се ..точният модел ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #16

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Като казах 2009 имах предвид латентноста на пазара спрямо модела, нека да е 2010, есествено икономията спрямо мощността е излишно да пояснявам ,че ме интересува.

    Местоположението пак е Враца, има и мъгли има и смърт-комбинация минус на термометъра и мъгла.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #17

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    + за 12LDC
    Интересно мнение. утре мога да ти направя клипче за посочените срещу тошкото откъм клещи при волпаж,изходяща Т и ще се посмемем. Само дебита нямям как да сваля понеже нямам общо с климите.

    Symptom казвай, че говориш за ново.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #18

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Мернах пак Тошибата.. току виж затвърдя избора. В рамките на няколко месеца, дайсекай 5 и 6

  5. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #19

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Symptom, никак не е труден изборът ти За 2200 лева с монтаж каквото и да вземеш, все ще останеш доволен според мен

    Виж, ако темата беше "колко най-евтино мога да мина без да правя компромиси с качеството", в друга посока ще тръгне разговорът :P

    Ако си се насочил към Heavy, погледни и ZGX-S сериите. По-нисък минимум имат, което за офис според мен е много добре. Все пак не си по потник и гащи До човек си е, де... Аз поне много мразя жегата. В офиса като ми е жега супер изнервящо ми действа А и цената е по-ниска от ZJX-S.

    http://www.**********************/klim...x-s-1066.html#

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #20

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Цитат Първоначално публикувано от Symptom
    Мернах пак Тошибата.. току виж затвърдя избора. В рамките на няколко месеца, дайсекай 5 и 6
    слабичко е спрямо което казвам.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1324320960[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от babati
    Symptom, никак не е труден изборът ти За 2200 лева с монтаж каквото и да вземеш, все ще останеш доволен според мен

    Виж, ако темата беше "колко най-евтино мога да мина без да правя компромиси с качеството", в друга посока ще тръгне разговорът :P

    Ако си се насочил към Heavy, погледни и ZGX-S сериите. По-нисък минимум имат, което за офис според мен е много добре. Все пак не си по потник и гащи До човек си е, де... Аз поне много мразя жегата. В офиса като ми е жега супер изнервящо ми действа А и цената е по-ниска от ZJX-S.

    http://www.**********************/klim...x-s-1066.html#
    жегата като не е нужна минаваш почти без лев/ама това е друга тема/ а 2000лв са много /примерно за мен/ и небих дал за клима. Аз съм на принципа хваниго горе и го мушни. До сега не съм загубил от мисълта.

  7. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #21

    Re:Търси се ..точният модел ?

    А, и Панасоникът бил с 0.6

    http://www.climamarket.bg/?p=4158

    Аз също съм за него, ако се откажеш от MHI. Като цена, качество и параметри е екстра

  8.  
     
  9. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #22

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    Аз съм на принципа хваниго горе и го мушни.
    Е няма как да стане...щото в момента ти е зад гърба

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #23

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Защо мислиш ,че ще слабеее 10 -ката Аз от домашната машина съм пре доволен. До момента не съм достигал максимума на номинала при дотук условията навън. Грее максималния обем и го държа на 21-22 градуса . Ак го сложа на 27 градуса няма може се седи. Дистанционното повече от цифрата 24 нее виждало.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #24

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Цитат Първоначално публикувано от Symptom
    Мернах пак Тошибата.. току виж затвърдя избора. В рамките на няколко месеца, дайсекай 5 и 6
    Хайде, във Враца вече туптят някоко 6-ци.

  12. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #25

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Symptom, ако пък ще взимаш Тошиба, обмисли варианта за тези пари да поглезиш жената с един подов вместо това Може Тошибата да е най-доброто за момента наистина, но това го оценяват хората тук, защото са професионалисти. Друго си е да ти вее долу на краченцата в студа Според мен ще се зарадва жената Така и така си решил да даваш пари

    http://www.climamarket.bg/?p=6101

    http://acton.bg/114-sharp/sharp-gs/-...2/view-details

    http://www.**********************/klim...09lac-597.html

    http://www.**********************/klim...zix-s-649.html

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #26

    Re:Търси се ..точният модел ?

    За офис подов ще е голяма мизерия.В офис ще обира всичкия прах и ще го събира вътре в него.Дори подовият у нас набира по -бързо прах от 12ЛДЦ в офиса.По-близко до пода, повече събран в него прах.

    Иначе ако е на 40-50 сантиметра от краката и е настроен на 23-24 градуса ще духа топло.Иначе течение.

    12LDC или 10-ка тошиба дайсекай 6 ще паснат идеално, а и в офис максимума е 23 градуса и започваш да дремеш.22 градуса е най-добре.Тошибата ще се справи, мощна е почти колкото 12ЛДЦ и с по-тежко външно тяло.Дори няма да види зор за 23 градуса.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #27

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Да, justify e прав. Това не се замислих. А ако е на 20-30 санта примерно, няма ли по-малко прах да се събира?

    Иначе хубавото на подовите според мен също е, че са по-лесни за поддръжка. Няма да се налага на майка ти да се катери по столове като чисти филтрите. Макар, че при теб е 2.20 - може и да не е проблем.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #28

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Ооо тя дори няма да има разрешение да пипа, пък и като не го разбира няма и да помисли кое къде,аз ще си го поддържам. Подов няма къде да го сместя че има шкаф баш на това място.

    Някой рече ,че няма да даде 2к пари за климатик. Нима дървата излизат по -евтино. Бухаш и накрая пак нищо нямаш.

    В кооперацията дето сме бяхме на котел.В началото с масло после на дърва... епопея мога да напиша. Представяте ли си комбинацията от неуки,прости,алчни,гадни,завистливи пишман бизнесмени съкооператори каква е . Дори не разбраха как котела само при мен вдига градуси ,а като слизат те не.

    НЕ мисля ,че трябва да се разглежда климатика като скъпа приумица.Та той си е уред за отопление,инвестиция. Да не говорим ,че се ползва и през лятото.

    Кой котел е 1000 лв дори в добавка системи те му.. ойде цената до небето.Отплеснах се ..

  17. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #29

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Цитат Първоначално публикувано от Symptom
    Ооо тя дори няма да има разрешение да пипа, пък и като не го разбира няма и да помисли кое къде,аз ще си го поддържам. Подов няма къде да го сместя че има шкаф баш на това място.

    Някой рече ,че няма да даде 2к пари за климатик. Нима дървата излизат по -евтино. Бухаш и накрая пак нищо нямаш.

    В кооперацията дето сме бяхме на котел.В началото с масло после на дърва... епопея мога да напиша. Представяте ли си комбинацията от неуки,прости,алчни,гадни,завистливи пишман бизнесмени съкооператори каква е . Дори не разбраха как котела само при мен вдига градуси ,а като слизат те не.

    НЕ мисля ,че трябва да се разглежда климатика като скъпа приумица.Та той си е уред за отопление,инвестиция. Да не говорим ,че се ползва и през лятото.

    Кой котел е 1000 лв дори в добавка системи те му.. ойде цената до небето.Отплеснах се ..
    Климатикът е инвестиция, да, но ултра скъпият климатик не е инвестиция Плащаш си за екстри и комфорт главно Излиза съвсем малко по-евтино и то само при определени метеорологични условия. Например една ge25va за 1100 лева върши същата работа като 10-ка V-та серия на Тошиба
    А разликата е 900 лева между двете Тия 900 лева за има-няма 10-12 години си ги избил

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #30

    Re:Търси се ..точният модел ?

    Качеството струва пари. Същото важи и за комфорта който може да ти създаде качествения климатизатор. Не случайно, форума е пълен с проблеми и дискомфорт, породен от различни модели...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 12-01-15, 09:30
  2. търси i3
    От get във форум Купува
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-13, 13:29
  3. Неръждаема тръба "Gold" се търси - Не се търси вече
    От Crank във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-09, 10:22
  4. Търси се... NFS 2
    От Io във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-05, 21:38
  5. Търси се
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 15-01-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе