Резултати от 1 до 2 от общо 2

Вентилаторен конвектор - що е то?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    80
    #1

    Вентилаторен конвектор - що е то?

    Здравейте, знам че тук има много специалисти, преди време получих ценни съвети и затова пак ще потърся помощ.
    Искам да си взема нещо не много претенциозно като за лятото, с цел охлаждане на 1 стая максимум 2. Но не ми се занимава с климатици и затова потърсих нещо от типа вентилатори.

    Попаднах на тези: GEA, Basic Geko. Както разбирам те използват вода за охл;аждане....

    Някой да има поглед върху тази техника, или да предложи и други алтернативи?

    Thanks

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    34
    #2

    Re: ВЕНТИЛАТОРЕН КОНВЕКТОР - що е то?

    Цитат Първоначално публикувано от svetlik
    Здравейте, знам че тук има много специалисти, преди време получих ценни съвети и затова пак ще потърся помощ.
    Искам да си взема нещо не много претенциозно като за лятото, с цел охлаждане на 1 стая максимум 2. Но не ми се занимава с климатици и затова* потърсих нещо от типа вентилатори.

    Попаднах на тези: GEA, Basic Geko. Както разбирам те използват вода за охл;аждане....

    Някой да има поглед върху тази техника, или да предложи и други алтернативи?

    Thanks
    Това е водно-фреонов топлообменник,вентилатор и управление.Като топлоносител се използва не фреон а вода.Порблема е че някой трябва да охлажда или затопля тази вода.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вентилаторен конвектор с нагревател
    От barona75 във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 03-04-14, 20:49
  2. Избор на конвектор
    От user2 във форум Отопление
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-13, 18:48
  3. Газов конвектор
    От Mitsev във форум Отопление
    Отговори: 11
    Последно: 05-06-13, 11:03
  4. NEO ACS-HC12GWV - вентилаторен проблем
    От ingkunev във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 17
    Последно: 17-04-13, 08:41
  5. Вентилаторен конвектор Клима 2000
    От kosio77 във форум Отопление
    Отговори: 9
    Последно: 27-08-10, 15:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе