Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Електролизни котли - внимавайте!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #31

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Как пиша не е твоя работа и вобще не ме интересува дали вярваш пишаго защото малко знаят как се връзват правилно тези котли а такива като теб дето плуят и незнаят защо много поздрави . Аиде жив и здрав и поздрави на Варна мои лубим град.

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1333308517[/time]_________________________________________________

    FEARME отоплявам 3 жилища с парно макар че сам в 3 клас и от такива спецове като теб мие писнало този метот за обезваздушаването вземи го пробваи та тогава говори и време е да се научиш преди да пишеш защото аз не сам паражия ама от ядове са научих и то от доста по стари спецове в този занаят и като оная поговорка неслушаи учило а патило но все пак е хубаво когато има разногласие иначе скууууууккккккааааааа.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #32

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Хихихихихихих...НеАм думи.......

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #33

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa
    Хихихихихихих...НеАм думи.......
    Той пък няма точки и запетайки, главни букви...има само думи. Мисля да не разчиствам, за да може всеки, който чете да си прави изводи

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    4
    #34

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Валерка, наистина трябва и акъл! За правилното писане е необходим съвсем малко. Останалото е въпрос на възпитание. Радвам се, че си доволен от инсталацията. Ползвай си я със здраве. Аз си запазвам правото да се съмнявам в технологията до доказване на противното.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #35

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Няма какво да се "съмнявате" в технологията- за съветски/руски ядрени подводници е разработена...На един колега днеска му дойде "честитката" от 14 февруари до 17 март за две стаи по 15/16 квадрата(около 40-42 кубика)+ една лира от време на време(по 3 пъти в седмицата за 4 часа) = 813 лева сметка за тока.Той досега такава сметка не беше плащал , ама нали има все някога първи път . Това е за 2 радиатора в две стаи...

    За цялата зима отоплението за 2 стаи му струва 3400-3600 лева и отделно за котлето + системата плати още 3500+ лева ...

    Казва като си платя сметките за тока ще тегля кредит или ще взимам на заем, за да купувам котле на пелети...


    Аз му казах:" А бре човек купи 2 хубави духалки по 60-100 лева и забрави за големите сметки докато събереш пари за климатици.С две духалки за две стаи от по 16 квадрата ще платиш ток максимум 200-220 лева. Той обаче не увира, но постепенно като види как е с пелетите и че там също заминават една камара пари и е мизерия ще след 1-2 зими ще кандиса за климатици, но с парите похарчени дотогава за експерименти може да си закупи за цялата къща тошиба от 6-та серия- като сложи по 3 климатика на етаж общо 6 предполагам, ще му направят отстъпка от по 50-70 лева на климатик, а дори да не му направят има познати с камион ще отскочи до гръцката граница...

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #36

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    justify, знам че са ти страст климатиците, говорили сме много пъти, и в подписа ти го пише, ама пак те моля - дай да не цапаме всички теми!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    224
    #37

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Аз изкарах зимата доста икономично.От 01.01. до 31.03. имам 553 м3 газ,средно 6 м3 на ден. Панелно жилище 4 стаи+кухня (100 м2),4 членно семейство с малки деца, в разхода се включва отопление,БГВ и газов котлон на който готвим.

    За мен газовото отопление няма алтернатива[/b], въпреки че е на европейски цени , а тока е на държавни дотации-но докога?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #38

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    твърдението, че токът е дотиран е доста... мъгляво, най-малкото, защото има много компоненти, много източници и т.н., и т.н....


  11. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #39

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    Още няколко години - може би 5-6, а може и по-малко ще е евтин тока - от АЕЦа сега се изкупува по 5ст. От Белене щеше да е по 12ст. ТЕЦ Варна също затваря 2018г. И по отношение на сената на тока ще станем европейци

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #40

    Re:Електролизни котли - внимавайте!

    лъвският пай отива не в държавата като производител, а в лакомите преразпределители, но това е цената, която плащаме, за да сме "демократични"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Мнение за Котли Дакон Ера + GP4
    От bozan във форум Отопление
    Отговори: 13
    Последно: 23-04-17, 15:32
  2. Индукционни котли и вакуумни радиатори
    От valentin1000 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 11
    Последно: 31-10-14, 18:01
  3. Внимавайте с Виваком !!!!!
    От daudebardia във форум Черен списък
    Отговори: 291
    Последно: 02-12-13, 17:22
  4. Котли за пелети, въглища, костилки и чипс
    От orlie във форум Други начини за отопление
    Отговори: 0
    Последно: 07-10-13, 10:00
  5. Здравейте, търся информация за котли Junkers
    От piteriv във форум Отопление
    Отговори: 1
    Последно: 23-11-07, 15:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе