Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44
Like Tree6Одобрявам

Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #1

    Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Здравейте трябва ми човек който да настрои газовия бойлер от метан на пропан бутан ако познавате такъв моля дайте координати да се свържа с него освен това ми предстои подмяна на цялата система с медни тръби ако някой може да каже с какъв диаметър ще е най добре и някоя схема ако може благодаря предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Ако споменеш за кое село иде реч може да имаш по-голяма успеваемост, акар че с тая екзотична марка, малко се съмнявам

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #3

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    За село Велинград а марката въобще не е екзотична

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #4

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Извинявай, трябваше да се сетя че става дума за Велинград! Щом марката не е екзотична, значи си има сервиз на 50-100км от теб - обръщаш се към него и ти правят настройките. Да не те отчайвам, ама не мисля, че ще издържиш повече от седмица-две и ще се откажеш. Желая успех!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #5

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Ако може име на сервиза тел защото аз не съм в бг затова и търся някой да помогне

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #6

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Адаш Ванко, не схвана намека на Лазар. Той с това се занимава и има определени познания относно поддръжката и екзотичността на различните марки, конкретно в България. Намеква ти, че щом твърдиш, че марката не е екзотична, трябва сам без затруднение да откриеш близо до Велинград, оторизиран сервиз на марката в интернет примерно. Аз твърдя, че за доста марки в газовите уреди, специалистите, особено в провинцията и по-малките населени места са дефицитна порода.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,571
    #7

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Всеки с основни познания в материята, микроманометър и наличен service manual на котела може да ти свърши работа. А марка "Светулка" определено е екзотична - в България
    Този пост е редактиран от espace; 26-03-18 в 20:47.

  10. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #8

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Давам каса бира на тоз, който изброи 5 такива котела в Бг, да не говорим за сервизи, да не говорим за части. Да не говорим, че вероятно тази 35кВт ламя, която харчи пропан-бутан за 7лв/час се подготвя най-вероятно за 100м2 жилище. Както казах по-рано - меракът ще угасне най-късно след седмица работа.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #9

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Абе хора човек ви пита за едно вие карате на 21 дали тая ЛАМЯ ИЛИ ЗМЕЙ ГОРЯНИН ЩЕ ГОРИ 20 на сто си. Е моя работа НЕ ВИ КАРАМ да ми плащате горивото зададох просто въпрос а вие юруш и аз има два такива бойлера ако трябва ще взема още четири За да станат шест абе какви хора сте не знам

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Някой хотел в Англия ли ремонтират? Напълни един бус кат се прибираш, да има за рез. части и ако може там да ти ги преоборудват, че тук наистина са екзотика . Тъкмо кат станат повече от 5 ще спечелиш и касата бира, която обещах

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #11

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Принципът на котли е един и същ.
    Така,че всеки един професионалист ще реши проблема!
    Пишете за къде става въпрос!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #12

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Викинг, малко досадно става, че все аз се обаждам да ти казвам да четеш по-внимателно какво пишат хората. Лазар по-нагоре в темата е питал за къде става въпрос и човекът е отговорил - Велинград.
    bobivg одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #13

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Лазаре ама ти се имаш и за врачка хахха 100кв.м не ми е жилището а е 130 плюс 80 плюс 75 гараж и т.н относно бойлера той е по патент на Вайлант като последните модели на вайланд са с части на глоуром така че няма нищо екзотично отделно от това когато питат за нещо е нормално да се отговори и помогне ако можеш а не да си пишем глупости и да си губим времето едно да си в бг друго в Англия аз съм в Лондон който е три пъти по голям по население от бг и е на гас така че по добре от теб знам кое е екзотично и кое не но това е друга тема а колко гори бойлера си пише в книжката така че Лазаре бъди жив и здрав ако можеш да помогнеш помогни ако не можеш не искаш и т.н просто подмини темата и това е лек и успешен ден на всички
    pepitoff и Viking72 харесват това.

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #14

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Ванко,утрепа ги...


    -----
    ВАНДАН,що ли има инженери в Бг,които се справят с всички котли?
    Сигурно са открили топлата вода??

    А може би са учили,малко повече???
    Този пост е редактиран от Viking72; 30-03-18 в 15:51.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #15

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Адаш Ванко, Велинград не е в Англия и съответната марка е екзотична за Велинград, България. Ти искаш поддръжка във Велинград, България, а не в Лондон, Великобритания. То и във Франция хидравличните Ситроени не са екзотика, но в Плевен, България извън единственият официален сервиз (то и там има проблеми), в повечето други не са и виждали на живо като моя хидравличен Ситроен С5-ІІ и отказват да се занимават с него. Аз наистина не съм майстор, потребител съм, който се отоплява на газов котел с природен газ вече 9г. Обичам да чета информация по форуми и медии за отоплението на газ, но за първи път чувам за подобен модел. А през годините се споменаваха доста и различни имена.
    Викинг не коментирам българските инженери какво могат и знаят. Но в последно време в Плевен (моя майстор espace от форума наистина разбира много, но напусна града) като ми се наложи 1-2 пъти да търся някой майстор и първо само за 2 намерих контакти и всичките все заети, все тежки, никой не поиска дори да ме удостои с внимание и да ме изслуша. Отделно малко ме съмнява, че повечето са инженери и че всички могат да се справят с всички котли. Те някои пишещи се за майстори, като чета отзиви във форума и с котлите, които продават не могат да се справят.
    Викинг, вместо да коментираш кой кого е утрепал, напиши като по-запознат директно пост за Ванко с телефон за контакт на български инженер, който разбира всичко и е от Велинград или ще се навие да отиде до там и да настрои котела за работа на пропан-бутан. Всичко останало само нагнетява и без това излишното напрежение.
    Този пост е редактиран от VanDan; 30-03-18 в 18:22.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам газов бойлер
    От tonym във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 30-06-15, 13:48
  2. Газов проточен бойлер
    От Venko Grigorov във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 29-06-15, 14:09
  3. Газов проточен бойлер
    От svkap във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-15, 23:04
  4. Газов бойлер - Почистване
    От elenaalex във форум Друга битова техника
    Отговори: 14
    Последно: 04-06-08, 16:38
  5. Газов бойлер
    От echo във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 1
    Последно: 04-10-05, 22:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе