Резултати от 1 до 12 от общо 12

Заслужава ли си този проектор Хитачи?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #1

    Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    ето това е модела Hitachi-CP-RS56 http://www.projectorcentral.com/Hitachi-CP-RS56.htm дават ми го за 200 лева, като идеята ми е след време да го преправя като му сложа един диод вместо лампата

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Интересен ще е този диод с 1600 ANSI Lumen-а. За 200 лева си заслужава от всякъде. Лампата нова струва към 220-250 долара и на практика проектора става нов.Живота на лампата е около 2000 часа и не вярвам по-новите модели на Хитачи да се ебават като BenQ като стигне лимита на часовете си и да изключва проектора. Имам приятел с HP проектор който при живот на лампата 2000 часа, вече е на 5000 и още свети макар и по-слабо. Аз също ползвам във къщи като ми се гледа кино един 10 годишен проектор на Hitachi CP-X935 на който лампата отдавна трябваше да е изгоряла ама все още си свети чудно

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #3

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    става въпрос за матричен светодиод нещо такова ама това след време като изгори лампата ако изгори

    [url=http://www.ebay.com/itm/30W-Warm-White-High-Power-2000L-LED-Lamp-Light-Bulb-/380364864490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588f833bea] [url]http://www.ebay.com/itm/30W-Warm-White-High-Power-2000L-LED-Lamp-Light-Bulb-/380364864490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588f833bea]http://www.ebay.com/itm/30W-Warm-White-High-Power-2000L-LED-Lamp-Light-Bulb-/380364864490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588f833bea] http://www.ebay.com/itm/30W-Warm-Whi...item588f833bea

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #4

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    проекторчето е в мен и е страшна лудница - даже и на зелените тапети на мушама изкарва отлична картина като ми пристигне винила ще направя снимки

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #5

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    ето няколко снимчици, бях ги обещал








  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Честито и да си го ползваш със здраве

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    25
    #7

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Колега, какъв винил си поръча и от къде ако не е проблем? Аз за сега гледам на боядисана стена и съм доволен и се чудя да инвестирам ли във винил или не.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #8

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Само да не се сметне за реклама, аз го поръчах по скайпа .Води се екранен винил - триплекс в средата е черен слой а фирмата се казва Васкони, потърси я в гугъл

  11. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    264
    #9

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Цитат Първоначално публикувано от harvest
    Само да не се сметне за реклама, аз го поръчах по скайпа .Води се екранен винил - триплекс в средата е черен слой а фирмата се казва Васкони, потърси я в гугъл
    изобщо не е реклама, много благодаря за упоменатия продавач, попаднах на интересни материали които може би ще ми бъдат от полза. доста рових по нета за местен доставчик на подобни плоскости търсейки по щатски еквивалент, но без успех. още веднъж благодаря.
    бихте ли споделили за големината на екрана чиито снимки сте публикували и от кой тип triplex сте взели - 3423 Винил JR ламиниран триплекс или 3422 Винил JR лят триплекс? доколко е пластичен винила на опън по Ваше мнение?

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    Hitachi са много добри проектори. Фактически са си Епсон или Епсон са Хитаче, но това са подробности. Аз ползвам едно Хитачи от съм много доволен. Ползвал съм Тошиби, включително от висок клас. Ами неструват. Оптома вадят добри цветове. Досега по точно съм доволен само от Хитачи и Оптома.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #11

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    взех си от ламинирания триплекс,щото беше по- евтиния вариант ,и от по-малката ширина 1,37 метра(уж само за проба ама ще си остана с него) а по големия размер е 2,50метра.
    Според мен винила си е солиден, не съм пипал подобно нещо ама ми се струва да е доста здрав материал- на опън не поддава .
    Да похваля фирмата ,поръчах си парче 2метра на 1,37 а ми бяха изпратили парче 2,50м на 1,37


    Може и да се повтарям ама няма такъв кеф да си гледаш кино вкъщи

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    264
    #12

    Re:Заслужава ли си този проектор Хитачи?

    harvest благодаря.
    за радост ширината 137 см ме устройва за 106" 16х9, остава да му измисля рамка на винила при положение, че зад него няма стена.
    сигурен съм че е удоволствие домашното кино, в права пропорция с големината на екрана

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Презреждане на климатик Хитачи!
    От ivanov_km във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 11
    Последно: 06-09-20, 18:16
  2. Официален вносител Хитачи?
    От cacho във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-14, 09:23
  3. Хитачи, японско или малайзийско
    От offspring_bg във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 6
    Последно: 23-08-12, 15:36
  4. Отговори: 6
    Последно: 14-04-12, 21:52
  5. хитачи-избор
    От vasko_123 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-11, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе