Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree3Одобрявам
  • 2 Post By Kaar
  • 1 Post By Kaar

Мнение за китайски проектор с Андроид

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    21
    #1

    Мнение за китайски проектор с Андроид

    Има доста модели на пазара, има ли някой подобна джаджа и върши ли работа. Конкретно четох и гледах добри отзиви за Htp 86. Има клипчета с него където го описват, че няма Шим и е най-добрия китайски проектор. Дали има нещо вярно

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Мнение за китайски проектор с Андроид

    Понятието най-добър проектор е много разтегливо. В момента хита са лазерните проектори на които не им трябва разстояние от екрана (като Xiaomi Laser Projector). Но цената едва ли ще ти хареса ~2k USD. Този който споменаваш по-скоро е в ниският клас. Но за тази цена, толкова.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #3

    Отговор: Мнение за китайски проектор с Андроид

    Със закъснение - mitkogdzzz, имам подобна "джаджа" и ми върши чудесна работа - почти ми замени телевизора у дома. Гледам филмите FullHD 3D и не се налага да ползвам други тонколони освен вградените му. Поддържа и 4К, но не си правя труда да ми го скалира на FHD. Цената му е по-висока от цитираното от теб устройство, но пък си струва всеки 1 цент. Има го по онлайн магазините - aliexpress, Ebay, Amazon, Gearbest.... разгледай го - XGIMI H1.
    maglata75 и mitkogdzzz харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #4

    Отговор: Мнение за китайски проектор с Андроид

    Ще ъпдейтна темата с новото попълнение на марката XGIMI, за която споменах преди година и от която съм изключително доволен.
    Новият модел XGIMI H2 е отново на достъпна цена (към 880$) и с подобрени възможности - Full HD резолюция (4К поддръжка), активно 3D, 1350Аnsi лумена, дисплей чипа му е 0.47 DMD RGB-led на Texas Instruments, разполага с Dual-Band WiFi 2.4G/5G и добър набор различни портове за свързаност. Вградената му аудиосистема отново е Harman/Кardon с перфектен звук - достатъчен за прилично озвучаване в помещение към 20м². При мен предишният модел изцяло замести един от телевизорите. Почти безшумна работа на вентилатора - не се усеща въобще, ако не седиш на 50 см от него дори при изключен звук на аудиото, благодарение на динамичното управление на вентилатора и добрите радиатори.
    spas.slavchev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Китайски телефони
    От Riki888 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 77
    Последно: 14-02-12, 22:51
  2. за GPS на тел.-китайски
    От ba4kator във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-10, 23:37
  3. Избор на китайски GPS?
    От g_velev във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-10, 10:02
  4. Китайски GPS
    От kesten във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 14
    Последно: 08-10-09, 20:25
  5. Китайски усилвател
    От zaqza във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-08, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе