Резултати от 1 до 3 от общо 3

Купих си проектор , търся съвет за екран

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2016

Купих си проектор , търся съвет за екран

Здравейте , купих си наскоро 4К проектор (Optoma UHD40) и от 2 месеца го прожектирам на обикновена светло синя стена и резултата е ок , но мисля ,че може да изтискам повече от него ако си направя собствен такъв от гипсокартон , профили , лед светлини около рамката и хубав бял/сив латекс . Гледах и готови екрани с фиксирана рамка , но цената беше на половината за , която купих проектора 900 лв. и ми се стори безмислено.

Някой ползва ли такъв екран с фиксирана рамка и доволен ли е ?
    Стаята ми е с контролирана светлина и винаги , когато гледам на него я затъмнявам добре с малки размери е и екрана трябва да е между 92" и 100".

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007

Отговор: Купих си проектор , търся съвет за екран

Прегледай и тези предложения тук:
    https://www.xn--e1akkcbgeo.bg/ekrani-za-proektori
    Качеството, което ще постигнеш, ако ще си го правиш сам (както си го описал) - няма да е по-добро от който и да е от сайта.

4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021

Отговор: Купих си проектор , търся съвет за екран

Здравейте, аз също си харесах 4Д проектор, но нямам възможност в момента да си го взема.. Може да се каже, че ми трябва спешно но понеже имам лоша кредитна история, никоя банка не иска да ми отпусне кредит за жалост. Разгледах условията за небанкови кредити в различни сайтове, един от тях беше http://vsichki-krediti.com/ и реално се чудя дали да не изтегля, колкото ми трябват. Съжалявам ако не е по темата, просто съм отчаян а наистина ми трябва проектор. Дори бих взел някой на заем ако има такъв вариант. Поздрави на всички!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Евтин екран за проектор
    От XpacTa във форум Проектори и екрани
    Отговори: 11
    Последно: 25-04-18, 20:32
  2. Проектор + Екран към него ?
    От nikolov87 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 3
    Последно: 10-09-17, 12:53
  3. екран за проектор
    От audibs във форум Проектори и екрани
    Отговори: 12
    Последно: 12-01-17, 11:46
  4. Екран за проектор 4:3 или 16:9?
    От playdeni във форум Проектори и екрани
    Отговори: 10
    Последно: 25-10-12, 12:58
  5. Проектор и прожекционен екран
    От Stanley във форум Проектори и екрани
    Отговори: 8
    Последно: 15-01-11, 00:59
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе