Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #16

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    А ти бачкаш точно на 1000MHz, така ли?



    - Dreamer

    www.TechBG.com

    Българския компютърен сайт!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #17

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    А ти бачкаш точно на 1000MHz, така ли?

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Точно сега да!

    И цяла вечер като бачка seti@home също!

    Иначе като имам сериозна работа и не искам да ми гърми това-онова го пускам на 100mhz fsb ->950



    <font color=green>'Наперено вървиш, дупето въртиш, и краката си на 2 без 10 обичаш да държиш.

    Идваш и сядаш при мен на бара, да ме караш да те чакам е лошо, тогава друг ще те закара...'</font id=green>

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #18

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Значи не е стабилно на 1000MHz.



    Уф, аман от леймъри.



    - Dreamer

    www.TechBG.com

    Българския компютърен сайт!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #19

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Абе Уфо, ква'й тая печка дето си си я взел. И забива на 1000 ха ха!!



    Вчера я понатоварих онази машинка - вдигна 36, след като поработи, и околната температура се вдигна до 22 (не от процесора де





    Edited by - LordOfEvil на 06/01/2002 19:04:16

  6. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #20

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Предлагам малко да изменим заглавието на "Най-студения процесор -> AMD Athlon!!!



    T-Bird 1200@1400, 1,91V - 33 градуса при затворена кутия, вентилатор Neolec 5000 оборота, допълнителни няма. Температурата я гледам, докато поствам.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #21

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    E, ami premeriq ia dokato pravi ne6to slojno de, toi i moia procesor w IDLE e 23 gradusa!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #22

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Лятото идва,тогава ще видим кво правят хората с котлоните..ми кво правят:от ПС-тата си хеликоптери,ей тва.Да бяха ХП-та-тогава да!

    Заелязвам давате тук едни цифри и сами се лъжете-немога да го разбера тва!Не че съм противник на АМД,напротив:от както излязоха новите процесори след старите слот 1 атлони,от тогава(със едномесечно прекусване поради глупост)съм с Атлон или дурон.Първото ми дуронче е купено 5 август 2000-нямаше никакви дъна още в БГ тогава,чак след 5 дена си купих единственото налично на пазара Гигабайт 7IXE4....с АМД750 чипсет.

    И от тогава до сега на личната си машина съм сменил поне 8,да не говориме в работата колко съм пуснал-така че не лъжете хората,и като казвате 28 градуса кажете каква ви е стайната температура и как кутията ви стои отворена постоянно,или пък от шума на вентилаторите не чувате телевизора..:-)Лятото бях свалил темп. на Атлона си 1000@1400 при стаина 35 на 44 heavy load...,обаче кутията стана вертолет:-)

    ХП-тата са друго нещо:1400@1560 48 ХЛ със обикновен Spire,4400об ,с медна подложка,и не чувам почти нищо от перките-ето тва е!

    Естественно лятото ще стигне 55-58,но поне е безшумно.






  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #23

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Е.а ти тъпотията! Какво значение има колко ти е студен процесора - 29, 39 или 45 градуса - важното е да работи и да е в нормите.

    Да не участвате в някакво безумно състезание "Най-студен процесор"? Каква е наградата? Ако е голяма, да изнасям компютъра на балкона и да се включвам и аз! Сигурно ще докарам моя Athlon 1200 до около минус 5 градуса...




  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #24

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Много вярно, ма надали някой ще обърне внимание.



    BTW. Мойто PC има 7 вентилатора, и пак не вдига толкова шум, колкото един Acorp

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #25

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Има огромно значение не самата температура,а лъжите които се изказват.

    Хаиде някой да дойде у нас,където в момента ходя по къс ръкав и да ми пусне със 2700об вентилатор Д1000 на 28 градуса,,,ето тва е тъпото.

    Лорде.....7 вентилатора...как издържаш незнам....

    ми то май вече не издържаш ,като гледам кви си ги написал:-)




  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #26

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Е, жив съм още - те тия на SCSI-то не бръмчат толкова. А 2700 оборотните перки никога не са били на почит.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #27

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Значи не е стабилно на 1000MHz.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Haide da ne mi kazvash koe e stabilno za moq processor i koe ne e!

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Уф, аман от леймъри...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    ...kato teb



    <font color=green>'Наперено вървиш, дупето въртиш, и краката си на 2 без 10 обичаш да държиш.

    Идваш и сядаш при мен на бара, да ме караш да те чакам е лошо, тогава друг ще те закара...'</font id=green>

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #28

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Много вярно, ма надали някой ще обърне внимание.



    BTW. Мойто PC има 7 вентилатора, и пак не вдига толкова шум, колкото един Acorp

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    :PPP

    i az sum s 13 ventilatora, ama samo 2 rabotqt)



    <font color=green>'Наперено вървиш, дупето въртиш, и краката си на 2 без 10 обичаш да държиш.

    Идваш и сядаш при мен на бара, да ме караш да те чакам е лошо, тогава друг ще те закара...'</font id=green>

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #29

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Имам един познат с Морган 1.1@1.3, 1.85в. - 20-22*С темп. на процесора...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #30

    Най-студения процеосор -> AMD Duron!!!

    Айде....камиона с канарчетата пак се обърна.

    Каде живее?На полюса ли?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Duron--->HELP!!!
    От Resident във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 10-04-03, 23:11
  2. Duron ???
    От pavkata във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 03-02-03, 18:46
  3. Bye Bye Duron-che
    От krasi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 01-08-02, 13:36
  4. MSI KT7 pro 2A i DURON
    От lightmaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 26-07-01, 21:48
  5. Duron na 800
    От Ivan във форум Овърклок
    Отговори: 7
    Последно: 10-04-01, 12:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе