Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Помогнете: компютърът забива при игри!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #16

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Не каза дали си пробвал да спреш от биоса FAST WRITES, което по-рано ти бях предложил, а също така и не само аз!



    Температурата на процесора няма нищо общо със забиването при игри в твоя случей. При мене стига до 60 градуса лятото без никакви видими последици или загуба на производителност(athlon TM 1000 Mhz).

    Ако не се оправи работата моето предложение е наистина да отидеш във фирмата , та те да си го бият в главата!!

  2.  
     
  3. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #17

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Не съм пробвал, защото машината не е при мен а при сестра ми, която живее отделно. Ще изключа FAST WRITES при първа възможност и ще пиша за резултата, но това ще стане сигурно другата седмица. Благодаря за съветите.



    //offtopic

    Не мога да пиша на кирилица от компютъра на който работя. Той е Macintosh G5, с MAC OS X v.10.3.7. Браузъра е SAFARI v. 1.2.4 [Mozilla 5.0 (Macintosh;U;PPC;Mac OS X; en) AppleWebKit/125.5.5 (KHTML, like Gecko) Safari/125.12]. За браузъра мога да кажа само добри думи. Няма никакви проблеми със страниците на кирилица. Форума го чета както трябва. Но почна ли да пиша, при мен излиза на кирилица, но preview-то го няма никакво, а ако post-на излизат само въпросителни (?); бутона KREDOR го няма никакьв. Обаче когато пиша във форума на prebress.bg всичко е ОК, а тук не е. Създава ми малко неудобство, но не е болка за умиране - баблизо имам Рс-та. []

    //

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    g_velev, нали си наясно, че в твоя и на sclera случаи говорим за различни ядра, където съответно поддържаната температура е различна?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #19

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Моя процесор и дъното са същите и ми държи на idle 50 и в натоварен режим 55 градуса и нямам никакви проблеми.И стига с тези коментари "кошмарни температури" и т.н. Това е нормална температура за този процесор или поне колкото показва дъното!!!

  6. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #20

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Мисля това да е последния ми пост.



    Преди три дни (събота,16.01) пробвах да забраня FAST WRITE, като това нищо не промени. След това ми хрумна да установя AGP-то на 4Х. От "ADVANCED CONTROLLS" (Ctrl+F1) направих следните промени:



    AGP 3.0 mode: <font color="blue">4X</font id="blue">

    AGP 3.0 calibration cycle: <font color="blue">enabled</font id="blue">



    и оттогава ефекта на замръзване не е забелязван. Надявам се така да бъде и занапред. От това което съм чел тук-там зная че въобще няма да се усети разликата между AGP 8X и AGP 4X.



    Дано с това проблема да е решен.

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #21

    Помогнете: компютърът забива при игри!


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,598
    #22

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Поне 4-5 компа с дъна с КТ880 Асрок или Асус и видео Асус9550 съм сглобил в последно време и не съм забелязъл да има никакви проблеми. Кои са тези специалисти, които казват, че не се погаждат.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #23

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Ей, братле, аз имам същия проблем. Я ми кажи точно какво направи, че да ти бачка компа? Моят иска да работи само на 1X, а на 2X и 4X не иска!!!

  11. Yoo
    Yoo е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    34
    #24

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    Някъде четях че и други с VIA имат проблеми с АГП -то след слагането на СП2 под ХР почва да им забива и да неще да използва АГП драйвера а при реинстал да дава грешки и да забива още при инсталацията . Преинсталирай си ХР-то не слагаиа СП2 и виж как ще е . Успех

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #25

    Помогнете: компютърът забива при игри!

    и това също сам го пробвал-НЕ СТАВА []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Лаптопи за натоварващи игри до 1110лв! ПОМОГНЕТЕ МИ!
    От plamo_pl2 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 17
    Последно: 09-07-12, 15:18
  2. Отговори: 1
    Последно: 08-10-08, 20:44
  3. Отговори: 23
    Последно: 02-08-06, 09:59
  4. Компютърът ми увисва
    От Jenny във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 03-02-05, 02:57
  5. Компютърът влачи
    От Lord Steve във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-04, 05:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе