Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 55

Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #31

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by XM6002B


    CPU-to njama problem s shinata - ostanalata chast ot hardware-to ima :P

    >

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ами той F15 е на ниска FSB, зат'ва няма проблеми.... []



    F15 - не съм се настроил срещу ASUS, ами конкретно срещу A7N8X - дъното е много калпаво, а ти пък си късметлия....



    Иначе ASUS P4PE е едно от най-готините дъна за P4, които някога съм виждал...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #32

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    DPetrov:



    утре имаш шота..мене ми е първо неделукс...

    на 199 шина е...

    точно новичките `1700+ всички ходят спокойно на 2400+...

    хората знаят че не си правя машината за тестове само - седи си така на 24/7...

    уффф..ааре..:





    а процесора в петък преди да тръгна към вилата го оставих на 2000 реални, ма не мога сега да ти пусна на 2200 реални, че то оттогава съм затеглил разни неща и не искам да го рестартирам...


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    5
    #33

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    geniusloki ,mnogo qka video karta imash choveche )



    A ,za kloka - dobur e - bravo !!!

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #34

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    И аз не мога да разбера защо Моллов непрекъснато плюе A7N8X, a пък D.Petrov - какви са тия глупости че било по-бавно и от КТ333 и не било стабилно на 166 шина.Единствения му кусур е шибания AC'97...Иначе при мен си бачка супер стабилно с 2400+@2800+ на 42 С и повече не може защото процесора е яко спънат(в тая връзка 2400+ хич не е за клок - поне моята бройка)Да не говорим че стабилността с новия Биос 1002 е мн. по-добра и показва 10 С по-ниска температура.Сега може да сте фенове на Епокс(Моллов) и може да сте прави - аз не съм имал досег с него ама да казвате че А7N8Х е пълен боклук - не е ли малко прекалено!?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #35

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Плюя ( и то даже не е плюене ) по A7N8X, щото при него работата е на късмет, а и BIOSа е още бъгав до немайкъде......



    Що се отнася до звука - бе вие луди ли сте бе?!? Калпав е звука?!?

    Това ако е на ASUS-а - ми много жалко за ASUS!



    Щото на EPoX-а звука е перфектен!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #36

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Ха!Много уважавам да се говори директно в катринки ,или цифри:Ники,домашната ми машина е преди всичко гейм и надали мога да си позволя да е нестабилна:ето ти СЪЩИТЕ картинки и от мен:за да се УБЕДЯТ най накрая някой хора че между КТ400 и НФОРС2 разлика няма:в което аз съм убеден 100% вече..ако има,то е само в полза на КТ400.

    Шот от 192шина,както си работя еври дей:



    А ето ти и от 2.01ГХЗ 1700+,и то пуснат на 183 шина!!!





    АЙДЕ СЕГА ОТКРИЙТЕ 9те разлики[:D][:D]

    Ако НФОРС не работи в 2х64бит режим,дори е по слабо



    НИКИ,вземи го орини тоя НФОРС и си взем Епокс или Асус КТ400,да се родиш...дори 30$ може да спестиш като гледам цените[:D]



    /оффтопик

    Ники,откъде взе само кутията?!?Мисля такава да взимам,но имам много добро захранване:ДАЙ ИНФО ПЛС!!!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #37

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Аз не съм Ники - ама кутията е от Риск

    Дават я без захранване и е мнооо яка само дето аз съм сега с един въшлив 300Ватов Кодеген и направо изтъпявам ((

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #38

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Бе аз не питах теб,а НикиКакто и да е,пак си е инфо:кви пари е тук?навън я гледам по 50$

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #39

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Е аз ся взех за 90 евро, Ники каза че за 85$ я взел ама на него му ги дават по дистрибуторската



    А иначе не разбрах само едно от шотовете ти по-горе - каква ти е паметта и на какви кас и рас е пусната

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #40

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Еееее,мноо бе брато..то толкова ше излезе ако си я вкарам отвънМ/у другото подобен модел без прозорец не беше ли 110Е?И то със 420В захранване...

    За паметта:Сamsung CTL DDR400 e,тва е на дефалт волтаж при тва,дори на 200 ба4ка безпроблемно при дефалт волтаж,2ь256 са,едностранни:мноо исках да я тествам на 220-230 да видим колко ше изкара,но все не попадам на дъно[:-basketball]

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #41

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Мене и с КТ333 на АСУС си ми беше добре ма изпържих един IBM 40GB при 205 шина...

    с това си ми е добре, а и скоро ще взема още памет и ще го пусна DC-ла..

    Не му се кефя много на дъното, но не се кефя и на ЕРоХ-а..по принцип, а и ми писна да ги сменям тия дъна - накрая ще го пусна на 166 шина и няма да барам повече нищо..бъгав чипсет гаден..



    Кутията излиза 100 и малко долара май с ДДС, ..170 лв са ми взели..ма и да ме убиеш не помня при колко курс..ако искаш ще ти взема такава, хехе, на "по-другата" цена,така де - що да се набутваш...



    За резултата в сандрата - я дай едни постижения от AIDA32 да премерим?

    Интересно ми е! Моля те..

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #42

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Ами толкоз е кутията, при това без захрнаване. Тия със захранване почват от 160 евро нагоре ...



    Иначе гледам тука почнахте с картинките и викам я и аз да сложа една две, че с тея АМД почнахте мноо да се изхвърляте [:D][:D][:D]

    Вижте колко ми е 3.3Волта, просто в момента съм с един миризлив 300Ватов Кодеген ... Паметта ми е ДДР 333 и е 2.5/3/3/7 а не някъв луд ДДР 400, ама и такава ще пипна и яко захранване, ся съжалявам само че немога да си изръгам още процесора, че не ми стигат ресурси!

    После кой бил в А група и кой в Б, я с тея АМД-та някъде другаде а [:D][:D][:D]




  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #43

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Kayso,ти пък къде си ми тръгнал със 256рам и 64Мб карта?!?[:D]Ми нали на всичко ново ше умре от накъсване тая машинка[:D]

    Ина4е ЦПУто бая си го пръжнал,то добре че е то,шото гледай как ти дъшам във врата с моят котлон за 50$[:D]

    Мрак2001




  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #44

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Като че ли нещо връзката м/у Евронет и ТТМ не е добра,щото немога да ъплоудна картинките от 20мин:мога по пощата да ти ги пратя,утре сигурно ше е ОК...БГ пееринг[:D]

    Иначе са четене 2877,запис 934,тва на 192 шина...добра инфо програмка,но да ти кажа не бях обърнал внимание че има бенч вътре[:D]..аз я ползвам да си следя ресурсите на системата,а и доста правилно отчита температурите

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    30
    #45

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Благодаря на всички за изказаните мнения. Стана това, което мислех отначало. Разговорът се измести малко встрани от темата, което за пореден път доказва не дотам голямата полза от подобни форуми според мен. Аз така и нищо не разбрах, по-добре да бях отишъл в магазина да си купя първата дънна платка с процесор. Аз между другото така и ще направя. Едва ли някога ще питам за нещо във, който и да е форум. Късмет и успех на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между 2 LCD TV
    От andy_942 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 19-12-11, 23:53
  2. аудио връзка между LG LED и компютър.
    От zarkoenko във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 6
    Последно: 17-04-11, 20:21
  3. Проблем с HDMI връзка между настолен компютър и телевизор !
    От Compare във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 18
    Последно: 05-04-11, 13:16
  4. Q: Връзка между DVD player и компютър
    От shaby във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-07, 13:46
  5. Връзка между компютър и GSM?
    От Black Admiral във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 22-04-05, 21:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе