Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 55 от общо 55

Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #46

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Ти да не очакваше да получиш десет еднакви мнения?!

    Темата която си постнал обикновено прераства във война - потърси AMD vs Intel да видиш че най-малко по 10 страници се изписват и никога не се стига до решение някакво...

    Затова и по принцип всички избягват подобни теми.

    Пробвай във форумите на www.hardwarebg.com или www.comexgroup.com - там поне ще срещнеш още мнения, направи си "класацийка" и си направи изводите - това е решение - няма човек да може достатъчно убедително да ти каже какво да си купиш...

    Мисля че дадох достатъчно ясно и разбираемо мнение, други също, а темата винаги се изражда при такова заглавие...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #47

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    DPetrov - ще кача резултати по-късно..сега съм на работа..

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #48

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Celeron 2.0A само за 91$ виж какво става http://www.setcom.bg/news/forum_lite...?TOPIC_ID=6246

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    86
    #49

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Ti pak kade se buta6 v A class s toia celeron(ne se obijdai ama mnogo gi mrazia tia celeroni.Bil sam s 1.8cel i e palen bokluk)

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #50

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    "само" 91 долара?

    2100+ ...който ходи като 2800+ спокойно..мани ти това "само" за селерон...



    BTW, DPetrov - AIDA32 - 2424 read, 1024 write, при положение че е на доста неща отворени..утре или нощеска ще го пусна без всичко това..с 256 памет съм и имам 93 свободни, а и не на DC режим естествено..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #51

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov


    Kayso,ти пък къде си ми тръгнал със 256рам и 64Мб карта?!?[:D]Ми нали на всичко ново ше умре от накъсване тая машинка[:D]

    Ина4е ЦПУто бая си го пръжнал,то добре че е то,шото гледай как ти дъшам във врата с моят котлон за 50$[:D]

    Мрак2001

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Detrov тоя тест не е актуален, дай си резултатите с 2003. Там реално се вижда системата дали става за нещо... Меххехехе

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #52

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Абе аз така и не разбрах, защо затворихме темата "Intel vs. AMD" [:D][:D][:D]

    А иначе DPetrov - дишаш ми във врата, щото мноо ми куца паметта, ако набарам някой ДДР 400 със 2/2/2/5, минавам 15000 от раз

    Там ми е проблема на мене ))

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #53

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Абе аз така и не разбрах, защо затворихме темата "Intel vs. AMD" [:D][:D][:D]

    А иначе DPetrov - дишаш ми във врата, щото мноо ми куца паметта, ако набарам някой ДДР 400 със 2/2/2/5, минавам 15000 от раз

    Там ми е проблема на мене ))

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ех, 15000........ тия от кога ги минахме []

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #54

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    Хехеее.ако за вас 2003 е критерий за нещо въобще,по добре си вземете 9700 и си го играйте:грозен,глупав,нямащ никва връзка с реалноста,оплют от къде що има свестен ИТ сайт...вие кво очаквате като точки след като от 3 месеца НВИДИА не плаща за така наречените от ФючърМарк "размяна на информация от първа ръка",сиреч или плащате,или няма оптимизация на глупавия ни тест за вас

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #55

    Избор между Р4 и АМД при ъпргрейд на компютър

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by vmslavov


    Благодаря на всички за изказаните мнения. Стана това, което мислех отначало. Разговорът се измести малко встрани от темата, което за пореден път доказва не дотам голямата полза от подобни форуми според мен. Аз така и нищо не разбрах, по-добре да бях отишъл в магазина да си купя първата дънна платка с процесор. Аз между другото така и ще направя. Едва ли някога ще питам за нещо във, който и да е форум. Късмет и успех на всички.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    след като не те бъркат парите, взимаш един П4 2.4Гхз и си готов

    ако искаш подобна производителност на доста по-ниска цена - един Т-Бред В 2100+ пуснат на 166 шина (2700+)за 100$ е най-доброто решение според мен


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Избор между 2 LCD TV
    От andy_942 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 19-12-11, 23:53
  2. аудио връзка между LG LED и компютър.
    От zarkoenko във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 6
    Последно: 17-04-11, 20:21
  3. Проблем с HDMI връзка между настолен компютър и телевизор !
    От Compare във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 18
    Последно: 05-04-11, 13:16
  4. Q: Връзка между DVD player и компютър
    От shaby във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-07, 13:46
  5. Връзка между компютър и GSM?
    От Black Admiral във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 22-04-05, 21:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе