Резултати от 1 до 6 от общо 6

EPOX в България - въпроси и отговори.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    Търговският директор на EPOX за Европа е в България.

    Колегите от HWBG са пуснали тема, в която можете да зададете въпроса си към него.

    Въпросите ще бъдат преведени и предадени, а в последствие ще можете да се запознаете и с тяхните отговори.



    Ако имате въпроси към EPOX - задайте ги тук.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #2

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    1. Смятат ли от Epox да пуснат нова продуктова гама дънни платки, която да е ориентирана специално към бюджетния сектор, така както направиха Асус наскоро?



    2. Имат ли планове да произвеждат дънни платки, поддържащи Rambus, имайки предвид подкепата която получи наскоро Rambus от SIS, ASUS и SAMSUNG.



    3. Повечето големи производители на дънни платки, произвеждат и видеоконтролери. Планират ли от Epox да навлязат и на този пазар?





    Мерси за вниманието[:D]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by jinom


    1. Смятат ли от Epox да пуснат нова продуктова гама дънни платки, която да е ориентирана специално към бюджетния сектор, така както направиха Асус наскоро?



    2. Имат ли планове да произвеждат дънни платки, поддържащи Rambus, имайки предвид подкепата която получи наскоро Rambus от SIS, ASUS и SAMSUNG.



    3. Повечето големи производители на дънни платки, произвеждат и видеоконтролери. Планират ли от Epox да навлязат и на този пазар?





    Мерси за вниманието[:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Не, че съм от EPoX или нещо такова, но при положение, че Дани вече си замина мисля, че и аз ще мога да ти кажа:



    1. От EPoX смятат, че донякъде имат такива платки... сравни примерно 8K5A модела с 8K9A2+ - първият е с KT333 и е ~80E, докато вторият е около 120Е и е с много екстри в повече.

    2. Не се очертава скоро да имат RAMBUS дъно, освен ако не се решат да направят такова с единственият новоизлезнал чипсет за RAMBUS в момента - SIS658.

    3. Не, засега не мислят да се месят в бизнеса на видеокарти, но имат някои идеи за в бъдеще. []



    Надявам се, че бях поне донякъде изчерпателен []

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #4

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    Е, мерси Mollov, че си направи труда.



    Имам някои несъгласия по отношение на бюджетните платки, но ще си ги запазя за мен.

    [)]



    Абе аз тамън бях готов със стратегията за развитие на Epox и те взеха че си заминаха.[:D]


  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #5

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov



    3. Не, засега не мислят да се месят в бизнеса на видеокарти, но имат някои идеи за в бъдеще. []



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Е нали нещо вметна за FX?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    EPOX в България - въпроси и отговори.

    [/quote]



    Е нали нещо вметна за FX?

    [/quote]



    Забрави.... ако има нещо готово в момента, то това са някакви си супер прототипи и ограничени sample-и... щом дори на CeBit няма нищо Video свързано да показват или излагат дори на "хартия". []

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Предстои ми монтаж. Въпроси - отговори?
    От ivondera във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 44
    Последно: 24-03-13, 11:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 06-12-12, 03:04
  3. Отговори: 5
    Последно: 26-09-11, 20:14
  4. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
    От Tony_Jordanov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-05, 01:30
  5. EPOX
    От yukmouth във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 11-02-04, 11:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе