Резултати от 1 до 5 от общо 5

Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #1

    Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

    Когато си го взимах никой не каза че е стрипнта и липсват части

    аз значи не мога да си видя CPU темп по никакъв начин или има нещо което може да се направи, освен тази разлика май с обикновенното дуно съм и с новия SIS963L чипсет и немам CNR както и не ми е сокетната Bios чипа ама това не е болка за умиране, аз съм с:

    ECS L7S7A2

    t-bird 1.0@1.33 Ghz(166x8)

    256DDR PC2700Twin Mos (Mtec)

    GeForce4mx440 64MB

    20GB WD Caviar7200



    аз трябва да си виждам CPU темп за да знам колко може да се клокне процесора на старото ми дъно DFI AK75-EC поне това можеше

    ако не мога да и видя температурата тогава да знаете дали не няма нещо като външен тернометър коуто да внедря поне в coolera .





    Aко некой знае и какво друго нямам на дъното нека да ми каже плисс.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #2

    Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

    сложи си хубав охладител и си пипни радиатора,ако е топличък значи е към 50 градуса []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    аз трябва да си виждам CPU темп за да знам колко може да се клокне процесора на старото ми дъно DFI AK75-EC поне това можеше

    <div align="right">оргинално мнение на Capoeira</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не знам да има някаква връзка между това да можеш да отчиташ температурата на процесора и овърклокърските му възможности....



    Пък и дъното си има датчик за температурата, освен това в BIOS имаш възможност да я гледаш.... никакво отчитане ли не ти дава?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #4

    Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

    Значи Моллов не си прев в раздела на Hardware monitoring в биоса ми изписва волтажа на процесора на памета оборотите на вентилаторите и

    "CPU temperature reserved"

    това ресервд е вмсто температура вчера два часа мъчих motherboard monitor 5.3.3.0 и единственото което изкарах е в зависимосто от сензора на ITE8705F

    чипа или 123С или -55С не знам от какво е така да не би щото има много паста ТИТАН по процесора на се можа да отчита ама не е толкова много един норм слой само съм сложил отключил съм процесора с моливче да не би и от това да е не знам дъното е здраво инае не ми пука за CNR слота или за всичко друга ама температурата искам да я виждам ако някой знае ще си взема и вентилатор който да я отчита ама да мога да я виждам че ме е страх на 166 шина да не вземе да стане нещо са като напекат жегите навън.Моля кажете нещо какво да направя ако не го нося на ремонт и му ебавам майакта на техника ако ми се изсмее щото така не може.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #5

    Какво ще рече стриптната версия на ECS L7S7A2

    А бре сами дойде една идея пробвах процесара а е без апста и отчетената темп се качи на 127С или -55С да не би да се опитва да ми каже че темп е 127 - 55 = 72С ама да не можа да го сметне щото са си върнах пастата и стна пак 112 113Ц или -55С това -55 е заковано нема мърдане знаи темп мпже да е 57С по формулата кажете предположение. радиатора е взет преди 2 години не е много зъл ама върши работа и не щуми са е с два вентилатора един отстрани един голям от кутия отгоре и сметам че му духа зверски.... и не е много топъл на пипане топъл некъде като човек с температура 40С не повече

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Либия рече: СМЪРТ
    От Perk0 във форум Коментирай новина
    Отговори: 62
    Последно: 24-03-07, 23:00
  2. Мнения за L7S7A2
    От mitco във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 22-03-04, 13:40
  3. ECS L7S7A2 ili ASROCK K7S8X-E
    От niakoi21 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 14-08-03, 12:53
  4. от ECS L7S7A2 до Мачарока и Mr Techno- 200 Mhz FSB
    От old firehand във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 01-07-03, 18:22
  5. kakво ще кажете за ECS L7S7A2
    От kolev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-03, 14:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе