Резултати от 1 до 3 от общо 3

Пералня Толедо - проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    53
    #1

    Пералня Толедо - проблем

    Привет!
    Искам да помоля компетентните съфорумци за кратка подсказка по следният проблем:
    Пералня Толедо(Перла 06 сглобена с италиански части) не източва водата. Проявява се при различни програми, т.е изключвам програматорът като проблемен. Филтърът е почистен. При изпомпване се чува бучене, но водата си остава.
    Молбата ми е да ми подскажете какво да проверя, за да диагностицирам евентуалната повреда.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #2

    Re: Пералня Толедо - проблем

    да не е запушена тръбата...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: Пералня Толедо - проблем

    Цитат Първоначално публикувано от commguy_79
    Привет!
    Искам да помоля компетентните съфорумци за кратка подсказка по следният проблем:
    Пералня Толедо(Перла 06 сглобена с италиански части) не източва водата. Проявява се при различни програми, т.е изключвам програматорът като проблемен. Филтърът е почистен. При изпомпване се чува бучене, но водата си остава.
    Молбата ми е да ми подскажете какво да проверя, за да диагностицирам евентуалната повреда.
    Благодаря предварително!
    Колега свали задният капак и провери дали се върти остта на помпата , на спряна пералня като въртиш перката за охлаждане. После провери на изпомване дали има напрежение на 2 те букси към помпата. Имал съм случай с намотан конец на остта на помпата .
    Помпата се вади лесно - отдолу 2 винта за плоска отверка / съветвам те после да сложиш болтове с шестограмна глава/ .Има и 2 маркуча със скоби - скобите ги съветваш с керпеден .
    Възможно е да има теч от упътнението на остта на помпата и тогава всичко е клеясало - варовик , прах , ръжда. Нова помпа.
    Има помпа 2 ра употреба от Перла работила около 3 месеца , ако проявиш интерес пиши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с пералня bosch
    От elmarr във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 26-08-13, 13:44
  2. Проблем с пералня перла 05
    От raiko83 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 17-01-13, 10:54
  3. Проблем с пералня Самсунг
    От sunshine0 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-09, 19:10
  4. Проблем с пералня ARISTON AVF 109
    От PhantomUser във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 25-11-08, 21:14
  5. Проблем с пералня
    От Sunny във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 20-12-06, 15:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе