Резултати от 1 до 1 от общо 1

Теч от съдомиялна Privileg 713632_11155

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    1
    #1

    Question Теч от съдомиялна Privileg 713632_11155

    Здравейте,
    От известно време нашата съдомиялна тече. Течът започва в началото, след като помпата за мръсната вода спре да изпомпва наличната. След това започва процес на пълнене на съдомияланата с вода и тогава водата започва да се излива буквално през предния капак.
    Отворих капака за да видя от какво става. Има процеп, през който излиза водата (вижда се на сн. 2).
    Интересното е. че на случаен принцип съдомялната успешно завършва цикъла на измивана съдовете, но много по-често не се получава.

    Не съм запознат много с работата на машините от този тип и в мен се задава въпроса, дали е нормално машината да се пълни с вода в етапа на първоначално изплакване, или някой клапан към канала не заработва в този етап. Т.е. дали като изплаква още в началото е предвидено мръсната вода да изтича в канала, или трябва да се пълни.

    От там идват и двете възможни прични (поне според мен) за проблема.
    1. Лисвпа уплътнение в тази част (нямам идея как може да изчезне цялото) и затова не може да се напълни.
    2. Водата не се източва при процеса на изплакване, въпреки че началното източване работи.


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50
    От cheeseus във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 11-07-17, 01:53
  2. Фризер Privileg
    От ambrozia403 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-12, 18:22
  3. Проблем при Privileg X7
    От zornitsa_sunny във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 27
    Последно: 29-04-11, 11:07
  4. Проблем с PRIVILEG ZM-90
    От Nik_1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 13-02-10, 22:34
  5. тъчскрийн за PRIVILEG ZM-90
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-09, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе