Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28
Like Tree2Одобрявам

Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #16

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Явно определени модели на марката са проблемни.И аз имах едно Беко(BEKO WUE 7636 XCM)което беше само пералня и имаше същите проблеми,дори на моменти тръгваше сама да простира.При мен беше върху терикот,перфектно нивелирана и пак си подкачаше дори и с малко пране.Пробвал съм с подложката която колегата посочи по-нагоре ,и с антифибрационни тампони без ефект.След 2.5 години ползване разреших проблема като я пуснах в OLX и купих друга.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #17

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Колежката взе едно такова Беко със сушилня преди 1-2г, върху теракот е и пак се разхождаше навсякъде. Извика ги тези от сервиза и "притегнали нещо". Нищо чудно някой баласт да се е разхлабил. Но сега нямало проблеми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #18

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    ей такъв отговор ми трябваше, варианта да дойдат и да си е гледат на място ми е идеален . Ще ги викам, пък после ще пиша за резултата.
    То иначе разхождането как да е,ама с тея думкания чат-пат е страшно

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #19

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Малко развити по темата, след идване от сервиза(което беше учидващо лесно и бързо) - ще се поръчват нови амортисьори и до месец монтирани.
    tolostoi одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #20

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Цитат Първоначално публикувано от kiril30 Виж публикацията
    Малко развити по темата, след идване от сервиза(което беше учидващо лесно и бързо) - ще се поръчват нови амортисьори и до месец монтирани.
    Тоя сервиз сериозно ли няма резервни части за марката налични, че това са амортисьори не е електроника.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #21

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Ами той според мен е подизпълнител, реално звъниш на Беко централният им номер, те ти дават телефона на местен сервиз в Пловдив(абе може и да не е само местен нямам си на идея, но не е Беко) и идва кола ребрандирана с друга марка бяла техника .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #22

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    @slip in - и как смяташ един сервиз да има налични всички части за всички обслужвани марки и модели ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #23

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Вярно е, по принцип.
    Но защо този сервиз смята, че може да сервизира гаранционно над 90% от марките, предлагани официално на нашия пазар?
    За България сервиз и дъщерните му такива + online магазина за части пиша.
    По закон имат 1 месец да ремонтират стоката. А те даже резервни части не могат да доставят за това време!
    Освен това доставката на резервни части е задължение на вносителя, не на сервиза/ веригата у нас.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #24

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    1200 - 1400 оборота са много за тая пералня, пробвай на 800 макс на 1000, нали затова има сушилня - да довърши нещата

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #25

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Колега, има ги тея обороти- ползвам ги . Май не си прочел,че по принцип си ползвам на 800 и горе-долЕ бива, но за да сушиш, пералнята винаги в цикъла за сушене почва с 1400 оборота, няма как да го "прескочиш",заложено е софтуерно ....пък и логиката не е да не ползвам, нещо което съм си купил, че да и треперя на някаква вещ

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #26

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Можеш да я "излъжеш" като първо пуснеш пране с 800 оборота центрофуга и след завършване на цикъла я пускаш на сушене. Но няма много смисъл в гимнастиката - това , че първоначално не ги е намачкало много с центрофугирането , ще го направи сушенето...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #27

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    и това не можеш да направиш,винаги в цикъла на сушене(дали пране със сушене или само сушене) сама си пуска 1400 оборота, което е доста безмислено понякога, така де понякога като си ги переш и си на 1400 оборота,отиде на сушене - посуши 5-10 минути и айде пак 1400 оборота и ако е 22-23ч и направо будя входа ...както и да е, реално ще видия дали с нови амортисьори ще го има проблема, поне някой с моя проблем да знае къде направо да търси решение.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #28

    Отговор: Проблем пералня със сушилня Беко HTV 7736 XSHT

    Проблема ще го има , 1400 оборота са твърде много, връщай ако можеш и си вземи перална и сушилня отделно, аз съм на теракот в кухнята и господарката веднъж без да иска я беше пуснала на 1400 оборота и я намерихме на средата на кухнята

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Пералня/сушилня Беко не изпуска водата
    От ronim във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 31
    Последно: 23-03-23, 15:48
  2. Отговори: 7
    Последно: 01-10-22, 04:58
  3. Сушилня с малка дълбочина/ Мнения за Беко
    От Rakeem във форум Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-20, 22:56
  4. Проблем с пералня и сушилня LG
    От MadHead във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-11-19, 19:25
  5. Проблем с пералня със сушилня Електролукс
    От lusi12 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-10-09, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе