Резултати от 1 до 5 от общо 5

Хладилник Gorenye RK6336W - проблеми с дисплея

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    34
    #1

    Хладилник Gorenye RK6336W - проблеми с дисплея

    Здравейте понеже се обаждах в сервиза но от там не можаха да ми помогнат та реших да попитам и тук. За какво става въпрос преди 3 месеца си купих хлад.Gorenye RK6336W с 2 компресора и електронен дисплей от 2 седмици дисплея който показва температурата в хладилника започва да мига и показва 9 градуса мислех си че може да е от отварянето и затварянето на вратата но явно не е мерил съм температурата и си е 6 градуса колкото съм го настроил и най интересното е че без да го отварям и както си показва 6 градуса почва да мига и показва 9 на ден го прави поне 3 пъти изключвам го и го включвам на ново показва си 6 градуса и така до следващият път ще съм благодарен ако някой може да помогне.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #2

    Re: Проблем с хладилник Gorenye

    Вероятно при мигането ти извежда и Е1?
    Или повреден датчик за температурата или повреда в контролера. Дано не е последното!
    Ако е гаранционен - викай оторизирания сервиз веднага! Ако не - намери си читав сервиз и се обърни към тях.
    От 1 година по-старата модификация ми извежда Е2 (freezer) и си мига, но работи без проблем, така, че спокойно!

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    34
    #3

    Re: Проблем с хладилник Gorenye

    Не изкарва Е1 и за това си мисля че не е нещо сериозно само мига и това е явно нещо по електрониката му се бърка и не знам дали не е защото хладилника е малко "заушен" в смисъл над него и от страни имам кухненски шкафове и да не може да се охлажда достатъчно кухнята ми е малка и просто пералнята и хладилника ми минават на милиметри от шкафовете

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Проблем с хладилник Gorenye

    В книжката на хладилника трявба да е написано на какво разстояние трвба да бъде от стената и от останалите и от страни.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #5

    Re: Проблем с хладилник Gorenye

    За Gorenje не знам, че упътването не е при мен, но за Liebherr при вграждане пише, че отзад над кондензатора се осигурява вентилационен отвор минимум 50мм (до стената) и до тавана, респективно до шкафа над хладилника поне 300 куб.см свободен обем.
    И един съвет от мен - ако можеш направи разстоянието поне 100мм и отстрани си остави поне по 50мм за циркулация на въздуха!

    И откъде разбра, че не е нещо сериозно? Обърни се към сервизен център!
    Ако няма достатъчно вентилация, термозащитите и на двата компресора ще изключват, въпреки, че този на фризера е друга серия!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Символ на дисплея Шарп
    От ATM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-14, 00:01
  2. Премигване на дисплея на лаптоп
    От gnf във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-13, 19:49
  3. Хладилник Gorenje RK6336W
    От bo4o във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 19-09-11, 15:32
  4. Раздвояване по хоризонтала на дисплея
    От gnf във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 29-04-11, 00:09
  5. Хладилник Electrolux ERD-2350 - това проблеми ли са?
    От nanestev във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 04-01-07, 11:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе