Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с хладилник Либхер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    27
    #1

    Проблем с хладилник Либхер

    Помогнете -имам комбиниран хладилник с фризер Либхер,закупен от Германия/втора употреба/ с два компресора.За съжаление никъде не мога да открия точно какъв е модела,но мога да поместя снимки,ако това може да ориентира компетентни техници.Проблемът е,че хладилната част първоначално работи нормално,но след като охлади,изключва и от този момент нататък не охлажда почти никак /измерих с термометър 12 градуса/.При фризера всичко е нормално.Потърсих помощ от техник,но за съжаление не могат да ми помогнат,защото не знаят какъв термодатчик да поръчат.Видях ,че е датчика е зелен на цвят ,продълговат и е разположен под едно бяло капаче вътре в хладилника и кабелите му отиват в блока за управление .Ориентирайте ме какво да снимам,за да ми помогнете да поръчам този датчик и когато изстудя бирата ,ще се радвам да Ви почерпя ./В момента карам със стария Мраз 250 и комшиите сигурно го чуват и мърморат,но ЕОН се радват-електромера хвърчи

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #2

    Re:Проблем с хладилник Либхер

    Можеш да посетиш най-близкия магазин за битова техника и сам да видиш къде се поставят и какво представляват етикетите на хладилниците.
    Предополагам, че ще е по-добре да се обърнеш към техници, които все пак ще успеят да разпознаят модела.Ако тогава има някакви проблеми ще съдействаме, но така поднесена, информацията ми звучи странно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Либхер 30хх
    От gmbh във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-13, 19:44
  2. Хладилник Либхер термореле
    От aleksenergo във форум Хладилна техника
    Отговори: 33
    Последно: 19-05-11, 23:29
  3. Хладилник Либхер 280 л. - изгорял компресор
    От Ivanka във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-10, 14:20
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-02-08, 18:23
  5. Хладилник Либхер - въпрос за заскрежаването
    От dobreff във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 30-08-06, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе