Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree5Одобрявам

проблем с екрана на philips 55oled855

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #16

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    Цитат Първоначално публикувано от kopri0 Виж публикацията
    Май това е положението, жалко само за потребителите броили торба пари за това чудо на технологията, повече не искам и да чуя за oled, в случая като си знаят стоката трябваше пп дълга гаранция за дисплея. Говорих с няколко сервиза за телевизори и всички ми казаха, че по добре нов телевизор. Още преди да го купя имах притеснения за oled, но то по-скоро беше за прегарянето на екрана и остатъци от предишно изображение....
    Имам 4 Олед телевизора,като единия от тях вече ще стане на 4 години и работи почти денонощно.
    Не съм имал никакви проблеми с никои от тях.Явно съм извадил късмет може би.
    Това може да се случи със всяка марка и с всеки модел ТВ.
    Ако някой очаква да му работи телевизора вечно,е тежко заблуден.
    Даже трябва да се радваш че изобщо е изкарал гаранцията.
    В днешно време всичко така се проектира и произвежда.
    Иначе,докато не измислят нещо друго,Олед технологията за момента си остава на върха на хранителната верига.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2024
    Мнения
    4
    #17

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    Няма как да съм доволен, че е изкарал гаранцията, защото ако не беше щяха да ми го сменят гаранционно обожавам филипса заради амбилайта, но втори път грешка с олед на ЛГ няма да има

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    650
    #18

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    при всяка марка ТВ може да се получи - преди години аз смених 4-5 плазми през година средно заради такъв дефект с най-новия модел който е на пазара
    от тогава винаги купувам техника с максималния възможен гаранционен срок - и тук съм агитирал нееднократно затова
    но сега пак съм с плазма - познай защо

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,658
    #19

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    Цитат Първоначално публикувано от kopri0 Виж публикацията
    Няма как да съм доволен, че е изкарал гаранцията, защото ако не беше щяха да ми го сменят гаранционно обожавам филипса заради амбилайта, но втори път грешка с олед на ЛГ няма да има
    Всичко е въпрос на късмет, а не на марка. Съвременните битови уреди не рядко нямат дълъг живот. След "грешката с олед ЛГ" може да изредиш "грешки" и с останалите няколко марки. Продукт от всяка една марка и модел може да ти даде дефект по време на или малко след гаранцията. Някои от същият модел може да изкарат и повече време. При мен един хладилник Либхер се скапа на 3-та година, но пък бройката, която ми дадоха за замяна вече работи 8-9г.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-02-24 в 12:56.
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,385
    #20

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    Philips: MLA OLED е по-добър от QD-OLED

    https://www.flatpanelshd.com/focus.p...&id=1695794866

    Да се жалваш от LG след като ти се е развалил PHILIPS....Моя LG B6 е от 2016.Не казвам,че кой знае кви заключения трябва да се вадят.Ама и заключенията от една повреда стигнаха доста далеч...Че и да не си купувме нова техника щот може да се развали???Плащането на допълнителна гяаранция всъщност е застраховка.Сложих един продукт в кошницата на Емаг и ми излезе 10% за две години....Та с 10 продукта един си платил....И това те застрахова само точно за 3,4 година!Ако страха от повреда е толкова голям и това може,
    На всеки може да се случи.В тестовете на rtings се вижда,че всички марки се повреждат,независимо от феновете на тази или онази във форума.
    И ако някой не му харесват частите на някой производител,да си взема от друг(PHILIPS не изключва OLED матр. на SAMSUNG) или да си ги произведе сам.
    Кой му пречи?

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #21

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Philips: MLA OLED е по-добър от QD-OLED

    https://www.flatpanelshd.com/focus.p...&id=1695794866

    Да се жалваш от LG след като ти се е развалил PHILIPS....Моя LG B6 е от 2016.Не казвам,че кой знае кви заключения трябва да се вадят.Ама и заключенията от една повреда стигнаха доста далеч...Че и да не си купувме нова техника щот може да се развали???Плащането на допълнителна гяаранция всъщност е застраховка.Сложих един продукт в кошницата на Емаг и ми излезе 10% за две години....Та с 10 продукта един си платил....И това те застрахова само точно за 3,4 година!Ако страха от повреда е толкова голям и това може,
    На всеки може да се случи.В тестовете на rtings се вижда,че всички марки се повреждат,независимо от феновете на тази или онази във форума.
    И ако някой не му харесват частите на някой производител,да си взема от друг(PHILIPS не изключва OLED матр. на SAMSUNG) или да си ги произведе сам.
    Кой му пречи?

    По принцип,всяка техника се разваля...И това не зависи от феновете на дадена марка.Но когато един човек му кажат ,че това е форума,където ще получи професионални насоки за закупуване на качествен тв,а вие му посочите пълно дръвце,нещата придобиват съвсем друг характер.И да,това не зависи от вас,вие се оправдавате с производителя,или с купувача,как не разбира какво произведение на техниката е купил,съвършенство,но той самия няма очите да го разбере,нещата стават други.Някои колеги тук се държат като акционери в съответните фирми,и ги защитават като живота си... Хората към които е насочено моето послание,няма да го разберат,или които го разберат,естественно ще ме оплюят,но това е...Другите неща няма да ги повтарям,защото ще стана банална...Но заради такива колеги форума е на това положение...Това от мен засега. Да започва плюенето

  8.  
     
  9. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    436
    #22

    Отговор: проблем с екрана на philips 55oled855

    И аз вече съм на това мнение....Марките не са това което бяха.За това ще се търси(като му дойде времето) умерено качество на изображението плюс умерена цена плюс максимално дълга гаранция....Или да обобщим примерно -вместо телевизор за два бона и кусур,два телевизора за по хиляда и кусур .....и т.н. Да има да се скапват на воля......

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 08-02-24 в 20:04.
    silviqcvetkova одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с екрана на Philips 68PUS7505\12
    От Vasilev\tenko във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-23, 21:01
  2. Мнение за 55OLED855
    От koprio във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-09-21, 15:47
  3. Philips с Андроид, как да дублирам екрана?
    От caooo във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-07-19, 20:32
  4. Проблем с екрана LG
    От borsan във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-02-16, 12:37
  5. Проблем с екрана
    От shpaci във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 24-12-09, 17:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе