Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Какъв сат приемник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #1

    Какъв сат приемник

    Здравейте,искам да попитам със какъв сат приемник ще мога да гледам ПРИМИЕРЕ СПОРТ ПОРТАЛ,ТЕКИЛА и други подобни където дават футбол?каква марка да е.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    2
    #2

    Re: Какъв сат приемник

    KATHREIN UFS 910 HD този приемник можете да гледате немските програми

  4. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #3

    Re: Какъв сат приемник

    <ТЕКИЛА-Испания>отдавна смениха кодировката-Nagravision3,така че ще трябва да се примириш само с Премиере-при положение че имаш карта нещата вече стоят по-добре

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #4

    Re: Какъв сат приемник

    Dreambox 500s

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #5

    Re: Какъв сат приемник

    До 2 години всичкото сателит ще премине на принципно нова кодировка и ще направи непотребни всичките Дрийм и Фън боксове....така че вземи нещо до 100лв приемника и гледай докато можеш....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #6

    Re: Какъв сат приемник

    Tommorow сат тв ми е хоби много интересни неща говориш откаде взимаш инфо щото твоето обяснение ми звучи като вземи си ракия от 2лв така и така ще те боли главата

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #7

    Re: Какъв сат приемник

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    До 2 години всичкото сателит ще премине на принципно нова кодировка и ще направи непотребни всичките Дрийм и Фън боксове....така че вземи нещо до 100лв приемника и гледай докато можеш....
    Колко пъти се сменят кодировки знаеш ли?
    Но като гледам какво пишеш май не си познат с тази техника...Аз съм с KATHREIN UFS 910 HD и гледам доста кодирани програми и то с фул ХД резолюция...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #8

    Re: Какъв сат приемник

    Аз чакам да излезе Dreambox HD 800 иначе Катреина си е много добър

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #9

    Re: Какъв сат приемник

    Булсатком са пуснали 2 HD канала който има HD приемник може да ги пробва

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Re: Какъв сат приемник

    @plmko и @sssaaa - "Отсреща", фирмите работещи по мултимедийна сигурност не са глупаци. Много добре са наясно с това, че класическата промяна на кодировката или с подмяната с по-високо защитени смарткарти отново ще бъде разбира рано или късно ( пример Irdeto2 Zeta Card ). Това върху което се работи в момента не е само смяна на кодировката, но и промяна на протоколите и обмяната на информация до тези нива, които ще направят невъзможен card sharring-а чрез конвенционален интеренет достъп. Разбирай, ще ти е необходим много по-широк bandwidth, колко точно все още се гадае, но доста над това което интернет провайдерите могат да ти осигурят ( в европейски план, за условията в БГ няма да говорим ) и за да го задоволиш, ще се наложи да се бръкнеш много дълбоко в джоба, а това ще обезмисли системата. След около година и нещо ще започне постепенното преминаване и до около две години - bye bye card sharring. И точно заради това не бих тръгнал да инвестирам в скъп приемник...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #11

    Re: Какъв сат приемник

    Ще поживееме ще видим до тогава мисля да си гледам ХД тв където е текло пак ще тече

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #12

    Re: Какъв сат приемник

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    @plmko и @sssaaa - "Отсреща", фирмите работещи по мултимедийна сигурност не са глупаци. Много добре са наясно с това, че класическата промяна на кодировката или с подмяната с по-високо защитени смарткарти отново ще бъде разбира рано или късно ( пример Irdeto2 Zeta Card ). Това върху което се работи в момента не е само смяна на кодировката, но и промяна на протоколите и обмяната на информация до тези нива, които ще направят невъзможен card sharring-а чрез конвенционален интеренет достъп. Разбирай, ще ти е необходим много по-широк bandwidth, колко точно все още се гадае, но доста над това което интернет провайдерите могат да ти осигурят ( в европейски план, за условията в БГ няма да говорим ) и за да го задоволиш, ще се наложи да се бръкнеш много дълбоко в джоба, а това ще обезмисли системата. След около година и нещо ще започне постепенното преминаване и до около две години - bye bye card sharring. И точно заради това не бих тръгнал да инвестирам в скъп приемник...
    Наистина тези които пускат сат. сигнал не са будали,но те го променят постоянно откакто съществува сат. телевизия...мисля,че не си запоанат много с тази техника...за всичко си има вратички..аз гледам доста ХД програми и разлика м/у нормален и ХД сигнал е голям,поне при мен се усеща на 46"

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #13

    Re: Какъв сат приемник

    @sssaaa - не съм бил запознат - един път, не съм бил запознат - втори път, също така в два последователни поста разбираме само това, че си бил гледал HD и че притежаваш 46? или 42?, 42? или 46? инчов телевизор. Не е много ясно, имайки предвид поста ти тук от 07.02 "...найстина телевезора е хубав,аз купих същият,но 42" сле доста тестване и на други модели телевизори се спрях на този... " и този над моя. Нещо май се бъркаме често или прекаляваме с въображението и мечтите???

    Ние също гледаме HD и също ползваме card sharring, но се иска много повече от това да притежаваш и ползваш една услуга за да се наречеш "запознат". Споделих това което се задава в сателитната цифрова телевизия в най-близко бъдеще...толкова. Това за което говоря е описано достатъчно добре в Inhibiting Card Sharing Attacks - Michael Tunstall, Konstantinos Markantonakis and Keith Mayes, ISBN 9783540476993. Дали истински запознатите ще намерят вратички в "проблема" - може би да, може би не, но определено едно поколение хардуер ще остане в историята. А това е в контекста на темата "какъв сат приемник"...извод: евтин, непретенциозен, готов след 2-3 години да бъде изхвърлен.

    p.s. ако пък въпросната книга успееш да намериш в pdf-формат в интернета, ще разбера поне че си запознат с компютрите. Другият вариант е да ме помолиш да ти я дам. А най-добре е да престанеш да ми ходиш по нервите, че от много кафета и безсънни нощи лесно се изнервям.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #14

    Re: Какъв сат приемник

    Относно това което искаш да гледаш е постижимо и то на цена която може да излезне всико е 350лв. Антена офсет GS-1,15 89лв, конвертор invento 0,2 29лв, Мотор НН 95лв, Приемник Ehosmart791 139лв. Скоро се оборудвах с такава система и гледам тези канали.

  18. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #15

    Re: Какъв сат приемник

    Извинявайте че пиша тук, но ми т рябва отговор на един съвсем прост въпрос: Мога ли да гледам някои /или по-точно кои/ български програми безплатно със сателит на вилата, без да се налага да плащам на ИТВ партнер или Булсатком?
    Благодаря предварително за отговорите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Приемник на сигнал
    От pier_67 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 11-11-13, 20:08
  2. Купувам DVB-C приемник.
    От batzas във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 05-03-12, 13:29
  3. Сателитен приемник
    От evgenye във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 14:39
  4. Запис от сат. приемник
    От TopBG във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-05-05, 12:08
  5. Питане за ТV приемник
    От Косьо във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-04-05, 07:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе