Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 51

Система за домашно кино(ХЕЛППП)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #31

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Добре е , че е нов модел . Цената си е твой проблем , щом ти понася , аз какво да ти кажа , не е моя работа . Многото екстри е полезно да ги има , но е добре и да се ползват , но блу-рей дискове едва ли ще почнеш да си купуваш .
    Като впечатления , нямам идея , но поне външен вид има . В голямо помещение , като това в магазина ще свири по един начин , в стая 25м2 по друг .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #32

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Добре е , поне има HDMI(ARC) вход и с тв ще е свързан с един кабел .

  4. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #33

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Добре е , че е нов модел . Цената си е твой проблем , щом ти понася , аз какво да ти кажа , не е моя работа . Многото екстри е полезно да ги има , но е добре и да се ползват , но блу-рей дискове едва ли ще почнеш да си купуваш .
    Като впечатления , нямам идея , но поне външен вид има . В голямо помещение , като това в магазина ще свири по един начин , в стая 25м2 по друг .
    Човеко,не мога да те разбера,Благодарско че ми отговаряш и съветваш,но имам чуство,че винаги си опозиция на това което пиша и изказвам.Да разбирам ли,че нямам нужда от този модел,понеже има нещо което няма да ползвам,постоянно ме разубеждаваш и ме караш да се замисля този или онзи модел.....и накрая пак се чудя какво да купя......

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #34

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Колега , нямам намерение да те отказвам , но явно не си спомняш в началото какво искаше . Аз ти предложих нещо читаво 2 ръка , а ти ме пита за какво ми е като няма да ползвам плеъра на системата и не мога ли да си купя само суб с оптичен вход , към който да си вържа телевизота . Така ли беше ? Та затова . Което ти е на сърце и по джоба - това си купи .

  6. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #35

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Иначе казано,като изключим,че има Блу-рей,функцията му е една и съща,така ли?Само дето то има про лоджик,а другото няма...Пак съм на кантар.Вече сигурно ставам досаден с моите проблеми....но,просто искам да знам какво да предпочета от двата модела.....

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #36

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Колега , дай и двата модела , че вече му изгубихме края и няма как да те посъветваме . Решението си го взимаш сам .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #37

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Sony bdv-e590 или Sony dav dz740.Разликата е окло 100-110 лв.

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #38

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ако нямаш намерение да си купуваш фабрични блу-рей дискове , няма и смисъл да си взимаш система с блу-рей плеър . Това е мое мнение и аз така бих постъпил . Има достатъчно филми из нета ,на прилично качество и то без пари .

  11. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #39

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ами,нямам намерение да купувам,така че,изборът ще е почти ясен,спестявате ми 100-110лв.Но този 740 май няма про лоджик,или не е голяма болка....Беше прав,че като няма да използвам едно нещо,няма смисъл от него.Тази 740 система ще ми върши работа нали......

  12. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #40

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Колега :

    1000W 5,1ch съраунд звук - Система с мощни високоговорители с 2 tallboy високоговорителя (двупосочни), централен високоговорител и ултракомпактен събуфер
    Digital Cinema Auto Calibration - Автоматична настройка на звука с едно натискане за гъвкаво разполагане на високоговорителите и оптимално качество на звука
    HDMI® с DVD мащабиране - Лесно свързване с HD TV с мащабиране на DVD почти до Full HD 1080p
    BRAVIA® Sync - Лесно интегрирано управление с едно докосване на телевизор BRAVIA® и други съвместими продукти с едно дистанционно управление
    USB Rec and Play - USB възпроизвеждане и запис на песни в MP3 формат и възпроизвеждане на филми (опростен DivX и MPEG4 профил) и CD записи директно на USB
    Xvid възпроизвеждане - MPEG-4 видео кодекът за компютър компресира видео за по-бърз пренос през компютърни мрежи и по-ефективно съхранение
    Оптично аудио - Слушате от други източници, например разпределителна кутия или игрова конзола с невероятен съраунд звук
    Dolby® Digital и DTS - Чуйте как филмите ви оживяват с декодиране на Dolby® Digital, Dolby® Pro Logic® II и DTS®
    Цифров усилвател S-Master - Кристално ясен звук за възпроизвеждане на звук, близък до първоначалния източник

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #41

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от salky Виж публикацията
    Ами,нямам намерение да купувам,така че,изборът ще е почти ясен,спестявате ми 100-110лв.Но този 740 май няма про лоджик,или не е голяма болка....Беше прав,че като няма да използвам едно нещо,няма смисъл от него.Тази 740 система ще ми върши работа нали......
    : Деком :: DVD система "всичко в едно" Sony DAV-DZ740 :.

    И нали щеше да звъниш и да поръчваш ? Виждам , че не си се отказал , ама и не си решил какво да си вземеш !

    И накрая ще " ядем дървото " , че стана като чат !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #42

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    OK,спирам.....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Колега :

    1000W 5,1ch съраунд звук - Система с мощни високоговорители с 2 tallboy високоговорителя (двупосочни), централен високоговорител и ултракомпактен събуфер
    Digital Cinema Auto Calibration - Автоматична настройка на звука с едно натискане за гъвкаво разполагане на високоговорителите и оптимално качество на звука
    HDMI® с DVD мащабиране - Лесно свързване с HD TV с мащабиране на DVD почти до Full HD 1080p
    BRAVIA® Sync - Лесно интегрирано управление с едно докосване на телевизор BRAVIA® и други съвместими продукти с едно дистанционно управление
    USB Rec and Play - USB възпроизвеждане и запис на песни в MP3 формат и възпроизвеждане на филми (опростен DivX и MPEG4 профил) и CD записи директно на USB
    Xvid възпроизвеждане - MPEG-4 видео кодекът за компютър компресира видео за по-бърз пренос през компютърни мрежи и по-ефективно съхранение
    Оптично аудио - Слушате от други източници, например разпределителна кутия или игрова конзола с невероятен съраунд звук
    Dolby® Digital и DTS - Чуйте как филмите ви оживяват с декодиране на Dolby® Digital, Dolby® Pro Logic® II и DTS®
    Цифров усилвател S-Master - Кристално ясен звук за възпроизвеждане на звук, близък до първоначалния източник
    Това за DZ 740 ли е?

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #43

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Да ! Има и линк от колегата , ако не вярваш , чети , звъни , начини има .

  17. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #44

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Обадих се,имат запечатано.В понеделник ще кандидатствам и ако ме одобрят и го взема ще пиша.Благодаря на всички за съветите....

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #45

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    За какво ти е тоя Про Лоджик - гледай да има новите формати - то едва ли има ресивър без Про Лоджик . В блу рей системата имаш всички нови формати и HDMI вход - там ти е плюса , а не в дисковото устройство , което може и да не ползваш никога . Отделно получаваш и приличен USB плеър , ама ти си решаваш .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 16:21
  2. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  3. Мнения за система за домашно кино LG
    От sapunerka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-11, 15:19
  4. Продавам DVD система за домашно кино LG
    От from_usa във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-11, 20:20
  5. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе