Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 51 от общо 51

Система за домашно кино(ХЕЛППП)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #46

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За какво ти е тоя Про Лоджик - гледай да има новите формати - то едва ли има ресивър без Про Лоджик . В блу рей системата имаш всички нови формати и HDMI вход - там ти е плюса , а не в дисковото устройство , което може и да не ползваш никога . Отделно получаваш и приличен USB плеър , ама ти си решаваш .
    За кой модел говориш,че съвсем се обърках.Ако е от значение TVто ми не може ли да замести някой от функциите?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #47

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Може и да си ползваш усб плеъра на ТВ , което беше кой модел ? Но ти си решаваш какво да гледаш и по какъв начин да го постигнеш . Ако искаш преспи една нощ и после реши какво ти трябва . Всичко е според нуждите и ... парите разбира се .

  4. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #48

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Може и да си ползваш усб плеъра на ТВ , което беше кой модел ? Но ти си решаваш какво да гледаш и по какъв начин да го постигнеш . Ако искаш преспи една нощ и после реши какво ти трябва . Всичко е според нуждите и ... парите разбира се .
    LG47LA690

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #49

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Това е добре , но ако имаш претенции за звуковите HD формати (DOLBY TRUEHD , DTS-HD MASTER AUDIO ) ти трябва техника , която е в състояние да ги декодира . Телевизора това не го може , но едва ли ще усетиш разлика в звука с нормалния DD , DTS звук . Поне аз съм тествал ( ресивъра ми има такива кодеци ) и не усетих разлика , която да ме впечатли , но и на мен не ми трябва това за стая от 16м2.

  6. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #50

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ами нали УЖ реших,740модела го имат в Пловдив,понеделник ще кандидатствам,и ако ме одобрят ще го поръчам да ми го доставят в Плевен.Щеше да ми е по лесно от Плевен да го взема,но....

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #51

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    За блу рей модела , който уж беше избрал - всички качествени релийзи (1080р) са с DTS ,DTS HD-MA ,DD TruHD и т.н. , които ги имаш в BD системата + HDMI (ARC) вход - свързваш тв само с HDMI кабела и имаш звук и от него + управление с едно дистанционно HDMI(CEC) . Мисля че това са достатъчно предимства , за да избереш BD системата - звука и на двете едва ли е много различен .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 16:21
  2. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  3. Мнения за система за домашно кино LG
    От sapunerka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-11, 15:19
  4. Продавам DVD система за домашно кино LG
    От from_usa във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-11, 20:20
  5. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе