Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

Система за домашно кино(ХЕЛППП)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #16

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Разликата е в предназначението и от това следват разликите !
    Може да се върже директно , но зависи от системата и телевизора - в твоя случай не става директно , нямаш необходимите входове или трябва да ползваш конвертор . Направи си опит , нали си имаш такива тонколони .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #17

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ами нали точно това ми беше въпроса,ако си взема само 5.1 буфер с оптика,защо ми е домашно кино,не е ли едно и също при условие,че този плеър няма да се използва....Това ми беше питането.....Има ли разлика в звука от 5.1 само колони и система за домашно кино при което плеарът няма да се използва.

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #18

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Колега , май нещо не се разбираме . Ако намериш такъв буфер - вземи си , но лично аз се съмнявам да си намериш такъв нов от магазин , а и колко ще струва , та затова съм ти предложил друг вариант - система за дом.кино . Най-добре е ресивър+5.1 тонколони , но това е и най-скъпия вариант , освен ако няма нещо читаво 2 ръка .
    Има разлика в звука , но ти може и да не я усетиш .

  5. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #19

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Има ли подобен на този модел на Sony dav-dz-740,нещо на LG или друга марка,защото този модел на Sony, го няма никъде,а чух страхотни отзиви за него?

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #20

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Е , как да го има като е стар модел . Но ако искаш има доста предложения из нета , но не всичко е в БГ .
    Ти остави модела , а кажи колко пари си готов да похарчиш , че само си чешем езиците и търкаме клавиатурите , от доста време .

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #21

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    В Технополис излиза, че е наличен в 5 магазина.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #22

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    И не само там - цък , но имам чувството , че се търси нещо 2 ръка и по-евтино .

  10. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #23

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ами,не си чешем езиците,по веригите го няма никъде,дори в Sony център,свързах се с Sony bg,и ми казаха че ще питат за доставка.Проверил съм навсякъде,затова пиша тук......

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #24

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Е , има го , както виждаш . Ти само реши от къде да си го купиш . И стига с тези вериги , има и други магазини , с добро обслужване и компетентни консултанти , а и цените понякога са по-добри или подлежат на договорка .

  12. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #25

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Е,няма го,като го има кажи къде,ама не само по картинки и снимки от нета,а В Наличност.......

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #26

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Явно не четеш както трябва , пише наличен : Деком :: DVD системи "всичко в едно" :. и ако те интересува има начин за свръзка с търговеца .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #27

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Явно не четеш както трябва , пише наличен : Деком :: DVD системи "всичко в едно" :. и ако те интересува има начин за свръзка с търговеца .
    Немога да намеря телефон за връзка....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от salky Виж публикацията
    Немога да намеря телефон за връзка....
    Намерих,утре ще звъня...

    - - - - - - - - - -

    Има ли голяма разлика от тези два модела Sony BDV-E2100 и Sony DAV-DZ740 като звучене.Знам само,че буфера на 740 е по голям ,и предните колони и те са по големи,което предполага,че свири по добре....така си мисля де...

  16. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #28

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Последно се спрях на това SONY BDV-N590 поръчал съм го,без ангажимент да го купя,но цената ми е по джоба(на изплащане)и предполагам,че ще ми свърши прекрасна работа......

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #29

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Е , това е модерна работа , но нали идеята беше да имаш озвучаване при гледане на филми за по-малко пари . Това има и блу-рей плеър , 3Д , дали ще ги ползваш ? Не ме разбирай погрешно , нищо лошо няма , просто се учудвам на избора ти , но ти така си решил . Това последно ли е , поне засега ?

  18. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #30

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Ами,разликата в парите не е кой знае колко голяма,а и ще е наизплащане,така че.....това нали е по нов модел като звучене предполагам ще е същото нека да е по нов модел в технополис цената е 569.00лв.не е ли изгодно.Не и пречи че има много (екстри) това нали не вреди.А иначе като впечатления как е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 16:21
  2. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  3. Мнения за система за домашно кино LG
    От sapunerka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-11, 15:19
  4. Продавам DVD система за домашно кино LG
    От from_usa във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-11, 20:20
  5. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе