Резултати от 1 до 9 от общо 9

Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1

    Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Заглавието не е много точно, но не можах да измисля нещо по-точно.
    Везх си рисивър 1910 в началото на седмицата и днес си вземах KDL46W5500. Ще добавям и попкорн а-200 но не мога да чакам до началото на другия месец за да тествам системата и затова днес ваземах от брат ми неговия попкорн а-110. И се почна големия филм.

    Връзките са: попкорна към рисивъра с HDMI, рисивъра към TV с HDMI. Пускам всичко и само ми показа за момент логото на попкорна и това беше. Разкачих попкорна и го вързах директно към ТВ, така върви.
    Пуснах функцията на рисивъра да провежда сигнал когато е в режим "стенд бай", няма проблем всичко си върви. Докато върви филма включвам рисивъра за момент картината изчзва но се появава и имам звук от колоните. Дори ТВ-то ми написва "Аудио системата е включена" и ми заглушава звука отТВ. Но когато спра попкорна и реша например да пусна друг филм пак няма сигнал. Ако повторя на ново операцията: 1. минаване в стенд бай 2. пускане на филма 3. включване на рисивъра. Нещата в са ОК.
    Явно е че има връзка даже когато првеключа ТВ-на тунер рисивъра сам минава на TV.
    Обаче нещо не мога да го подкарам.
    Помагайте щото съм се побъркал. С такъв мерак си взех нещата след дълги месеци на избиране и сега една голяма греда.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Колега , добре си се обзавел , само не разбрах някакви настройки на ресивъра правил ли си , примерно на кой вход , кой източник на сигнал да бъде ?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #3

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Настройки на на рисивъра(аудио) все още не съм правил. Чаках ТВ-то за да видя къде ще сложа центъра и тогава.
    Иначе пробвах вход и на HDMI 1(DVD) и на HDMI 2(HDP) все същото.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #4

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    колега като си оправиш проблема и изгледаш някои друг филм и телевизиика пoгледаш малко,напиши едно ревю в темата за сони за KDL46W5500 има ли тресене картината.

  6. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #5

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Не, не е греда! Просто си прегледай настройките на ресивъра за HDMI Setup или както там се казва при теб и ще видиш, че има различни положения и, че просто трябва да уцелиш твоето- повярвай, от личен опит, най- лесно става с четене на User Manual! Също така не е лошо да видиш изхода на "Пуканката" как е настроен- не трябва да е auto!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #6

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Чета го от обяд.
    Това за пуканката не съм го проверявал. Е ся ще проверя и това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #7

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    А като си пъхнал попкорна на вход двд ... после пускаш ли рисивъра на вход двд - за да ти изкара картина?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #8

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman
    Също така не е лошо да видиш изхода на "Пуканката" как е настроен- не трябва да е auto!
    Искам да те разцелувам човече.
    Чел съм го някъде това за АУТОТО, ама като зацикли човек. Страшно много ти благодаря. Току що направи един човек щаслив.

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #9

    Re:Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 08-04-12, 17:38
  2. Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910
    От Vanko 72 във форум Аудиотехника
    Отговори: 39
    Последно: 27-01-11, 14:03
  3. Продавам Попкорн 110
    От sava14 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 05-12-10, 00:28
  4. Купувам рисивър Denon AVR-1910
    От Bra1nSicK във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-10, 15:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе