Резултати от 1 до 2 от общо 2

Може ли да се гледат FULL HD Blue ray формат от външен HDD на LG 37LH5000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #1

    Може ли да се гледат FULL HD Blue ray формат от външен HDD на LG 37LH5000

    Помогнете и кажете пробвал ли е някой с плеъра на телевизора от заглавието(подписа ми) да се свърже с външен хард през USB(или друг вход на ТВ) входа на телевизора и чрез плеъра на телевизора да се гледат пълноформатни FULL HD Блу рей формат филми като този:
    https://forum.setcombg.com/*************************/details.php?id=216769&hit=1
    но с AC3 аудио(ясно ми е че DTS звук няма как да изкара , защото няма хардуерна възможност)

    с размер на единия филм близо 40 GB???

    Ako може да се свърже какво е качеството на картината и струва ли си да купувам външен хард само с USB 2.0 изход или трябва задължително да е с HDMI изход???Тоест има ли USB 2.0 кабела и порта възможност да пренася трафика от данни на FULL HD BLUE ray формат филми с размер около 40 ГБ???

    АКо може да се плейват FULL HD blue ray филми с AC3 аудио какъв хард препоръчвате?

    Благодаря предварително на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    170
    #2

    Re:Може ли да се гледат FULL HD Blue ray формат от външен HDD на LG 37LH5000

    Тази тема видя ли я? https://forum.setcombg.com/index.php/topic,47935.0.html

    Аз имам 32LE5300 и го ползвам с външен диск - качеството е прекрасно. Говорим за външен USB 2.0 диск.
    Blueray не поддържа вградения плеър - трябва да е кодиран - mkv и ако е с dts да се прекодира звука ~ 30-60 мин. отнема.
    Ако си вземеш външен плеър, той вече ще поддържа всички формати и пак ще трябва да му закачиш диск или по мрежата...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Aко може малко съвет? Външен HDD и телевизор SONY
    От ivanivanivan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 19-12-16, 16:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 13:30
  3. Отговори: 10
    Последно: 27-07-11, 22:19
  4. Отговори: 24
    Последно: 29-03-11, 15:08
  5. може ли да се гледат филми на 1030 мегахерца?
    От Vagabundo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-04, 17:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе