Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree1Одобрявам

Подмяна на готова система за домашно кино до 1200 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #16

    Отговор: Подмяна на готова система за домашно кино до 1200 лв.

    Да но през оптика няма DTS HD-MA и DOLBY HD

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    44
    #17

    Отговор: Подмяна на готова система за домашно кино до 1200 лв.

    Здравейте отново!
    Много дъм доволен от комплекта. Смених ресивъра с чисто нов sony и нещата станаха още по добре с него. Отделно си мисля, че субуфера се разсвири или пък вече свикнах с звука или може би направих още по-правилни настройки, но се чува по-добре от началото.

    Сега по-същество- взех сателитите от по-големия комплект /hkts 35/ в нас и напълно се убeдих, че свирят почти еднакво и не си заслужава разликата в парите.

    Но ме интересува следното- дали ако предните сателите ги сменя с букшелф колони т типа на dali senzor 1 / tannoy mercury v1 ще имам подобрение при музика.

    Това което ме тревожи е как ще се комбинират подобни букшелф колонибс субуфера от хармана и при гледане на филми дали ще се отрази драстична разлика т.е. по-зле ли ще стане к с ъо развашя комплекта. Примерно dali senzor 1 ще може ли да се слуша с този субуфер от комплекта или трябва да се правят настройки на crossvera и на суба.

    Много ще се радвам има подобни или същите букшелф колони да заповяда в нас да пробваме от софия съм-дали има смисъл или да си го държа като комплект.

    Благодаря предварително.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #18

    Отговор: Подмяна на готова система за домашно кино до 1200 лв.

    По-скоро проблем ще е как ще се комбинират с центъра - суб-а си е суб ,ако се налага ще му "бутнеш" малко настройките.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    44
    #19

    Отговор: Подмяна на готова система за домашно кино до 1200 лв.

    Някой има ли подобни колони за да пробваме. Да знам дали си струва начинанието. Транспорта е за моя сметка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за система за домашно кино ~ 1200 лв. HT in a box или Hi-Fi рисивър + комплект колони?
    От hellje във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 13
    Последно: 19-01-14, 22:53
  2. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  3. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09
  4. Избор на система за Домашно кино
    От Lacho13 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 14-11-06, 22:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе