Резултати от 1 до 4 от общо 4

Моля за съвет.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #1

    Моля за съвет.

    Здравейте, имам желание да се сдобия със система за домашно кино. Целта ми е гледане на филми и музика. Понеже не съм много на ясно с нещата, затова моля за помощ, ако може да ме ориентирате. Помещението в което ще се ползва е хол+кухня 25кв.м , бюджета който мога да отделя е максимум 1300лв.-1400лв. Вариантите които съм гледал са: / готова система за домашно кино / и / рисиивър + колони /.

    Ето един от вариантите които гледах:

    Рисиивър Harman Kardon AVR - 161
    Harman Kardon HKTS - 9BQ

    Това излиза 1400лв., но не знам дали си заслужава и дали ще свири по-добре от една готова система за домашно кино до 1000лв.

    Другия вариант е готова система за домашно кино с BLU-RAY.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #2

    Отговор: Моля за съвет.

    Ако искаш нещо наистина качествено, в никакъв случай не си купувай готова система. Аз направих тази грешка и разбрах нещата по трудния начин.

    Първоначално си купих готова система Самсунг за 540 лева и мислех, че това е много подходящо.

    Продадох системата и заложих на ресивър Pioneer втора употреба. Излезе ми 360 лева, но е безупречен и изглежда като излязъл от магазина.

    След това взех комплект тонколони Jamo за домашно кино за 850 лева и субуфер Jamo за 370 лева.

    Вчера поръчах и един блурей плеър Asus за 250 лева и с това слагам точка на изборът ми.

    Вярно, цената е съвсем различна от първоначалната, но ако бюджетът ти е ограничен, можеш да направиш и по-скромна система. Хубав ресивър се намира и за около 200 лева, по-нисък клас тонколони и за 500, както и плеър за 100 лева.

    Ако имаш въпроси, ще се радвам да ти помогна да направиш по-пълноценен избор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #3

    Отговор: Моля за съвет.

    Благодаря за съветите. Спрях се за момента на един рисиивър Pioneer и две колони Dali Zensor 5. Като за напред във времето ще взема поетапно център и буфер.
    Този пост е редактиран от Simeon_; 26-10-15 в 19:57.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #4

    Отговор: Моля за съвет.

    Цитат Първоначално публикувано от Simeon_ Виж публикацията
    Благодаря за съветите. Спрях се за момента на един рисиивър Pioneer и две колони Dali Zensor 7. Като за напред във времето ще взема по-етапно център и буфер.
    Модел на ресивъра?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за съвет!
    От Ds във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 16:58
  2. моля за съвет
    От shumisho във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-12, 11:18
  3. Моля за съвет
    От Lubo7745 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 16
    Последно: 01-10-11, 08:37
  4. Моля за съвет за 2 бр. 9-ки
    От dwd във форум Климатици Midea
    Отговори: 26
    Последно: 11-03-11, 10:45
  5. Моля за съвет
    От Whiskey във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-03, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе