Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 72

Какъв Set top box Android or MAG?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #31

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Виж... Разговорът в тази посока е безсмислен. Все пак, не търсим кое с какво и колко ще се справи, а кое работи пълноценно, с пълен набор от възможности, безпроблемно и бързо.
    Какво е международен трафик... да каже Dominator, когато опита да ползва БГ IPTV услуга извън България. Мисля си, че няма да се получи и ще търси украински провайдер?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #32

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Android бокс с процесор Amlogic S905X и видео Mali-450 MP, с 1 гб RAM съм купувал началото на 2017 г. - тогава е бил с Андроид 6, сега на същия хардуер са сложили Андроид 8, но вече има процесори Amlogic S905X2, Amlogic S905X3, Amlogic S905X4 и т.н.
    Този пост е редактиран от morandis; 23-06-21 в 08:46.

  4. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #33

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Темата започва с едно питане и изисквания после се развиват стават други. Купува се МИ бокс, после украински ТВИП С бокс 605.Телевизията е ОТТ или Сталкер,руска или българска за Украйна, провайдъра е ТИВИ БГ или украински. Сигурно не знае точно какво иска или трябва. Има АЦЕ медия и Форк плеар и може да гледа руска тв и без абонамент. Най лесно е като плаща на доставчик за бокс и телевизии и гледа. Трябва да намери доставчик.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #34

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Виж... Разговорът в тази посока е безсмислен. Все пак, не търсим кое с какво и колко ще се справи, а кое работи пълноценно, с пълен набор от възможности, безпроблемно и бързо.
    Какво е международен трафик... да каже Dominator, когато опита да ползва БГ IPTV услуга извън България. Мисля си, че няма да се получи и ще търси украински провайдер?
    Здравейте,
    Не знам защо поначало ще останали с впечатление че търся Български IPTV провайдер за ползване в Украйна. Точно обратното е. Гледам си Руска телевизия от Ottclub на Смарт телевизора , но понеже ще се ползва телевизия от баба ми която живее в Уркайна (имам Руски корени) та така тя ще гледа на въпросното устройство TVIP което аз предварително настройвам и според мен няма по-удобен вариант от този тип устройства. Ясно че за млад човек Android глезотиите превъзхождат, но тук се търси простота и бързодействие и най-вече удобство. Мисля че не съм сгрешил с TVIP S 605 което превъзхожда MAG 424W3 който мислех да взема. Единствено ме дразни че са послъгали тук https://www.iptvinsights.com/wp-cont...tvip-v-605.jpg че има 10 портала , тоест опции но уви няма или аз не знам как става..

    Поздрави!

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Темата започва с едно питане и изисквания после се развиват стават други. Купува се МИ бокс, после украински ТВИП С бокс 605.Телевизията е ОТТ или Сталкер,руска или българска за Украйна, провайдъра е ТИВИ БГ или украински. Сигурно не знае точно какво иска или трябва. Има АЦЕ медия и Форк плеар и може да гледа руска тв и без абонамент. Най лесно е като плаща на доставчик за бокс и телевизии и гледа. Трябва да намери доставчик.
    Аз търся да е независим провайдъра от устройството , сиреч да мога аз да си избирам провайдър , а света на IPTV за жълти стотинки имаш огромен избор - разбирай в диапазона 3 Долара до 10 Долара получаваш всичко.

    Някъде да съм споменал че ще ползвам Българска телевизия - колега? Или че ще е от Tivi.bg?

    Поздрави!

  6. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #35

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Здравейте,
    Не знам защо поначало ще останали с впечатление че търся Български IPTV провайдер за ползване в Украйна. Точно обратното е. Гледам си Руска телевизия от Ottclub на Смарт телевизора , но понеже ще се ползва телевизия от баба ми която живее в Уркайна (имам Руски корени) та така тя ще гледа на въпросното устройство TVIP което аз предварително настройвам и според мен няма по-удобен вариант от този тип устройства. Ясно че за млад човек Android глезотиите превъзхождат, но тук се търси простота и бързодействие и най-вече удобство. Мисля че не съм сгрешил с TVIP S 605 което превъзхожда MAG 424W3 който мислех да взема. Единствено ме дразни че са послъгали тук https://www.iptvinsights.com/wp-cont...tvip-v-605.jpg че има 10 портала , тоест опции но уви няма или аз не знам как става..

    Поздрави!



    Аз търся да е независим провайдъра от устройството , сиреч да мога аз да си избирам провайдър , а света на IPTV за жълти стотинки имаш огромен избор - разбирай в диапазона 3 Долара до 10 Долара получаваш всичко.

    Някъде да съм споменал че ще ползвам Българска телевизия - колега? Или че ще е от Tivi.bg?

    Поздрави!
    Това ми писаха от Тиви.Има друго не българско тв явно.
    Ползвай устройство със здраве и гледай тв с кеф.

    - - - - - - - - - -

    http://www.wevshare.com/sy Провайдър.

    https://www.youtube.com/watch?v=H9stkd7eK4Q
    Този пост е редактиран от gogogogov; 23-06-21 в 16:21.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #36

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Ъпдейт.

    Всичко работи както трябва!
    Този пост е редактиран от Dominator; 27-06-21 в 14:53.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #37

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Здравейте,
    виждам че няма активна дискусия, та ще си позволя да задам въпроса тук, вместо да отварям нова тема.
    Казуса е следния.
    В къщи съм абонат на Vivacom (EON) съответно в договора ми е включено и ползването на мобилно приложение EON, с което може да се гледа телевизия на всякакви телефони и таблети, независимо от източника на интернет.
    Имам вила на която се ходи рядко и искам да си взема някакъв TV box, предполагам е задължително да е андроид, на който да инсталирам въпросното приложение от Google play стора, и да гледам програмите на телевизора, когато съм там.

    Има ли някой, който ползва мобилното приложение по този начин, на бокс и към ТВ? Би следвало да работи, нали?

    update
    Сега направих следния опит. В къщи където съм с андроид тв, в маркета потърсих приложението на ЕОН и излезе само това за ТВ, това за мобилни приложения (ЕОН на черен фон) не се появи. Какво следва да значи това, че трябва да търся тв бокс с операционна система андроид за мобилни устройства ли? Има ли такова нещо?
    Гледах едно клипче в тубата, един човек ползваше мобилното приложение на бокс х88 Pro, но при мен на ТВто в маркета не го открива.
    Може ли да ме насочите към избор на TV box? До момента не съм ползвал и не съм запознат.
    От към хардуеър мисля че не ми е нужен най-силния. Това за което ще се ползва е приложението на ЕОН и Youtube.
    WiFi-а е +, но далеч не е задължителен.
    От към цена се гони бюджетен вариант.

    Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от _XaXo_; 07-10-22 в 13:43.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #38

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    аз съм абонат на еон, имам и mi tv box. с интернета от виваком приложението работи без грешка. на вилата обаче (различен интернет доставчик) не може да тръгне - изписва грешка, но не помня каква. в същата мрежа върви без проблем на телефон и таблет, обаче. от съпорта ми казаха, че е нормално да е така, но аз не мисля като тях...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #39

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    аз съм абонат на еон, имам и mi tv box. с интернета от виваком приложението работи без грешка. на вилата обаче (различен интернет доставчик) не може да тръгне - изписва грешка, но не помня каква. в същата мрежа върви без проблем на телефон и таблет, обаче. от съпорта ми казаха, че е нормално да е така, но аз не мисля като тях...
    Аз също не мисля че е норално. Но важния въпрос е за кое приложение говориш.
    Ако говориш за ЕОН ТВ приложението, според мен е нормално да не тръгне с чужд нет.
    Ако говориш за мобилното приложение на ЕОН то не виждам причина да не тръгне с какъвто и да е нет. Пример съм аз. Мобилния ми план е на А1, приложението на ЕОН е на телефона ми и си върви без забележки.

    Вторият въпрос е можеш ли на Ми бокса да сложиш мобилното приложението на ЕОН? Защото аз на моя андроид тв не го откривам в стора. Вероятно мобилното приложение не излиза на Андроит ТВ системи, каквата се ползва и от Ми бокса. Втория вариант е да не ползваш приложение през браузър да заредиш сайта им и да се логнеш, но е тъпо да гледаш тв през браузър.
    А дали има тв бокс със система андроид за мобилни устройства .. не знам. Но пък факт е, че клипчето което гледах беше на тв бокс х88 про и апа (мобилния) си беше инсталиран.

  12. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #40

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Аз имам EON на телевизора, с различен доставчик от Виваком. Вчера го инсталирах на друго място( там нета е от Виваком) на Mi TV Stick 4K и за да се логна, поиска да влезна в страницата на Виваком и да въведа кода изписан на екрана. Там, на страницата видях собствения си телевизора, изтрих го, постнах кода и стика се регистрира. Върви добре, но майка ми не може да се оправи с дистанционното на стика, няма цифри.

    P.S.

    Под "върви добре" имам предвид в сравнение с апа на ТВ, той е на 6 г.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #41

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Това явно е приложението за Тв, а не мобилното.
    А защо изтрихте вашия телевизор от профила?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #42

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Приложението за телефон можеш да го изтеглиш на компютър и инсталираш от флашка на бокса с андроидтв (т.е. да заобиколиш андроид тв плейстора) обаче няма да тръгне.

  16. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #43

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Цитат Първоначално публикувано от _XaXo_ Виж публикацията
    Това явно е приложението за Тв, а не мобилното.
    А защо изтрихте вашия телевизор от профила?
    Не ми даде опция за регистриране на второ устройство!

    P.S.

    Да добавя, че потърсих EON и в магазина на Apple TV, но се оказа, че го има само за iphone i ipad.
    Този пост е редактиран от kaloman; 08-10-22 в 00:37.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #44

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman Виж публикацията
    Да добавя, че потърсих EON и в магазина на Apple TV, но се оказа, че го има само за iphone i ipad.
    Ето това потвърждение ми спъва идеята значи.

    Остава въпроса как този човек е сложил мобилното приложение на еон на андроид тв платформа (втората иконка на първия ред).
    https://youtu.be/YFMOlsM9DAw

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #45

    Отговор: Какъв Set top box Android or MAG?

    Аз пак да питам.
    Преди да закупя устройство, реших да пробвам следния сценари.
    1. Свалих apk файл на EON TV mobile на компютър и го записах на флашка, понеже в Google market-а от ТВто излиза версията само за ТВ.
    2. Инсталирах файла на ЕОН бокса, който имам от виваком (неразполагам друг, а исках да тествам)
    3. Инсталацията мина, но при отваряне дава This device is not supported by EON mobile (собствения им ТВ бокс)



    Е каква ми е гарацията, че ако изсипя над 100 лв. за друг тв бокс нещата ще се получат.
    Моля някой играл този филм да се включи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ще има ли Android 9.0 за XF9005
    От ntool във форум Sony телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 11-01-21, 14:37
  2. android на тв LG
    От ganev91 във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 23-10-15, 20:59
  3. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 11:28
  4. OS Android за PC
    От InternetZombie във форум Android
    Отговори: 16
    Последно: 05-01-13, 11:06
  5. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе