Резултати от 1 до 6 от общо 6

T610

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #1

    T610

    На 23-ти Август си купих Т610 и от преди седмица имам следните проблеми - джоитичето ми почна да забива и то само като го местя нагоре и надолу, закрепя се в едно положение и курсора на менюто само се джурка нагоре или надолу. А другият ми проблем е, че телефонът започва да увисва, забива като Win98.

    Телефонът е още в гаранция, но искам да попитам на какво се далжи това и дали изобщо ще го сметнат за буг, а аз не сам го изпускал.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #2

    T610

    Виж дали не си му напълнил паметта. Ако е пълна започва да забива всеки път като говориш с него. Пробвай възстановяване на фабричните настройки (като се опиташ първо да запазиш всичко, което ти трябва). Пробвай да го занесеш на сервиз.



    Някои от тези неща са ми помагали, но, честно казано, съм абсолютно разочарован от стабилността на този телефон. Повечето време работи без проблеми, но когато си реши започва да забива на поразия. (сега знам, че ще се изредят хиляда привърженика на марката SonyEricsson и ще се опитват да ни убеждават, че нещо сънуваме и такива проблеми с телефона няма и никога не е имало)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #3

    T610

    Моля изкажете си мненията за този телефон, за да знам дали да го взимам, тъй като мисля да си го купувам

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #4

    T610

    barnie, мерси за савета. В интерес на истината забиването започна да намалява, но все пак го има. Същото нещо днес го видях и на Т630. Явно е някакав производствен бъг, а понеже собственика на Т630-ката е голям защитник на Сони Ериксон-ите почна да ми развива някакви теории за прашинки(относно джоистичето) и за претоварване на телефона(забиването) ,,телефона имал прекалено големи изискваня и неможел да насмогне като му зададеш повече данни за обработка''.

    Неможе да е вярно особенно това за прашинката направо ме побарка от смях, не че е невазможно, но все пак ми се струва смешно.

    Честно казано Сименсчето ми С55 варвеше без ядове, но всеки иска по-ново.

    Т610- е още в гаранция ще ходя да ги видя какво ще кажат, но все пак ако някой може да хелп, благодаря.


  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #5

    T610

    Май сименсите са ни виновни и на двамата. Разглезили са ни и сега очакваме прекалено много, хоратя явно имат по-реалистични очаквания от нас...

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #6

    T610

    мани маитапа занесох го и ми разправят, ами гледаи сега това не е от нас виката, просто си го изпуснал някаде и заради това ти забива, а аз почвам да им обяснявам че при изпускане неможе да забива софт-а, а те не ти не разбираш, и не ми зачетоха гаранцията, а сега ако го отворя пак за да го погледна ще ми падне гаранцията изцяло явно ще се мача 1год. така а след това ще се го оправам сам. Яко шит, как ще си взема С55-чката и ще си почна да си лафя пак сас нея докато не изтече гаранцията.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос за sonyericson t610
    От qni във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 11-01-05, 10:54
  2. T610 приложения
    От hardcore във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 24-08-04, 14:50
  3. T610 Mail Client
    От lightmaster във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 17-02-04, 02:22
  4. Търси се SE T610
    От PPechev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 10-11-03, 13:52
  5. t610 sONI ERRICSON
    От IMMORTALE във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-03, 20:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе