Резултати от 1 до 2 от общо 2

SMS Emotes при SIEMENS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #1

    SMS Emotes при SIEMENS

    Наскоро познат ми показа малък номер с SMSите при SIEMENS(доколкото разбрах е само за SIEMENS). Номера се състои в следното: когато напишеш определена комбинация от символи и букви, при четенето на SMSa на мястото на комбинацията има картинка. Например пишеш "%Shark"(с кавичките и главна буква) и в SMSa на това място има акула. Общо взето много прилича на емотиконите във форумите(пишеш двуеточие със скоба и на това място след това има усмивка). Познанията ми обаче свършват само с няколко комбинации:"%Love", "%Kiss", "%Heart", "%Yes", "%No" и вече посочения "%Shark". Интересува ме къде мога да намеря още подобни емоции, емотикони или както искате го наречете. Питах по наши форуми...питах из чужди форуми...обиколих половината магазини за GSM аксесоари в града...никой не е чувал за подобно нещо. Ще съм много благодарен ако някой може да помогне! 10х предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    SMS Emotes при SIEMENS

    Възможностите са следните:



    headache cake heart shark dinner idea kiss running no yes biker heartache theatre break flowers gift trip halloween love holiday shopping skyline music sorry turtle



    Коя как изглежда:



    http://www.mojmobilweb.sk/tipy_a_triky-siemens.htm

    http://www.vote4handy.de/Emoticons_Siemens.asp


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Siemens C-72 и CF-62
    От Daskala във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 21-05-06, 13:37
  2. SIEMENS help
    От CCCP_FAN във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 28-05-04, 00:57
  3. SIEMENS M55
    От kik0 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-03, 05:42
  4. Siemens
    От UFO във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 26
    Последно: 04-11-03, 16:39
  5. Siemens C35
    От spoofer във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 18-03-03, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе