Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

headset,hendsfree или какво ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #1

    headset,hendsfree или какво ?

    здравейте,
    искам да постигна следния резултат:
    имам си блутуут на компютъра (USB bluetooth) и искам да ползвам скайп разбира се с този блутоот.
    Опитах с няколко хендфреета , с едно Bestcom (www.bestcom.nl) хендсфрее+хеадсет , но така и не постигнах желания резултат :brickwall: . Заринах се в къщи с различни usb-bluetooth-ове като все си мислех, че в тях е проблема, но уви c:
    Ще ви бъда адски благодарен , ако ми кажете какво точно мога да си купя и да ползвам най-накрая скайп с блутуут, защото имам един малък дивак на 6 месеца в къщи, койот дърпа всички кабели които са наблизо до него и аз не мога да седя с него на пц-то и съответно ми трябва някакво решение, хем да си ползвам компютъра, хем той да е щаслив, че се е качил на главата ми

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    Опиши по-подробно проблема ти. Какъв софтуер ползваш за bluetooth-a?
    Не мисля че ти е проблема в хендсфрии-то, а по скоро със софтуера работещ с usb-то. Не помня уиндолския софт за блутута как беше към хендсфритата, но по добре пробвай с Widcomm BTW 4.0. (по късно ще ти дам линк за свалянето му).
    Иначе аз имам усб донгъл на Trust който си върви точно с Widcomm BTW 4.0 и нямам проблеми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #3

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    ползвам стандартния блутуут софтуер - bluesoleil
    донгъла и слушалката се конетктват имам си аудио дивайс в ундоуса , пренасочвам звука да отива на него, но нищо не се чува в слушалката

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    пробвай да пренасочиш от "контрол панел"->"саунд и аудио девици" всички звуци кум блуутут-а. ако и тогава нищо не чуеш, значи наистина имаш проблем с връзката.

    сигурен ли си, че ги кънектваш, а не ги пеърваш само?

    блуутуут аудио се появява при мен в момента в който си инсталирам блуутут софтуера, а не чак когато си конектна слушалката.

    аз съм с Logitech di Novo + SetPoint софтуера на Logitech + Sony Ericsson handsfree (от най-мизерен тип)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #5

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    и това направих (да пренасоча всички звуци към този дивайс)
    и да сигурен съм, че го конетктвам (казвам му кънеткт към този аудио дивайс)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    С какви драйвъри ? Windowските не поддържаха доколкот се сещам. Аз съм с widcomm май се водеха ... стигах до добро чуване, но при говор ме чуваха зле .... та така ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #7

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    това с чуване и говоренето е въпрос до хендсфии, не до връзка.
    май май е добра идея да пробваш с widcomm-ските драйвери.
    успех..

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #8

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    Обещания линк, но иска регистрация.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #9

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    пача го изтеглих от форума, но за съжаление самия софуер го няма на посоченото място (на някакъв тайвански сървар).
    Ще ти бъда много благодарен ако ти го имаш и го качиш някъде. (ако нямаш къде - кажи, ще ти дам фтп).

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #10

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    Добре, но по късно отвкъщи че тук го нямам.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #11

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    ок, благодаря

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #12

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    Не се бях сетил че от сайта на Trust (каквото ти споменах че е мойто донгълче) може да си го дръпнеш. Ето ти линк за Widcomm Bluetooth Software 4.0.1.2101 . Дано ти реши проблемите.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #13

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    стана ! обаче със bluesoleil софтуер
    :dock: вече мога да си говоря със слушалката и малкия ми разбойник няма да ми дърпа кабелите

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #14

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    ще споделиш ли с нас как?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #15

    Re: headset,hendsfree или какво ?

    донгъла ми е най-глупв Surecom EP-9201-R, струващ 20 и няколко лева. Към него си има ЦД с този софтуер. Инсталирам си го , конектвам си слушалката с донгъла, чрез този софтуер и си имаш вече в ундоуса блутуут аудио дивайс.
    Това го правех и преди , НО какво пропусках - като ги конектна двете се чуваше в слушалката само едно дин-дин-дин за около една минута и се разпадаше връзката и съответно не се чуваше нищо в слушалката. А това дин-дин-дин било сигнал да натисна бутончето на слушалката за да приеме конекцията и съответно след натискането на бутонче си има стабилна работеща връзка. Пренасочваш изхода на скайпа (или на целия ундоус от контрол панела ако искаш) към блутуут аудио дивайса .. и воала - отърваш се от кабелите .. жена ми сега спокойно ще може да си се разхожда из къщи и да си гоовори със скайпа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 13:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 18:29
  3. Отговори: 4
    Последно: 01-12-11, 04:12
  4. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 12:59
  5. Отговори: 1
    Последно: 09-02-09, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе