Резултати от 1 до 10 от общо 10

проблем с инфраред

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #1

    проблем с инфраред

    здравейте.преди бях пуснал тема че имам проблем с един инфраред сигмател.аз си го оправих , сичко си работеше супер обаче днес се опитах да си кача картинки на гсм-а и ми показва че не може да бъде изпълнена операцията.преинсталирах програмата , инфрареда обаче без никакъв ефект.интересното е че мога да си свалям от гсм-а на пц-то ,обаче обратното не.инфрареда работи 100% тъй като качвам работи на самсунга на сестра си .имате ли някакви идеи? забравих да спомена-гсм-а е нокиа 6610и

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: проблем с инфраред

    не съм почитател на nokia и понеже не съм запознат с този модел ще те попитам следното - сигурен ли си, че както на много от по-старичките nokia, и на този инфраред-а не е само за данни (т.е. да не можеш да пращаш картинки и мелодии) ?

    най-лесната проверка е да се опиташ да си пратиш на nokia-та нещо от гореспоменатия samsung...

  4. Member Аватара на kamenf
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    799
    #3

    Re: проблем с инфраред

    Случвали са ми се подобни проблеми с други телефони. По бегли спомени решението беше в настройките на инфрареда на РС-то. Доколкото си спомням имаше няколко режима на работа или протокола (не помня точно) и все в един от тях връзката проработваше.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #4

    Re: проблем с инфраред

    Цитат Първоначално публикувано от kamenf
    Случвали са ми се подобни проблеми с други телефони. По бегли спомени решението беше в настройките на инфрареда на РС-то. Доколкото си спомням имаше няколко режима на работа или протокола (не помня точно) и все в един от тях връзката проработваше.
    да те попитам на такъв гсм може ли да се качва без досадната програма пц суите?

  6. Member Аватара на kamenf
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    799
    #5

    Re: проблем с инфраред

    Щом GSM-a има инфраред, значи могат да се пращат поне някакъв стандартен формат файлчета към него (да речем картинки, мидита, vcf), което ще рече, че за тест на връзката е достатъчно да използваш вградената в Уиндоус "send file to IR". Друг начин на тест е да ползваш връзката като COM порт и с HyperTerminal да пробваш да пратиш към този порт "ATI" което при осъществена връзка би трябвало да върне идентификация на телефона (да речем: "Nokia едикояси").

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #6

    Re: проблем с инфраред

    Та значи аз имам nokia 6610 разликата е само камерата , ползвам програта Nokia PC Suite досега не сам имам никакви ядове . Може да си я драпнеш от сайта на нокиа. А това че не може да се качва на тела погледнал ли си дали имаш фрее място

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: проблем с инфраред

    нещо имаш проблеми с Nokia swuit-a
    аз съм с 7650 и нямам никакви проблеми

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #8

    Re: проблем с инфраред

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    нещо имаш проблеми с Nokia swuit-a
    аз съм с 7650 и нямам никакви проблеми
    незнам дали имам , но го преинсталирах 2-3 пъти.сега ще си сложа инфрареда на другото пц да вида какво ще стане.абе да те попитам какъв е кода за фабричните настройки.никъде не мога да намеря нищо.гсм-а е от германиа и сестра ми ми го даде без книжки и такива и тя каза че вътре не пише този код.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #9

    Re: проблем с инфраред

    след като върна фабричните настройки проработи на вин 98 обаче на новото ми пц не иска каквото и да правя.преинсталирах всичко 3-4 пъти и не става

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #10

    Re: проблем с инфраред

    Каква версия на пц сюта ползваш?
    Дръпни си последната от нокиа.ком

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за инфраред ?
    От DEF във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-06, 17:03
  2. проблем с инфраред
    От iovkito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 21-03-06, 13:57
  3. въпрос за инфраред
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 05-01-06, 08:36
  4. Имам нужда от помощ !!! за Инфраред
    От Mr.TECHNO във форум Поддръжка
    Отговори: 7
    Последно: 30-07-05, 10:42
  5. Сименс CX65 + инфраред ?
    От g_ishkitiev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-06-05, 19:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе