Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 78

Китайски телефони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #16

    Re: Китайски телефони

    Пич, то при мен е малко принципен въпроса, ама нещо не съм навит да купувам аксесоари на тройна и нагоре цена. За справка - хенндс фрито за новия ми телефон (htc touch) е 3.61$, кар чарджера е около 4$, стилусите са около 1$, с доставката до тука се оскъпяват двойно ако не ползваш комбиниран шипинг и пак са в път по-ефтини от колкото ги продават тея пичове. Да не говорим за това че въпросният телефон в този сайт е с 60 кинта по-скъп от колкото в по всички останали магазини.
    Не може онлайн магазин който не плаща наем за помешение, не плаща за ток, вода, персонал и разни такива дреболийки да вади такива цени. Ама след като има балъци които да плащат, що да не си прибират печалбата... А да и като поогледах цените на телефоните, ми то с доставката до тука от щатско са с около 30% надолу, ако не и повече.
    Пичове, при положение че пейпал от незнамсиколко време приема плащания от България, какво се връзвате на разни такива шопве...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #17

    Re: Китайски телефони

    Ми като не ти харесва не купуваш,като нямат конкуренция така е.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #18

    Re: Китайски телефони

    Конкуренция има
    Просто се опитвам да предпазя някой невинни души от набутване angel

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #19

    Re: Китайски телефони

    Цитат Първоначално публикувано от fori
    Пич, то при мен е малко принципен въпроса, ама нещо не съм навит да купувам аксесоари на тройна и нагоре цена. За справка - хенндс фрито за новия ми телефон (htc touch) е 3.61$, кар чарджера е около 4$, стилусите са около 1$, с доставката до тука се оскъпяват двойно ако не ползваш комбиниран шипинг и пак са в път по-ефтини от колкото ги продават тея пичове.
    Би ли ми дал линк с такива цени, ще напазарувам

    Или е Стайлъс $1 и шипинг 10 Но 2 стайлъса не са 10+1+1 ами 10+1+10+1

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #20

    Re: Китайски телефони

    Шипинга до София за малки пратки от типа на клечки, хендсфрита и т.н. е от порядъка на 5-6$ За кютука ми излязоха 6$ за 5 броя + 6$ за доставката, което е около 16 кинти. При комбиниран шипинг се дават отстъпки и за всеки следващ айтъм шипинга не е 6 а примерно 4$

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #21

    Re: Китайски телефони

    Говоря за тия които нямат кредитни карти.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #22

    Re: Китайски телефони

    Това вече си е проблем. Но напоследък хората без кредитни карти са малцинство. И като се заговорихме за онлайн магазини ето един Както гледам в момента е на промоция фри шипинга...

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    2
    #23

    Re: Китайски телефони

    Аз съм с LV998 който е доста добър но има само 1МБ ROM което доста спъва приемането на файлове със синия зъб.
    иначе look in www.solomobi.com

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    367
    #24

    Re: Китайски телефони

    Цитат Първоначално публикувано от nutzo
    Аз съм с LV998 който е доста добър но има само 1МБ ROM което доста спъва приемането на файлове със синия зъб.
    иначе look in www.solomobi.com
    Приемането на файлове не зависи от големината на ROM-а

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #25

    Re: Китайски телефони

    ROM = Read Only Memory, което определено няма връзка с приемането на файлове.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #26

    Re: Китайски телефони

    http://shop298.com/

    а какво ще кажете за този магазин , възможно ли е наистина цените да са толкова ниски , гледах специално за лцд - тв

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #27

    Re: Китайски телефони

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    http://shop298.com/

    а какво ще кажете за този магазин , възможно ли е наистина цените да са толкова ниски , гледах специално за лцд - тв
    100% scam

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #28

    Re: Китайски телефони

    А вече има и смартфони с ВИСТАаа :
    http://ruszona.ru/2007/05/07/udivite...temojj_71.html


  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #29

    Re: Китайски телефони

    Ти ако им вярваш на руските жълти сайтове Това е толкова windows, колкото и операционната система на останалите китайчета.
    Пъ.Съ. Нашите вносители "опять обосрались", тфа дето тука се продава за 400 пари струва между 80 и 140$...

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #30

    Re: Китайски телефони

    Аз от 3-4г. ползвам XDA II. Тъй като вече ме изоставя хда-то, а гледам, че вече се появяват нови модели покети с разделителна 640х480, над 2МР камери и всички са с WI-FI и GPS реших да поизчакам малко със закупуване на това което искам и си купих за временно ползване една китайска "Нокия" с две сим карти за 280лв. Бях много приятно изненадан от възможностите и и качествения екран(262000цв.). Пише на него 3,2МР камера, но не е 3,2, а софтуерно уголемяване и снимките които прави, ако се гледат само на него са много добри, но като ги качиш на компютъра се вижда, че хда-то прави не много, но по-добри снимки. Звука му от медиа плеара(пише, че е 3Д съраунд) е същия като на телефона на сина ми, Сониериксон от W серията(600лв.). Абе, за парите си е телефон отвсякъде. Модема се връзва лесно и успях да изпратя факс от лаптопа на служебния телефон, но единствената причина, все още да не го ползвам и да стои само в офиса с една служебна карта е, че не мога да направя пълно синхронизиране с аутлука. Телефона има възможност на едно име да въведеш мобилен, офис домашен номер и други данни, но от компютъра влизат само името и мобилния номер, а другата информация трябва ръчно от телефона да я вкарам. Което пък означава, че като реша да го сменя, трябва пак ръчно да я изкарам.
    Недостатък е и това, че няма външен бутон за регулиране на силата на звука при разговор, а това си е сериозно. Ако го нагласиш за по-силно, в затворено и тихо помещение всички ще ти слушат разговора, а ако го нагласиш за по-слаб звук ще недочуваш когато си в колата или на вън.
    Общо взето е далеч по-добър за парите си от много маркови телефони, а на такива дето се интересуват от гаранция и ремонти, да си купуват маркови и да не мислят за тези "измислените китайски" телефони. Продавача от когото го купих има 2 цени. 280лв. без гаранция и 350 с 1г. гаранция. Предпочетох първата защото какъвто и да е телефона, след падане и минимално одраскване всички отказват рекламация с причина "има следи от удар", но и не предлагат опция за по-ниска цена без гаранция.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    ТЕзи китайските ги продаваме в магазина
    Нищо особено не са . Добър звук , 128 рам (микро сд ) има модел с 2 камери ( незнам за къв х*й са две ) две симки - не работят заедно 100% проверено , но апаратите имат два бутона "слушалка"
    Другото е стандартно - тъч скрийн , писалка , много добър звук - нензнам как а го постигнали но свири здраво !
    от 410 -430 лв са нашите цени!
    Техно, я вземи провери пак за това, че двете сим карти не работят едновременно, защото проблема може да е само във вашите телефони/модели .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. за GPS на тел.-китайски
    От ba4kator във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-10, 23:37
  2. Избор на китайски GPS?
    От g_velev във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-10, 10:02
  3. Сервиз за китайски телефони в Пловдив
    От radoboi във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-10, 00:42
  4. Китайски GPS
    От kesten във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 14
    Последно: 08-10-09, 20:25
  5. Китайски усилвател
    От zaqza във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-08, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе