Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 78

Китайски телефони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #61

    Re:Китайски телефони

    deseka72, поста ми беше ироничен, извинявам се ако съм те подвел.
    Идеята му беше, че колкото с китайска реплика можеш да управляваш совалка, толкова и можеш да инсталирашп Skype.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #62

    Re:Китайски телефони

    Най-лесно може да си го пуснеш като го удариш в земята и си вземеш нормален телефон

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #63

    Re:Китайски телефони

    Да посъживя малко темата!
    Не мисля че са чак толкова лоши колкото се изкарват, особено на фона на проблемите, които създаваха т. нар. ми маркови телефони ( наблюдения в/у два модела Samsung, Alcatel, Siemens, Nokia)!
    Може би ще се пробвам с някой Андроид за 150 - 160 лева, но все пак...!
    Та въпроса ми основно върху GPS-а! Може ли да се очаква, че ще работи коректно? Има ли възможност да се качат подробни карти на Европа с градовете или много искам от тази машинка?
    Чета че има доста софтуер за андроид, но тука всички казват, че на репликите не могат да се качват програмки! Има ли някой по-вечко информация! Ето един модел, който изглежда прилично!

    http://www.dealextreme.com/p/h9-3-7-...ra-white-82318
    Този е с някаква нечувана от мен операционна система Proprietory! Знаете ли какво представлява, че на мен ми е абсолютно непонятна?
    Не знам GPS-а дали е както пишат Built-in, което аз разбирам, че не ползва мобилния оператор, а като нормално GPS устройство! Така ли е?

    http://www.solomobi.com/Product-Android_A3.html Ако тук някой може да помогне с по-вече разяснения? Основно ме интересува функцията GPS!
    Предварително благодаря

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #64

    Re:Китайски телефони

    Ако ОС наистина е Android не виждам проблем да се сложи GPS софтуер. Това, че няма връзка с Android Market не пречи ръчно да се дръпне приложение и да се качи на телефона, откъдето да се инсталира.
    Ако е с ОС Proprietory или подобно, което и на мен нищо не ми говори.... мисията ми се струва обречена на провал.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #65

    Re:Китайски телефони

    Дават я Google Android 2.2 каквото и да значи това!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    64
    #66

    Re:Китайски телефони

    Не знам какво толкова ги плюете бюджетните китайчета, аз си купих А9000 само заради 2-те сим карти(лична и служебна), всичко си работи, малко е бавен, но се свиква, като му килнеш процесите и освободиш повечко рам(нека си разправят, че андроида нямал нужда, усеща се забързването, само още не мога да се преборя с рестартиращите се програми, като месенджера на yahoo, маркета и още наколко), инсталирал съм Иго, Сиджик и Копилот за ГПС-а, както и много други програми и уиджети от маркета плюс БГ клавиатура, WI-FI-то си бачка екстра, нет през GPRS също, камерата е слабичка, ама ..... няма да ставам професионален фотограф, колега с Сенсейшън изключително много се учуди, думите му бяха: "..яаааа, ама то си имало всичко бе ...", та за сега ме устройва идеално, скайпа не върви отделно, само през imo-то ....

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #67

    Re:Китайски телефони

    Здравейте! Искам да попитам дали някой знае нещо за този сайт http://www.ciscam-china.com предлагат много евтини телефони, но не знам за какво качество става на въпрос??? В сайта пише, че са производители и за това е ниската цена. Някой поръчвал ли си е от там???? Предварително благодаря

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #68

    Re:Китайски телефони

    Цитат Първоначално публикувано от jiktak
    Не знам какво толкова ги плюете бюджетните китайчета, аз си купих А9000 само заради 2-те сим карти(лична и служебна), всичко си работи, малко е бавен, но се свиква, като му килнеш процесите и освободиш повечко рам(нека си разправят, че андроида нямал нужда, усеща се забързването, само още не мога да се преборя с рестартиращите се програми, като месенджера на yahoo, маркета и още наколко), инсталирал съм Иго, Сиджик и Копилот за ГПС-а, както и много други програми и уиджети от маркета плюс БГ клавиатура, WI-FI-то си бачка екстра, нет през GPRS също, камерата е слабичка, ама ..... няма да ставам професионален фотограф, колега с Сенсейшън изключително много се учуди, думите му бяха: "..яаааа, ама то си имало всичко бе ...", та за сега ме устройва идеално, скайпа не върви отделно, само през imo-то ....
    Интересно. Започваш с "незнам какво толкова ги плюете" - и продължаваш с 5-6 "маловажни" проблема, като рестартиращи се приложения. Бавна работа...
    Незнам дали някои си е давал сметка, но един скапан GPS като нищо може да му струва живота, ако вземе да спре в неподходяш момент, и този които кара взема да го ръчка и рестартира....

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    64
    #69

    Re:Китайски телефони

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Интересно. Започваш с "незнам какво толкова ги плюете" - и продължаваш с 5-6 "маловажни" проблема, като рестартиращи се приложения. Бавна работа...
    Незнам дали някои си е давал сметка, но един скапан GPS като нищо може да му струва живота, ако вземе да спре в неподходяш момент, и този които кара взема да го ръчка и рестартира....
    Колега, а нима на твоя андроид, ако имаш такъв, няма рестартиращи се приложения, като imo, maps, facebook и още една камара системни процеси работещи без да си ги искал, особено като поснеш wi-fi-то ..... или вече си успял да се пребориш ..... , а за gps-а не си прав, защото и твоя моя да загуби връзка или да ти сдаде багажа батерията .... , ама аз имам 2-ра, заредена .... абе както и да е, само си спомням изражението на един колега, като видя репликата ми и му казах колко пари съм я взел, разгледа го, поръчка го, видя какво съм инсталирал, след което каза, че го е заболяло сърцето като знае колко пари се е изръсил за НЕрепликата, т.е. оригинала, 2-те сим карти, 2-те батерии и двойно по-ниската цена изобщо не са за подценяване като екстра и според мен натежават пред това да ти е оригинален телефона (освен ако не избиваш комплекси) и да е по-бърз (ако не си запален телефонен геймър, видеоман или фотозапалянко). Дано не се засегнеш, но това е мое мнение и предполагам се припокрива с това на прагматичните хора с реплики. Поздрави!

  12. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #70

    Re:Китайски телефони

    Този модел го имах за 4 месеца. Винаги съм го ползвал като телефон!!! - не съм пробвал да му качвам разни допълнителни приложения, с вградените не съм имал проблеми, телефона не се е рестартирал.Екрана е голям, удобен и реагира отлично на допир. Wi-Fi работи без грешка. Батерията държи 4-5 дни, дизайна ми хареса - копира донякъде HTC HD2.

    http://new-tech.bg/telefon-sim-karti...us6dphde9l84d3

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #71

    Re:Китайски телефони

    Кой каквото ще да си плямпа, аз след закупих моят привилег см3 с 2 операционни системи-УМобаил 6.5 и андроид 2.1 и му сложих навигация, в картите на която мога да видя и улицата на която е къщата на Стефан Софиянски в Поручик Чунчево, пари за нокия, сименс и разните други изгъзици нямам.

    По нататък ако преценя, че лаптопа мога да го сменя с таблет, който да ми върши същата работа за бизнес и забавление, ще продам лаптопа и ще купя таблет.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #72

    Re:Китайски телефони

    Ухххх Привилег .... снощи ми хвалиха едно такова чудо колко хубаво било и как работило супер яко. На човека му дадох да си поиграе малко с Nexus S (който си е стар телефон вече) и почна да гледа на Привилега си с друго око

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #73

    Re:Китайски телефони

    stenly не казвам, че привилега е по-хубав, а че просто за тези пари ми върши супер идеална работа, която вероятно ще ми върши и нексуса, само че за 3-4 или 5 пъти повече пари...

    Отделно съм решил, да не харча пари за технологични новости които на практика няма да ползвам...

    А от моят Privileg SM3 с 2 операционни системи до другите привилег има доста "разстояние"..., макар че е модел 2009година...

    За мен е идеален и като гледах нещо подобно марково нокия или нещо друго което да има всичко което има и привилега и да работи едновременно с 2 сим карти най-евтиното беше една нокия за 1200 лв...

    1200лева за лаптоп с който си вадя парите да, но за една слушалка и едната гъзария .

    Макар, че нямам нищо против да ги сравним ако използваме критериите които поставих ето тук https://forum.setcombg.com/index.php/topic,53423.0.html и най-накрая да сравним дали "превъзходството" е съответно на цената му

    ето това е "конкуренцията" от амазон: http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_...2Ck%3Adual+sim


  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #74

    Re:Китайски телефони

    zdraveite iskam da si zema telefon htc ot kitai iskam da popitam dali nqkoi ot vas si e zimall ot kitaii ot tazi marka dali e dobur i ima razkodirashto ustroistvo za tuk blagodarq vi

    Здравей,
    1. След регистрация в даден форум, отделяй време и се запознавай с правилата и изискванията му.
    2. Научи се да пишеш на кирилица.

    Крис

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #75

    Re:Китайски телефони

    На въпроса ти - HTC не се купува от Китай. Оттам се купуват реплики на HTC.
    Няма какво да им се разкодира - пъхаш картата и работи. Естествено... не като HTC, а като негова китайска реплика за $50...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. за GPS на тел.-китайски
    От ba4kator във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-10, 23:37
  2. Избор на китайски GPS?
    От g_velev във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-10, 10:02
  3. Сервиз за китайски телефони в Пловдив
    От radoboi във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-10, 00:42
  4. Китайски GPS
    От kesten във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 14
    Последно: 08-10-09, 20:25
  5. Китайски усилвател
    От zaqza във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-08, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе