Резултати от 1 до 13 от общо 13

Съвет за гсм апарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    Съвет за гсм апарат

    Извинявам се че ви тормозя с такива въпроси ала от доста време не съм се интересувал кое как е новото при телефончетата а трябва да дам АКЪЛ до няколко дни та въпроса ми е: Кой телефон е подходящ за жена (разбирайте не е хакер от класа) със следните изисквания:
    - няма да ползва интернет
    - иска да слуша музика
    - иска да си пренася данни/да го използва като флашка (около 2гб карта е препоръчително)
    - да му държи батерията
    с две думи: мп3/флаш/телефон с по-така пипнат дизайн ...цени абе да не 1000 лева
    яко имате идей свиркайте/пишете...
    мерси много

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Съвет за гсм апарат

    принципно бих препоръчал W(alkman) серията на SonyEricsson, но при сегашните цени на SD картите дори само този факт е достатъчен да се прехвърлиш на N-ките на Nokia...

    оттам нататък си избери спрямо бюджета и фацата (все пак N на нокия е малко далеч от "женски" дизайн, но няма всичко хубаво на едо място

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Съвет за гсм апарат

    N-серията на Nokia са смартфони , и като си сравнявам двата телефона (N70 и W660) звука на W660 е по-добър от всякъде.

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4

    Re: Съвет за гсм апарат

    Ако искаш наистина да я изненадаш с нещо....по-различно - само iWatch
    http://youtube.com/watch?v=k9ridG4eEms



    в ebay се търкалят различни модели и изпълнения, нови с блу, 1гб TF, и стерео слушалки за около 170 зелени.

    http://cell-phones.search.ebay.com/p...QQsacatZ146487

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Съвет за гсм апарат

    да, звукът на SE е по-добър, а и имат и красиви "женски" модели, но като трябва да изръсиш пари х2 за карта и започваш да се замисляш... но все пак зависи и какъв е приоритетът....

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #6

    Re: Съвет за гсм апарат

    Интересни предложения но мисля че Н сериите просто не си заслужава като знам как ще се използва телефона - просто е кощунство, май наистина ще огледам Сонитата да видим някой компромис както винаги...добре че успях да гепя един каталог от CeBit, та сега имам литература да си чета

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #7

    Re: Съвет за гсм апарат

    http://technology.actualno.com/news_73552.html

    от сонитата виж този - Sony Ericsson Z555i и този Sony Ericsson K530i

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #8

    Re: Съвет за гсм апарат

    Телефон на Samsung обявен за най-търсен от дамите у нас

    06/03/2008 | TechNews.bg
    “Класация” на мобилната верига 2bе излъчи на първо място модела E570, следван от още един на корейската компания и два на Nokia
    Най-предпочитаният мобилен телефон от дамите, клиенти на веригата магазини 2be, e моделът Samsung E570, съобщиха днес от компанията. След него като любимци на нежния пол се нареждат Samsung C260, Nokia 2760, Nokia 6085 и Samsung C520.
    Моделът E570 е спечелил признанието на близо 25% от дамите, които са си купили GSM от 2be. Следващият го Samsung C260 има 20% дял от продажбите, а Nokia 2760, Nokia 6085 и Samsung C520 – по около 10%.
    „Пазарните ни проучвания сочат, че мобилните телефони и аксесоари са предпочитан подарък и от двата пола за всякакви празници и поводи. Фирмите производителки също следят тенденциите и по отношение на дамската аудитория обръщат особенно внимание на външния вид на телефоните, без да правят никакви компромиси с тяхната функционалност. Даже напротив – често дамските модели телефони разполагат със специални функции, съобразени с ритъма на живот и специфичните нужди на дамите", коментира Станислава Арнаудова, изпълнителен директор на 2be.
    Наред с типично дамските телефони, верига магазини 2be „отличи” и фаворити сред така наречените „unisex” модели, които са еднакво предпочитани от мъже и жени. Най-предпочитаните от тази серия са Nokia Prism (модели 7500 и 7900), Samsung Armani, Motorola RAZR2, LG Shine и Samsung E840.
    Моделите, еднакво популярни както сред дамите, така и сред кавалерите, са от високия бизнес клас.
    Класацията на 2be се базира на продажби в над 110-те магазина на веригата в страната. През 2007 година компанията инвестира 4.5 млн. лева в разширяване на магазинната си мрежа. Основание за подобна класация дава фактът, че 2be единствена в България работи с всички телекомуникационни оператори.

    http://technews.bg/info.php?id=7296

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Re: Съвет за гсм апарат

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    да, звукът на SE е по-добър, а и имат и красиви "женски" модели, но като трябва да изръсиш пари х2 за карта и започваш да се замисляш... но все пак зависи и какъв е приоритетът....
    Абе защо ли ми се струва че се продават гащи за микро или мини СД, които са конвертор към мемори стик? И цената им беше от типа на 10-15-20 кинта?

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #10

    Re: Съвет за гсм апарат

    @fori , мисля ,че грешиш. Поне аз още не съм чул за конвертор от М2 към каквото и да е. Но пък и аз може да бъркам, то толкова неща излязоха вече , че им изгубих края .....

    Иначе искам да кажа за SonyEricsson K530i ,че клавишите въобще не са удобни, прекалено са близко един до друг и се натискат ужасно.

    Поправка:
    @mr.Techno , супер, значи са измислили и такъв преходник.
    @fori, значи наистина има такава екстра .......дължа ти бира !

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: Съвет за гсм апарат

    @stenly аз имам сони дигиталка и в момента е с mikro SD 1gb в Mstick pro Duo конвертор.
    Ако съм си потерял кабела - вадя mikrosd -o си и го слагам в SD mini card readera.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #12

    Re: Съвет за гсм апарат

    Според възможностите моита ползва Нокиа 6110 от 2години и .... много доволна .
    Като забогатея ше си вземе Nokia 5310
    Доста красив Nokia 5310

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    2
    #13

    Re: Съвет за гсм апарат

    Първо виж тук
    После тук
    Ако не- разгледай подробно сайта- има всичко за всички телефони/пда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със заваръчен апарат.
    От taralion във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 07-04-08, 12:24
  2. цифров апарат
    От Tai-Pan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-04-06, 12:17
  3. HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...
    От CrossBlade във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-05, 15:55
  4. Пак цифров апарат ........
    От mxkolev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-04, 15:24
  5. Фискализиране на касов апарат
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 02-09-04, 07:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе