Резултати от 1 до 3 от общо 3

HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #1

    HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...

    Pentax Optio S



    Продавача:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">3.2 Мегапиксела, 3 X Optical Zoom, 11 МБ вградена памет, в перфектно техническо състояние. Голям колкото кредитна карта - ако го сложите в нормална кутийка от Victory ще я затворите без никакъв проблем - супер малък и лекичък.

    Апарата съм го купил май месец и има гаранция до май 2005. Откакто го имам нито един бъг не ми е направил.

    В комплекта влизат :

    Апарата, Литиево-йонна батерия, зарядно за нея, кабел за компютър и кабел за телевизор, инсталационен диск + SD карта - 64 МБ



    Относно външния му вид - малко му е поодраскан панела, което е една от причините да предложа тази цена. Иначе по екранчето няма нищо, никакви драскотинки



    Цена - 350 лева с картата , иначе чисто нов е 550 лева , без картата !!!</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Заслужава ли си за 330 и мои разноски за транспорта, като се има предвид, че е в гаранция от МЕТРО София



    edit: дайте съвети ... може и да не са професионални мнения ... просто не съм купувал друг път така по интернет .... цената на апарата нов е 500 в GET.bg и 550 в Техномаркет Европа.

    Спрямо тях ми идва на 60% от цената в Техно маркет и на 66% от цената в GET.bg ... добре ли е така ? Имайки предвид, че има още 4 месеца гаранция (от 12)



    НЕ ПОЗНАВАМ продавача, от обява "Купува/Продава" в data.bg

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...

    кой го продава ?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #3

    HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...

    Не бих ти го препоръчал. В смисъл апаратът е много добър - все пак е Пентакс, но съм чувал, че понеже е много тънък и лещата се прибира по по-особен начин( първо назад и след това отива май нагоре), понякога се надрасква и тн.

    Та твое си е решението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 17:56
  2. Съвет за гсм апарат
    От Smurfa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 30-03-08, 11:31
  3. Трябва ми съвет за дигитален фотоапарат
    От Usera във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 33
    Последно: 24-05-06, 20:57
  4. Soft за дигитален апарат
    От IBANEZ_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-03-04, 11:53
  5. capture с дигитален апарат
    От og във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 11-06-03, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе