Резултати от 1 до 3 от общо 3

Малко помощ за Самсунг J700

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #1

    Малко помощ за Самсунг J700

    Здравейте.
    Имам нужда от малко помощ за да се справя с телефона на жена ми /SAMSUNG J700/. Има ли начин да се редактира адресната книга с контактите. По точно може ли по някакъв начин да не премествам един по един контактите от общата в определена група защото ще МИ отнеме много време. Надявах се през софтуера който дойде с телефона да го направя но когато се заредят контактите няма поле група, което е много странно. Дано аз нещо да бъркам.
    Ако някой може да помогне.
    И още нещо от къде мога да си изтегля прости обикновени рингтонове а не песни
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #2

    Re: Малко помощ за Самсунг J700

    Здравейте. Искам да попитам дали има опция при която при отваряне и затваряне на слайдера да има звук. Телефона ми е Samsung j700 . Efo, ти може би ще знаеш... А и друго...За получаване на SMS може ли да се сложи мелодия различна от тези в телефона? Благодаря предварително

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #3

    Re: Малко помощ за Самсунг J700

    Здравей значи влизаш в настройки ->1 настройки на телефона -> профилите на телефона -> (избираш си профил аз сам с нормален ) избира6 опции и след това редактиране първо ти е входящи повиквания и след това нови саобщения и от там избираш сигнал на получено саобщение и си избираш мелодията а за отваряне и затваряне на слайдера май няма звук

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 03-02-15, 17:12
  2. Проблем със Самсунг No Frost. Имам нужда от помощ.
    От Lucky Luciano във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 10-10-10, 15:52
  3. Малко помощ
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 21:36
  4. Малко помощ....
    От boregar във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-09, 17:10
  5. Малко помощ ...
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 17-06-05, 14:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе