Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Globul i Mtel samo v edna karta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #16

    Globul i Mtel samo v edna karta

    между другото вчера ходих случайно в Jeff и там предлагат подобна услуга (2 карти в една) за много по-малко пари и не рискувате да останете без никаква карта []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #17

    Globul i Mtel samo v edna karta

    А каде се намира това нещо и за какви пари става дума?

    А и трябва да имаш две карти и да ти сложат номера на 2-рата в 1-вата или ... ?

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #18

    Globul i Mtel samo v edna karta

    A be moia telefon e kodiran!Imam karta na MTel i iskam da sloga i GloBul!Shte stane li?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    31
    #19

    Globul i Mtel samo v edna karta

    Abe hora az tfa go vijdax na jivo v Germaniq rdin poznat imashe 2 nomera na 1 karta i sled kato si pusneshe telefona vavejda pina na kartata ot koqto iska da nabira, a mu se obajdat i na 2-te. Toest iskam da popitam kak i koi moje da mi go napravi i kolko she mi struva ?

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #20

    Globul i Mtel samo v edna karta

    www.jeff.bg

    Носиш двете карти, изрязват им чиповете и ги слагат в едно пакетче...май забравих да питам колко струва услугата

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    10
    #21

    Globul i Mtel samo v edna karta

    http://users.net.yu/~dejan/ ot toqa adres smukvate simscan2 programata i mojete da kopirate vsichki BG GSM kart

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    Globul i Mtel samo v edna karta

    Ако някой е запознат с това колко пари струва в Jeff да каже защото наистина звучи добре ако е 100% сигурно (иначе няма смисъл) и ще е добре да си имам една карта на B-connect за да се обаждам и да си ползвам WAP а иначе да си стоя на готиния номер на Mtel [:D] Пишете не се бавете []

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #23

    Globul i Mtel samo v edna karta

    Пичове, съжалявам, че ще ви разочаровам, ама това в Джеф върши работа само да поставиш физически 2 карти в един апарат. Сиреч иначе трябва да разглобяваш апарата и да сменяш картата или са си ходиш с два телефона. Струва под 20 лв.



    И аз търсих такъв вариант, защото имам 2 карти на МТел, но ми обясниха следното:

    1-Че само едната карта е активна в даден момента, ако искаш да говориш на другата, гасиш и палиш апарата, понеже има някакво технологично закъснение апарата се връзва на втората карта (не на тази с който е загасен). Това трябва за се направи бързо.

    2- Проблемът с входящите повиквания остава, защото само едната карта е активна в даден момент. Т.е. използваш прехвърлянето под условие от единия номер на другия и обратно. Пълна простотия, защото едната ми карта е във фирма. И се обезсмисля цялата операция, защото се плаща трансфера.



    Ако нещо ново е измислено, с радост ще го чуя. Не мога ли да подам молба в Мтел /колко наивно/ и прото да ми обединят двата номера /техни номера все пак, не на Глобул/???



    Иначе си плащам /не аз/ два абонамента??



    Сетете се къй печели в сегашната ситуация- /МТел/.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #24

    Globul i Mtel samo v edna karta

    PPechev майче за различни неща говорим но ...


  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #25

    Globul i Mtel samo v edna karta

    Сори, ако съм се изказал неподготвен![:I]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    31
    #26

    Globul i Mtel samo v edna karta

    Съгласен съм с PPechev и аз искам да напражя същото и дори го видях на живо но не в България ( трябва да може да ползваш 2-те карти ЕДНОВРЕМЕННО а не поотделно !!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    10
    #27

    Globul i Mtel samo v edna karta

    koito iska moga da mu pomogna za kopiraneto na GSM karti telenoniqat nomer mi e (89)82 34 37 ili na e-mail : magicman555@mail.bg

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #28

    Globul i Mtel samo v edna karta

    В Германия е широко разпространена услугата GSM номер+City (само в рамките на града или дори само в една клетка) номер в една карта. Просто споменавам!

    magicman - много интересен е и въпроса с цената !

  17. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #29

    Globul i Mtel samo v edna karta

    И к'во стана пак съм си с един номер!Еи magicman ако ще правиш нещо го прави щото ми умръзна да те чакам?!Ти тука постваш на месеца по веднъж ебати.Ако ще правиме нещо да правиме!

    аре звънни:089-22-40-61 или по ново му 0889-22-40-61

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Free Software 4 SMS 2 Mtel&Globul
    От Kirande във форум Общ - софтуер
    Отговори: 55
    Последно: 03-09-04, 17:54
  2. Mtel sreshto Globul - Koi e po-dobriat?
    От Adasha във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 46
    Последно: 06-03-03, 01:37
  3. Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta
    От Pav4o във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 13-05-02, 15:39
  4. Kak se naglasqt nqkolko IP-ta za edna net karta
    От Pav4o във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-05-02, 12:15
  5. help za edna idea
    От mitko1 във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 15-03-02, 08:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе