Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

Сони Ериксън Т300

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Сони Ериксън Т300

    Penta и аз сам от Варна Този модел го видях за 355 лева в http://get.bg.За сравнение Sony-EricssonT300 там е 335 лева.[:0]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #17

    Сони Ериксън Т300

    Ако има някой с Sony-Ericsson T300 да каже дали е добар Refresh-Rate-а на дисплея (като се играят игри размазва ли се?)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #18

    Сони Ериксън Т300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Щом си толкова отворен kiko що не му я кажеш ?

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Отдавна му я казах, това че не си я видял си е твой проблем!



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    А за Ericsson на български виж тука: http://www.ericsson.bg/mobiles/t300/index.php



    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това на мен ли го казваш???


  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    3
    #19

    Сони Ериксън Т300

    <font face="Comic Sans MS"></font id="Comic Sans MS"><font color="red"></font id="red">

    Zdrawejte pi4owe !!![:D]

    Telephon4eto ne e lo6o , az imam takowa no ima o6te mnogo ne6ta koito mogat da se doispipat. Interesnoto e kakwo ka4estwo na snimkite prawi ? max e 640x480 nmo dali e 16 ili 24 bit color ? Iskam da gi smykna na kompa no ne mojah ne6to da podkaram skapaniq IR na kompa i sega si tyrsq kabel - ima edni po 9 -12 kinta wodqt se za t28 ama dali stawat za T300 ? ako znae nqkoj pls da drasne nekoj red.

    Ina4e za igrite - malko LCD-to se bawi [8D] ama ne e CRT wse pak !!

    Ta imam o6te edin w powe4ko i go harizwam za 400 komplekt s kamerata i si4ko - za podrobnosti w okaziona !!

    Etwa e za sega [:D]

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #20

    Сони Ериксън Т300

    Една "вметка" за кабела - имам опит от един кабел за Т65 който е НЕ е съвместим с R600 въпреки, че на пръв поглед са с идентичен софтуер. Та НЕ ВЯРВАМ да стане от Т28 !

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #21

    Сони Ериксън Т300

    terminala pi6i mi na crossblade@mail.bg za si4ko za T300 (kolko go dava6, kuv komplekt, kolko e polzvan, ima li garanciq,v koy grad si, etc.)

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    3
    #22

    Сони Ериксън Т300

    [] Sorry, ama az go prodadoh we4e za 400 kinta s kamerata 4isto now be6e !!! Sega drugiq si go polzwam ina4e e n 3 sedmici ama se zaribih i mi haresa i mislq da go polzwam izwestno wreme - samo deto 6ibaniq kabel e 50lv. w germanos i ne6to za sega ne mislq da si go kupuwam.

    Are ako nqkoj moje da kaje kyw kabel stwa 6te e super da widq kakwi snimki prawi - ina4e razbrah 24bit. 16 miliona cwqta na kamerata teoriti4no i dawat ama iskam da widq kak sa na kompa

    Za bateriqta sredno dyrji 4-6 dni zawisimost kolko izpolzwam aparara i dali prawq snimki - 700Mah Li-PO

    Namerih i sait za kartinki i melodii http://mobile.planetmg.com

    twa e za sega - ina4e malko bwno refre6wa LCD-to no ne e drazne6to pri igrite.

    Ako nqkoj ima wypros da pita []


  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #23

    Сони Ериксън Т300

    terminala камерата с каква разделителна способност може да прави снимки, има ли място на камерата да се съхраняват или само на телефона, ако има - колко е, колко е мястото на телефона общо за снимки, мелодии, игри, теми, etc. [8]

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    8
    #24

    Сони Ериксън Т300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">terminala камерата с каква разделителна способност може да прави снимки, има ли място на камерата да се съхраняват или само на телефона, ако има - колко е, колко е мястото на телефона общо за снимки, мелодии, игри, теми, etc. [8]



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    камерата не прави особено хубави снимки. Мах резолюцията е 640х480. Няма светкавица разбира се, затова ти трябва хубаво осветление. Има обаче авто корекция на бялото, така че цветовете са що годе добри. В камерата има място за 10тина снимки, като после можеш да си ги прехвърлиш в телефона и от там на друго място

    мястото на телефона не знам колко е ама аз имам приблизително 300кб свободни (в телефона има 30 картинки + 6 игри + 4-5 мелодии)

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #25

    Сони Ериксън Т300

    lini мерси за инфото. Да знаеш каде в България има представителство (магазин) на Sony-Ericsson или Ericsson ??? Искам да видя ко има в офицялния им магазин и на какви цени А искам и да видя за аксесоари (МП3 Чатборд и т.н.)

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    8
    #26

    Сони Ериксън Т300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">lini мерси за инфото. Да знаеш каде в България има представителство (магазин) на Sony-Ericsson или Ericsson ??? Искам да видя ко има в офицялния им магазин и на какви цени А искам и да видя за аксесоари (МП3 Чатборд и т.н.)



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ъъ не знам за официални представителства или магазини. За цените - има стотици магазини в интернет можеш от там да се ориентираш. Но аксесоари(чатборд и мп3) никъде не съм намирал. Единствено камерите ги видях в Мтел ама там струват майка си и баща си. Между другото имаше една промоция на Т1 за Т300+камера, та доста находчиви българи си зеха почти без пари и сега продават [}]

    Разтърси се из онлайн магазините и сигурно ще намериш поне камерата отделно.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #27

    Сони Ериксън Т300

    lini някаде тука из форумите четох че GloBul промоциите си ги правят от рециклирани телефони за $8 от Германия като сами си печатат книжки и си правят кутии [xx(] Тва вярно ли е ? Там примера беше за Аlcatel 512 май и собственика му каза че след около 1 седмица изгорял, сменил го с нов и новия го продал, след което и дютой изгорял.[] Също така там дочух че промоциалните телефони са кодирани и ... Въобще вече незнам какво да мисля [}] Никой магазин не ми изглежда сигурен затова търся офицялен [:D]

    Незнам ... [8)]

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #28

    Сони Ериксън Т300

    CrossBlade, голям си параноик !

    Как се "рециклира" телефон излязал преди 6 месеца! И какво е "рециклиране". На рециклиран телевизор ми се сменя кинескопа. На хладилник - агрегата. На ОТ512 какво ще му сменят? Както и да е ! Не вярвай на всичко което чуеш. В България единствено Nokia се внася официално. Но и дори те не ни слагат към страните с официална потдръжка ( Nokia Club ) Единствените който са що-годе официални вносители са Germanos (доклкото знам). Просто купувай от магазини с Име+Гаранция. К'во ти пука дали ще ти изгори телефона ако знаеш че ще ти го сменят ?

    А за промоционалните телефони - ЕСТЕСТВЕНО че са кодирани. В цял свят е така. И в Германия и ... навсякъде.




  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #29

    Сони Ериксън Т300

    Ериксон - Ериксон Телекъмюникейшънс България София , 1680 тел 955 9777 ул. Пирин 73, office@ericsson.bg


  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #30

    Сони Ериксън Т300

    Penta, така е не тряа да вярваме на сичко ма ... ко да са праи те тука в setcom.bg форумс го бяха писали ...

    Мерси за адреса !


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Панасоник или Сони?
    От joro94 във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 26-01-15, 23:52
  2. Сони или Самсунг
    От andro69 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 14-12-11, 23:00
  3. Сони авто cdx gt 200
    От plamst6 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 17-05-11, 16:35
  4. Спешна нужда от помощ Т300
    От Dark Angel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-03, 22:40
  5. Ръководство за Т300 на БЪЛГАРСКИ?
    От stoianp във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-03, 11:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе