Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32

Сони Ериксън Т300

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #1

    Сони Ериксън Т300

    Здравейте []. Искам малко помощ.

    Защо Сони Ериксън Т300, ГСМ с 256 цвята дисплеъ, полифонични мелодии, ИРдА, Вграден Модем, ММС, ЕМС, ..... и още много се продава само за 350-400лв. Данеби да има някоя тайна която незнам ?! Верно че е най-големия Сони Ериксон (май П800 е по-голям само) ама то пак не е "тухла" се пак.

    Има възможност да си купя такъв но тези привлекателни цени ме съмняват... [8D]




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #2

    Сони Ериксън Т300

    Ами първо този телефон вече не е толкова нов, и като всеки друг телефон със времето губи от цената си. Когато се появи на пазара ако не се лъжа струваше 500-600лв., така че в момента цената от 400лв. е напълно нормална и реална. Телефона си струва по всички показатели и щом имаш възможност да го вземеш не му мисли а го взимай. Като алтернатива бих ти препоръчал Panasonic GD67, кайто може да се намери за същите пари.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Сони Ериксън Т300

    Телефона е много добър! Явява се олекотена версия на Т68i. Махнати са му само Bluetooth и гласовите команди. Основната идея е да се направи "народен" телефон на основата на много успешния Т68i

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Сони Ериксън Т300

    "Телефона е много добър! Явява се <u>олекотена</u> версия на Т68i. " Е не е олекотена е отежнена [:D]



    Ако можете да ми кажете линк-ове с адреси на официални представителства на Сони Ериксън и на други фирми за ГСМ-и ще сам благодаран (тая тема май я публикувах вече ама ...)


  6. Emo
    Emo е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1
    #5

    Сони Ериксън Т300

    T300 си много хубав телефон,за тази ценова категория.По принцип

    е в една категория с GD67/68,но не може и дума да става за сравнение.T300 има MMS,IR порт>качване на мелодии,картинки,снимки и обратно "download" от тел на pc и т.н.

    Ето ти няколко линка:www.clubsonyericsson.com

    www.sonyericsson.com

    Има и много други,но ти сам ще си ги откриеш,ако си купиш такъв телефон.Забравих да спомена,че има много помощен софтуер:за картинки,мелодии и т.н.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Сони Ериксън Т300

    <font color="blue"><font face="Courier New">Emo мерси за сайтовете но ... аз ги знам []

    Знам че GD67 е слаба работа. Добре сам запознат с функциите и на двата телефона и за това се чудя защо е толкова ниска цената на толкова хубав Sony-Ericsson :[?] А IRdA имам на сегашния си телефон - Siemens S45 който е добар бизнес телефон, но ... []

    Няма да казвам колко картинки си сложих на него [^] но за жалост не са цветни [] </font id="Courier New"></font id="blue">





    <font color="brown"><font size="3">

    Life's not fair !</font id="size3"></font id="brown">

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #7

    Сони Ериксън Т300

    Не разбрах точно какви линкове ти трябват.....! Ето ти един интересен :http://gsm-phonez.com/


  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #8

    Сони Ериксън Т300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    Ако можете да ми кажете линк-ове с адреси на официални представителства на Сони Ериксън



    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Официална страница!

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #9

    Сони Ериксън Т300

    Ами то от www.sonyericsson.com няма по официална !!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #10

    Сони Ериксън Т300

    Искам линкове на които да пише каде в България (в кои градове) има <u>официални</u> представителства (магазини) на фирмите :

    Sony-Ericsson,Sony,Ericsson,Siemens,Nokia,Samsung,Motorola,etc.[]


  13. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #11

    Сони Ериксън Т300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами то от www.sonyericsson.com няма по официална !!!



    <div align="right">оргинално мнение на Penta</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе ти не виждаш ли, че той пита за българската официална страница на SonyEricsson???[}]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #12

    Сони Ериксън Т300

    Щом си толкова отворен kiko що не му я кажеш ?

    В България май само Nokia имат официално представителство.

    Всеки би трябвало да се сети че адреса им е : http://www.nokia.bg !!!!

    А за Ericsson на български виж тука: http://www.ericsson.bg/mobiles/t300/index.php



    Разбрах че сте много Ентелегентни и ви оставям да се оправяте ( кой както знае)

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Сони Ериксън Т300

    <font face="Courier New">Penta : знам официалната страница на Ericsson в която има и за Sony Ericsson но аз искам да знам да ли има представителства, т.е. магазини на фирмата в България и техните адреси или линк кадето да пише тези адреси ! Сега вече разбрали ме някой [?]</font id="Courier New">

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    Сони Ериксън Т300

    <font face="Courier New">Хайде още един въпрос []

    Изкажете мнение



    <font color="red"><center><u>Sony-Ericsson T300 VS Motorola E360</u></center></font id="red">



    Можете да видите характеристиките им на http://www.gsm-phonez.com</font id="Courier New">

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #15

    Сони Ериксън Т300

    То хубаво ама това животно (Е360) го няма в България! Поне във Варна де! А иначе Моторола влязоха в час и оставиха на срана "дърварските" си модели! Този изглежда примамливо? От цената зависи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Панасоник или Сони?
    От joro94 във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 26-01-15, 22:52
  2. Сони или Самсунг
    От andro69 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 14-12-11, 22:00
  3. Сони авто cdx gt 200
    От plamst6 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 17-05-11, 15:35
  4. Спешна нужда от помощ Т300
    От Dark Angel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-03, 21:40
  5. Ръководство за Т300 на БЪЛГАРСКИ?
    От stoianp във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-03, 10:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе