Страница 108 от 167 ПърваПърва ... 5898106107108109110118158 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,606 до 1,620 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1606

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Omnivision е един от големите производители на сензори.Ето един тест на същата камера https://www.youtube.com/watch?v=JDZTAVt7v5A

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1607

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Снимки от Oukitel K6000 plus със същия сензор реaлни 16 mpx
    Този пост е редактиран от morandis; 11-01-18 в 17:18.

  4. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1608

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Снимки от Oukitel K6000 plus със същия сензор реaлни 16 mpx
    Хубави са снимките но на силна светлина всички камери се справят, иначе фокуса е добре.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1609

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel K10 - смартфонът с най-голямата Батерия и запомнящ се дизайн


    Oukitel K10 е уникален смартфон.
    И като визия, която наподобява агресивния дизайн на Tag Heuer, и като параметри.
    Хардуерната платформа комбинира мощен 8-ядрен процесор с 6GB RAM и 64GB вградена флаш памет. Подобна комбинация е подготвена за най-тежките приложения и игри на пазара.

    Oukitel K10 има двойни камери, основната е Samsung, с резолюция 16MPx, а предната е 8MPx.
    Над всичко изпъква батерията с капацитета си от 11000mAh и иновативната технология за бърз заряд 5V/5A.
    Отличен смартфон, който приковава погледите на умерена цена, но не е подходящ за феновете на компактни телефони. Теглото му е сериозно, както и габаритите, 167.4 x 78.5 x 13.5 милиметра.
    Запознайте се в детайли с Oukitel K10 в превюто на смартфона в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    skaiuokar одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1610

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте отново!
    Аз май избрах своя телефон...Xiaomi Mi Note 2 4GB версия.
    Моля, ако знаете от къде да го поръчам най-изгодно или имате купон за отстъпка да подшушнете

    И някои въпросчета, които все още не ми дават мира:
    1. Трябва ли да ме притеснява това, че е с 4 ядра?
    2. Камерата добра ли е наистина?
    3. Каква е разликата между international version 4GB и global version 6GB, освен в паметта? На какво се дължи голямата разлика в цената?
    4. Някакви други недостатъци, ако има, моля да споделите!

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1611

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Umidigi S2 Lite - метален смартфон с голяма батерия и 6-инчов 18:9 дисплей на умерена цена


    Umidigi S2 Lite е елегантен смартфон от среден клас. Той има красив корпус, изработен от метал и голям, 6-инчов, 18:9 екран.
    Хардуерът на модела е подходящ за ежедневните дейности, а най-големият му плюс е голямата батерия с капацитет 5100 mAh.
    Прочетете превю на Umidigi S2 Lite в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #1612

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от iv4i Виж публикацията
    Здравейте отново!
    Аз май избрах своя телефон...Xiaomi Mi Note 2 4GB версия.
    Моля, ако знаете от къде да го поръчам най-изгодно или имате купон за отстъпка да подшушнете

    И някои въпросчета, които все още не ми дават мира:
    1. Трябва ли да ме притеснява това, че е с 4 ядра?
    2. Камерата добра ли е наистина?
    3. Каква е разликата между international version 4GB и global version 6GB, освен в паметта? На какво се дължи голямата разлика в цената?
    4. Някакви други недостатъци, ако има, моля да споделите!
    Сигурен ли си в избора си? За подобна цена аз бих се замислил повече. Може да погледнеш Redmi Note 4 Global, намира се за около $190 с доставка от Европа, с 4/64GB.
    Разликата между International и Global обикновено са поддържаните честоти, поне при Note 4 е това, Global има B20 на 800MHz.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1613

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Всъщност аз гледам тази оферта и мисля, че цената е добра за това, което предлага модела. Но ако мислите, че не е така, кажете конкретни причини.
    Преди като питах за Redmi Note 4, за LeEco и за Umidigi S2 Pro, ми казахте "за тея пари си вземи Note 2" Сега обратното
    Накрая ще отида до мобилния си оператор и ще си взема един Samsung J5 или J7 и ще приключа с дилемата.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1614

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз пък съм имал Xiaomi, а сега LeЕсо и от двата съм много доволен. Особено LeEco-то много ми допада.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #1615

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от iv4i Виж публикацията
    Всъщност аз гледам тази оферта и мисля, че цената е добра за това, което предлага модела. Но ако мислите, че не е така, кажете конкретни причини.
    Преди като питах за Redmi Note 4, за LeEco и за Umidigi S2 Pro, ми казахте "за тея пари си вземи Note 2" Сега обратното
    Накрая ще отида до мобилния си оператор и ще си взема един Samsung J5 или J7 и ще приключа с дилемата.
    Ти нали знаеш на каква цена ще ти дойде тук? Върху тези $290 ще имаш мито мисля че беше 7%, + 20% ДДС върху всичко, т.е. ако не бъркам сметките ще ти дойде чисто около $370, към които предполагам ще добавиш застраховка + 15лв. за митница за пощите, т.е. около 600лв. И това за телефон реално почти без гаранция ако нещо стане с него. Само споделям мнение, аз лично телефон за над 250-300лв. не смея да си поръчвам от Китай. Риск печели, риск губи. Предпоследния път се набутах с едно Umi, работи, но вече няма никаква поддръжка и се оказа голямо дърво, или по-скоро тухла от около 240гр., страшно неудобно за носене. След това съм с Redmi Note 4 Global, съвсем приличен телефон, никакви оплаквания. Реално не бих дал повече пари от тези за него, защото е идеален и дори повече от това което ми трябва. Предполагам ще изкара поне 3-4г., то повече от това няма нужда защото всичко остарява, дори и само морално да е. Само споделям мнение според досегашния ми опит.
    П.П. Note 2 мисля че е още на MUIU8, имай едно на ум с ъпдейтите, защото е по-стар модел, вече има Mi Note 3.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1616

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз преподписах с оператора и взех един Xiaomi MI A 1 за 17 лв. на месец. Телефончето се ъпдеитна до Oreo преди 2 дни.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1617

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от iv4i Виж публикацията
    Здравейте отново!
    Аз май избрах своя телефон...Xiaomi Mi Note 2 4GB версия.
    Моля, ако знаете от къде да го поръчам най-изгодно или имате купон за отстъпка да подшушнете

    И някои въпросчета, които все още не ми дават мира:
    1. Трябва ли да ме притеснява това, че е с 4 ядра?
    2. Камерата добра ли е наистина?
    3. Каква е разликата между international version 4GB и global version 6GB, освен в паметта? На какво се дължи голямата разлика в цената?
    4. Някакви други недостатъци, ако има, моля да споделите!
    Камерата на Mi Note 3 е по-добра и ако тя е приоритет се ориентирай към него. Тука срещу почти 27$ избирайки DHL получаваш телефона прескачайки митници.
    Да, на синтетичните тестове 2-ката ще извади повече точки, но това е само за мерене на чуркi и за ежедневните потребности няма да се усеща кой знае, каква разлика да не кажа никаква.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1618

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Разликата между ноте 2 и ноте 3 е 60% по бърз в антуту в полза за ноте 2. Ето едно примерно сравнение

    https://www.youtube.com/watch?v=ESzxAhLF_rs
    Този пост е редактиран от stanchobs; 23-01-18 в 22:55.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1619

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А какво всъщност се търси като задание ? ...Щото новото Redmi 5+ си е трепач от всякъде за непретенциозни потребители , а и има положителни коментари за камерата .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #1620

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Всички ли си получихте Axon 7-ците или има още някой да го чака като мен?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе