Страница 115 от 167 ПърваПърва ... 65105113114115116117125165 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,711 до 1,725 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    18
    #1711

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, трябва да избера между Xiaomi Redmi Note 5A 16 GB Dual, Xiaomi redmi 5 32 GB, Nokia 3, Nokia 5. Трябва ми за интернет, снимки и разговори. Спрямо това, за което ще го ползвам, да залагам ли на Редми 5 32 или и Нокия 3 ще ми свърши същата работа?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1712

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте. Гледам мачове и филми, тв, слушам музика наай вече по Интернет повечето радио, по-рядко, муз. клипове. Игри, пасианси и тази с думи, ровене в нета за информация за нещо като трябва, фейса, малко време. Основно музиката. 4,5 часа и някой път и по 2 мача. Затова сега смятам най високият план U на Виваком и телефон. Но понеже ми е слабост и снимането и видеоклиповете,Моля дайте мнение за вземане на телефон. Samsung S9+ или Huawei P20 Pro. Моля Ви в петък заминавам в чужбина. Имам Sony но не е добър в къщи и на тъмно/слаба светлина, а и батерията му вече издъхва и плана ми тъкмо свършва, също. Технически съм много зле. Е по големите описания го взех този Sony но не съм доволен. И за това Ви питамДа не е прехвърлен този Huawei. Един сладък на Samsung имах и останах много доволен. Зимата го продадох за части.

  4. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1713

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Взимай Samsung S9+ това е уникален телефон и никога няма да те разочарова.Прави страшни снимки и клипове,а и хардуера е по стабилен.Пробвал съм го лично,но за кратко време.
    Аз от една година ползвам Samsung S8+ и знам какво може да се очаква.Където и да сме били всички се възхищават на снимките които прави
    Не отричам качествата на Huawei,но при минимална разлика в цената ,залагам на Samsung.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1714

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря Ви за бързия отзив stoqng76. Жив и Здрав и Всички около Вас.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1715

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Май ще има сделка - It's settled! USA will lift the ban against ZTE, but the Chinese company will pay big fines - MobileNewsMag.com - дано, че пропуснах последния ъпдейт, а и Орео-то уж беше готово ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1716

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ZTE имат много добре измислена user frendly версия на Андроид и не съм имал никакъв проблем с приложения забивания и други.Сега скочих на чист Андроид и не ми харесва честно казано.Неща, които са ти по подразбиране и влизат в телефона при китайците, Гугъл доста са го усложнили.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1717

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз също няма проблеми, но не направих предния ъпдейт, който си беше кръпка по сигурността - след месец излизаше Орео-то и не ми се занимаваше ... и после хлопнаха кепенците - направо ги изтриха от интернет .
    Дано тръгнат пак - имат много добри модели , особено при Nubia-та.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1718

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Имате ли идея, banggood дали имат доставка като ЕU express на gearbest? Mi Mix 2S е на добра цена там.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Май ще има сделка - It's settled! USA will lift the ban against ZTE, but the Chinese company will pay big fines - MobileNewsMag.com - дано, че пропуснах последния ъпдейт, а и Орео-то уж беше готово ...
    А дано, че в къщи всички сме със ZTE.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1719

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Обикновено поръчвам дребни неща от banggood, но последната ми поръчка беше към 30-40$ и си дойде до пощата без други такси.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    22
    #1720

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте,

    Бих искал да попитам по-запознатите следните две неща:
    1. Ако поръчам от GearBest телефон с доставка през DHL, ще има ли начислено мито/ДДС?
    2. Двоумя се измежду Nokia 7 и Xiaomi Redmi Note 5 pro.

    Благодаря!

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1721

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Трябва да избереш EU Express(а не EU priority Line)в начина за доставка, за да не минава през митница(куриерът пак е DHL), Nokia 7 видях, че има някакъв, но другия - не го намирам в GearBest.
    Важното е да провериш дали някъде не са по-евтини, дори в БГ магазини и с гаранция, че цените постоянно се сменят.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1722

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    При ЕU Express куриера е DPD UK, не DHL. В БГ се поема от Спиди.

    Като гледам, Nokia 7 е 280-300$, а Redmi Note 5 pro няма да е под 250$. При положение, че в момента, се намира в EU склад Xiaomi Mi Note 2 за 275$/465лв/ с доставката до БГ, който е класи отгоре. В момента не виждам въобще по добро предложение за телефон, имайки предвид цена-качество.
    Този пост е редактиран от tony34al; 28-05-18 в 23:27.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    22
    #1723

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    При ЕU Express куриера е DPD UK, не DHL. В БГ се поема от Спиди.

    Като гледам, Nokia 7 е 280-300$, а Redmi Note 5 pro няма да е под 250$. При положение, че в момента, се намира в EU склад Xiaomi Mi Note 2 за 275$/465лв/ с доставката до БГ, който е класи отгоре. В момента не виждам въобще по добро предложение за телефон, имайки предвид цена-качество.
    Xiaomi Mi Note 2 като гледам е модел 2016, нали? И е още с Андроид 6.0. Не е ли по-добре да поръчам по-нов модел с по-нова операционна система. Дали ще я обновят?
    Бихте ли ми изпратили линк където го има този Xiaomi Mi Note 2 в EU.
    Благодаря!
    Този пост е редактиран от romborak; 29-05-18 в 10:36.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1724

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1725

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от romborak Виж публикацията
    Xiaomi Mi Note 2 като гледам е модел 2016, нали? И е още с Андроид 6.0. Не е ли по-добре да поръчам по-нов модел с по-нова операционна система. Дали ще я обновят?
    Бихте ли ми изпратили линк където го има този Xiaomi Mi Note 2 в EU.
    Благодаря!
    Предполагам, че има ъпдейт, защото има и версия от 2017г.
    https://www.gearbest.com/cell-phones...ml?wid=1640583

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Има ли разлика между Note 5 и Note 5 pro? Аз поне не мога да видя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе