Страница 136 от 167 ПърваПърва ... 86126134135136137138146 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,026 до 2,040 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2026

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Щом са сайтове за фотография предполагам става въпрос за професионални фотоапарати. При телефоните май го играят на платена реклама особено, когато ства дума за Xiaomi...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2027

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Едва ли - виж към ябълките може и да са леко пристрастни, след като преди време попромениха методите на тестване, че да може да излязат с 1 точка над тогавашният най-високо класиран

    Общо взето има описано какво точно тестват и кое колко точки носи , а и пряко сравнение с други тествани в същите условия - няма как да отречем, че китайците наваксаха много в камерите и дори да не са съвсем точни в софтуера лесно може да се сложи (за по-новите модели) Гугълското приложение за Пиксел3, с което резултатите в някои модел са доста по-добри от стоковото приложение.
    Rado Smilkov одобрява това.

  4. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #2028

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    #gnf, или за Huawei и Samsung и скандалите, че всъщност ползват профи DSLR снимки, представяйки ги за правени с телефон (писа се по темата - Египет и Бразилия)... Ясно е, че всеки дърпа черджето в тая категория (камери/снимки) към себе си, ама бая почна да се прекалява. Ще видим сега и Нокия с тоя петокамерен шестох.йник...

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2029

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Едва ли - виж към ябълките може и да са леко пристрастни, след като преди време попромениха методите на тестване, че да може да излязат с 1 точка над тогавашният най-високо класиран

    Общо взето има описано какво точно тестват и кое колко точки носи , а и пряко сравнение с други тествани в същите условия - няма как да отречем, че китайците наваксаха много в камерите и дори да не са съвсем точни в софтуера лесно може да се сложи (за по-новите модели) Гугълското приложение за Пиксел3, с което резултатите в някои модел са доста по-добри от стоковото приложение.
    На Aксона не иска да работи Camera Pixel 3XL. Направо ми блокира телефона от него.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2030

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Трябва да инсталираш Орео-то , на 7-та си работят с тяхна модифицирана версия на Андроид - за това най-много се чудя дали да го ъпдейтна и май скоро ще го направя.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2031

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ама аз съм го инсталирал.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2032

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ха, и как е ? Губи ли се инфо и файлове при ъпгрейда?

    Има различни версии на гугълското приложение , ти коя пробваш?
    Тъкмо днес ги гледах за Редмито на жената.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 25-02-19 в 23:39.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2033

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Общо взето не съм много очарован. Леки бъгове тук там. честно казано преди, със 7.1 работеше по гладко. Това си е мое мнение, все пак. Някой работи поизчезнаха, но най много ме дразни, че има някакъв бъг с клавиатурата. Подчертава ми думите и ме редактира. Опитах се да го махна от нейните си настройки, но не става. Не ми дава нищо да правя с нея - изписва, че приложението блокира и ме изхвърля. другото, което ме дразни е сканирането на документи. Сканирам накакъв документ, записвам го като PDF и не го виждам в документите. трябва да рестартирам телефона за да се появи. А бе, надявам се да пуснат нова версия на ъпдейт, белким фикснат някои неща, но като гледам как бързо пипат...
    А, за камерата свалих Camera Pixel 3XL, не иска въобще да потегли и го деинсталирах. С друго не съм пробвал.
    Този пост е редактиран от tony34al; 25-02-19 в 23:46.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2034

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Прави ли ресет на телефона ?
    Хм май ще ме откажеш да ъпдейтвам ако е така - май не срещнах подобни оплаквания в оня форум. Има ли разлика в поведението на батерията?

    https://www.apkmirror.com/apk/google...20794-release/

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2035

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не, не съм. После трябва да качвам всичко отначало. Батерията е добре, няма проблем с нея, даже имам чувството, че почна да държи по дълго. А и друго - изключвам Wi-Fi и след време/не мога да хвана алгоритъма/ той си го пуска сам.
    ...И тази камера не ще. Даже не мога да го инсталира, приложението, Казва ми, че устройството е несъвместимо.
    Този пост е редактиран от tony34al; 26-02-19 в 00:05.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2036

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Бекъп ?

    И мен тая хамалогия ме спира - особено ако трябва да оправям адресната книга, че уж всичко е в облака пък посел все се оказва, че някой контакт липсва ...

    Виж в линка по-горе има различни версии на приложението - пробвай с някоя по-стара , те май последните искат Пай вече ...

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2037

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ще пробвам, но не вярвам да тръгнат.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #2038

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    На Aксона не иска да работи Camera Pixel 3XL. Направо ми блокира телефона от него.
    На моя Axon 7 работи, но е тъпкано с досадни реклами и го изтрих.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2039

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Щом са сайтове за фотография предполагам става въпрос за професионални фотоапарати. При телефоните май го играят на платена реклама особено, когато ства дума за Xiaomi...
    Не става въпрос за професионални ,а за доста фотоапарати.Можете да разгледате до какъв клас апарати.Аз не мога да кажа дали са прави или не за каквото и да било.Знам ,че много неща не знам и затова чета тук таме,за да разбера на кого да имам доверие.Но,това с платената реклама е за еднодневки,нали разбирате,че го четат професионалисти(пък и много често го цитират,май gsmarena... и др. също) и ако дрънкат глупости бързо ще слезнат от сцената.
    За Xiaomi мога да кажа само,че преди известно време се твърдеше,че не дават нито 1(нито един)долар за реклама-става въпрос за производителя,не за дистрибуторите..Дали все още е така не знам,а за пари под масата никой няма да ме уведоми.
    Да не пълним темата,само един пример,вижте следното(най долу в линка).Та човек цял живот се учи,ще се радвам ако ми покажете на кого още може да
    се има доверие.Този фотоапарат е под 1000 лв.,в ревютата има и доста по-евтини от него.





    https://cameradecision.com/review/Sony-Alpha-a6000
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 26-02-19 в 15:04.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #2040

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Този фотоапарат е 2014 година. По спомен след това има версии 6100, 6300 и 6500. Последния е 2к лева, та 6000 като е излизал и правено ревюто най вероятно е бил доста по скъп.
    По темата, и на мен ми е интересно до колко коректни са тези оценки в сайта :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе